Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy jest szansa na to bym nie była w ciąży.

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 35 lat, za sobą dwie zdrowe ciąże, co za tym idzie dwójkę zdrowych dzieci i myslalam, ze w tej kwestii powiedzialam juz ostatnie slowo. Rozdałam ubranka, rzeczy po dzieciach, itd. A teraz do rzeczy, ostatni okres mialam 6 lutego i doslownie raz zdarzylo nam sie z mezem nie zabezpieczyć. 9 marca zrobilam test z moczu, wyszedl pozytywny (kreska co prawda bardzo blada), 11 marca zrobilam betę i wyszla 740. W tej sytuacji umowilam sie na wczoraj na wizyte, bo bylam przekonana, ze w ciazy jestem. Wczoraj na wizycie gin mowi, ze jama macicy jest zupelnie pusta, a jajniki czyste (obawial sie pozamacicznej). Oczywiscie mam powtorzyc betę i pojawic sie u niego za 2 tyg. Powiedzial, ze moze tak byc ze ciaza jest bardzo wczesna i stąd nic na usg nie widac albo ze w ciazy po prostu nie jestem na co mam nadzieje (tylko nie wiem skąd te wyniki). Moje pytanie brzmi, czy ktoras tak miala, ze okres zatrzymany, beta podwyzszona, a ciazy jednak nie było? Dodam, ze w poprzednich ciazach, a zawsze bylam wczesnie u gina, w 5/6 tyg ciąże byly widoczne na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×