Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziecko zmienilo się w przedszkolu.

Polecane posty

Gość gość

Witam, od ponad roku opiekuje sie trojka dzieci. Do tej pory bylo wszystko ok. Dzieci byly do mnie przywiazane zwlaszcza najmlodsza 4 latka. Zawsze byla grzecznym dzieckiem. Milym itp. a teraz? Diabel wcielony:// Wszystko zmienilo sie odkad poszla do przedszkola. Teraz kiedy wraca z przedszkola wyglda jak chmura gradowa. Pyskuje itp. Zrobila sie także bardzo nerwowa, ale to nauczyła się od starszego rodzenstwa ( 7 i 10 lat) także straszne awantrniki, srednia praktycznie nie potrafi normalnie mówić, tylko krzyczy, rozkazuje nie prosi itp. Sytuacja zaczyna mnie przerastać naprawde, bo osłabia mnie jak przychodzi z przedszkola i zamiast wejsć normalnie do domu on obrazona z fochem, nie odzywajac się idzie na pole i tyle. Zabawianie, zagadywanie itp nic nie daje. Czasem ją także przyprowadze do poprządku ( absolutnie nie krzykiem), ale jednak nie pozwolę na pyskowanie. Drogie mamy czy to buntt? Czy poprostu zmęczenie po przeszkolu? Nie mam pojęcia bo jeszcze rok temu była tak milym dzieckiem, a teraz bywa i tak że przeklina, chodzi i wrzeszczy no masarka:o Zaznaczam, że ja na krzyki ne pozwalam i zwsze starałam się ich tego oduczyć, ale terz mam naprawde dosc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×