Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię polactwa. A Wy ?

Polecane posty

Gość gość

Fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , tak polactwo: hipokryzja zwiazana z wiarą kobiety w garach przy dzieciach mężczyźni alkoholicy jak sasiadowi dobrze to mu zazdroszczą jak mu źle to się ceszą wszyscy sa bardzo chorzy i nieszczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie, nie cierpie, moze dlatego ze wychowalam sie w Niemczech. Tam tez latwego zycia nie mialam ale mam zupelnie inna mentalnosc dzieki temu. A najgorsze jest to ze rodzina mojego narzeczonego to wlasnie typowe polaczkowo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie znoszę i wstydzę się że jestem z polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech za to nie ma hipokryzji tylko choinke tachaja do domu a w chrystusa nie wierza to po co takie jaja robic? Co to swieto choinki? abortuja sie na potege tez bez hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieranie choinki to tradycja, która pochodzi własnie z Niemiec, to tradycja pogańska. Kosciol Katolicki ją ukradl dla wlasnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzialam ze to bedzie napisane, koledy tez spiewaja koscielne a do kosciola nie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Autorze a TY jakiej jestes narodowosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tradycja choinek narodziła się w Alzacji, gdzie wstawiano drzewka i ubierano je ozdobami z papieru i jabłkami (nawiązanie do rajskiego drzewa). Wielkim zwolennikiem tego zwyczaju był Marcin Luter, który zalecał spędzanie świąt w domowym zaciszu. Choinki więc szybko stały się popularne w protestanckich Niemczech. (...) Do Polski przenieśli ją niemieccy protestanci na przełomie XVIII i XIX wieku (w okresie zaborów) i początkowo spotykana była jedynie w miastach. " wikipedia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół katolickim biednym urojeńcom zawsze wszystko ukrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna (Francuzka) przyznala mi sie po pol roku, ze jak na poczatku sie dowiedziala skad jestem, to mnie w ogole nie chciala znac. Wiec mozecie sobie wyobrazic, jak musialem walczyc, zeby ja "zdobyc". Ma straszna antypatie do Polakow - nie powiedziala mi jeszcze dlaczego. DZIEKUJE RODACY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są tanią silą roboczą w UE, malo kto ma do nas szacunek, Polak zawsze da sie wykorzystac jak osioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziekuj swojej dziewczynie, ze zapomniala co to uprzedzenia nacjonalizm i ksenofobia i ilu ludzi zginelo w historii ludzkosci przez nienawisc z uprzedzen i stereotypow. wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienki jestes ze musiales walczyc. jak bys byl przystojniakiem to ona walczylaby o ciebie a jak jestes cienias to widac dlugo nikt inny jej nie chcial mimo ze sie starala i sie w koncu toba zajela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat jestem ateistka i swieta mam w glebokim powazaniu, tym bardziej koledy. Tak bylow Niemczech i tak jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i z ta zawiscia to moja tesciowa in spe wlasnie tak ma ze pluje jadem na kazdego komu sie jakos w zyciu udalo, a jak sie komus z wioski dom palil to az nie potrafila ukryc radochy :-( Masakra, i jeszcze te pretensje do calego swiata, wszyscy winni jej sytuacji tylko nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja współczuje polactwu, biednym urobionym antypolską propagandą matołom które tak bardzo chciały by być obcokrajowcami a nie mogą. jedyne co mogą to notorycznie "odżegnywać" się od polski co niestety ani o krok nie przybliża ich do bycia "zagranicznymi". to naprawdę biedni ludzie. przecież im nawet francuskie g***o pachnie lepiej niż polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aha i z ta zawiscia to moja tesciowa in spe wlasnie tak ma ze pluje jadem na kazdego komu sie jakos w zyciu udalo" x no właśnie widzimy jak ty nie plujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, co z polactwem ktore najezdza na "polactwo" czy tak bardzo sie roznia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie idioci z tą hipokryzją związaną z wiarą, bo nawet nie wiecie jak ten "argument" jest bezsensowny i nielogiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religia katolicka zawsze będzie stała solą w oku dewiantów i lewactwa bo wspiera ona rodzinę a lewactwu marzy się społeczeństwo na podobieństwo kolonii mrówek którą oni by rządzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze ktos nie jest wierzacy nie znaczy ze jest lewakiem czy nawet dewiantem, matoly! Widac ze ksieza i kaczory wam skutecznie mozgi wypraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosciol katolicki tez chce zrobic jeden wielki burdel, zeby głupie baranki dawaly na tace a stare pedaly w watykanie bedą sie rżnąc i wozic lexusami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, nie każdy nie wierzący jest lewakiem, ale praktycznie każdy antyklerykał jest lewusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug waszego "myslenia" jest sie albo katolikiem, albo lewakiem. Innej opcji nie ma dla was a to oznacza ze jestescie ograniczeni mocno, stad to wasze nieszczesliwe zycie. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to ze ktos nie jest wierzacy nie znaczy ze jest lewakiem czy nawet dewiantem, matoly! " x oczywiście że nie znaczy. ale jeżeli ktoś gros swojego czasu, wysiłku i aktywności poświęca na plucie i szkalowanie kościoła to już znaczy. x "zeby głupie baranki dawaly na tace " x nie chcesz to nie dawaj ale nie upoważnia cię to do ubliżania ludziom którzy chcą i dają. w odróżnieniu od wszelkiego lewactwa, które pod przymusem odbiera mi połowę moich dochodów, ofiary na kościół są dobrowolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wyzwiska lewaków to objaw tej ich słynnej "tolerancji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wam za kaczorow polowe dochodow odbierano to juz bylo cacy tak? z tego co wiem to oni sie raczej do lewakow nie zaliczaja a jakos pod tym wzgledem nie zaszly zadne zmiany za ich rzadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu mają "kaczory" do rzeczy? cierpisz na manię prześladowczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam że właśnie "kaczory" jak rządziły to zabierały mniej. wiadomo że przez dwa lata nie da się nie wiadomo czego zrobić ale podatki obniżyli i długi zaciągali też mniejsze niż przed nimi i po nich. więc jeżeli tak bardzo chcesz rozmawiać o kaczorach to owszem, wolałem ich niż resztę bandy bo wolę jak więcej moich pieniędzy zostaje mi w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×