Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość statkova

baaaardzo późne dziewictwo

Polecane posty

Gość statkova

Czy utrata dziewictwa dopiero w wieku 34 lat jest bardzo dziwne?Dla mnie tak,chociaż sama tak miałam.Aż wstyd się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rzadkie ale czemu ma byc dziwne? Dziwne to sa inne rzeczy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Dziwne,bo jest raczej trend mieć ten pierwszy raz o wiele wczesniej.Przynajmniej na długo przed 25 urodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na utratę dziewictwa nigdy nie jest za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Niby racja,ale i tak czuje się jak dziwak jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale już straciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
No przecież pisze,że tak.Ale późno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak już straciłaś to po co się nad tym zastanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
A tak jakoś.Jestem przeziebiona,koczuje w domu to wymyślam sobie problemy.Sidzę w necie i wpadł mi w ręce artykuł o pierwszym razie wśród Polaków i średnio wyszło 17-19 lat.Sporadycznie do 25 tki.Wypadłam ze skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według statystyk w Polsce jest dobrobyt ;) Każdy żyje według własnego zegara biologicznego i według własnych zasad. Żałujesz że tak późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Czasem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to ważne, kiedy? Ważne, żeby czerpać z tego przyjemność i nie przejmować się ciążą i syfami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Ciąża dla mnie nie jest problemem.Tylko juz późno może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc czemu aż tyle z tym czekałaś? Na ogół jak się ma na coś ochotę to się to robi, bo życie jest zbyt krótkie aby czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 32roku życia byłem prawiczkiem i pewnie jeszcze by się odwlokło ale poszedłem do prostytutki zapłaciłem i mialem to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja bym wolał dalej być prawiczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Czekalam,czekałam.Wydawało mi się,ze nie spotkałam właściwego,ale tak naprawdę to bałam się mężczyzn.Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znajdziesz tą przyjemność.Organy nie używane zanikają..Szkoda,że nie trzymałaś do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekanie na właściwego to głupota, bo można się nigdy nie doczekać ;) a czego tu się bać? Facet to też człowiek a seks jest cholernie przyjemny jeśli trafi się na w miarę normalną osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Nie chce o tym pisać.Miałam nie ciekawy epizod z pewnym mężczyzna(45-50letnim?) jak miałam 14lat.Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 12.29 dlaczego tak uważasz? Chyba każdy chce spróbować jak smakuje sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z prostytutką nigdy nie dowiesz się jak smakuje prawdziwy seks, z takimi kobietami nie można sobie pozwolić na wszystko to co najprzyjemniejsze... a przynajmniej bym nie polecał tego robić ;) No t jak miałaś jakąś traumę z dzieciństwa, to nic dziwnego że tyle zwlekałaś... ale już trauma minęła? Wszystko o.k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statkova
Minęła,ale cos tam zostanie do końca juz.Żałuje tylko,że to rzutowalo na te wszystkie lata.Bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spoko ja tez juz wypadlam ze skali ale co zrobic? Rzucac sie na faceta w klubie bo taki jest trend? Trzeba w zgodzie ze soba postepowac i tyle. Niefajnie jest nie miec seksu ale nie ma sie co trendami sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze że jednak udało się to pokonać, a teraz możesz sobie to wszystko odbić za te "stracone" lata ;) ciesz się seksem, baw się nim, czerp maksymalną przyjemność z tego jak facet pieści Twoje ciało... nie ma czego żałować że tak późno zaczęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A spoko ja tez juz wypadlam ze skali ale co zrobic? Rzucac sie na faceta w klubie bo taki jest trend? Trzeba w zgodzie ze soba postepowac i tyle. Niefajnie jest nie miec seksu ale nie ma sie co trendami sugerowac" . Co zrobić? Poznać jakiegoś fajnego faceta z którym się zaprzyjaźnisz i jeśli masz potrzeby, to to z nim zrobić... proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste? Mega trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam przyjazni z facetami. Jestem dla nich za atrakcyjna zeby mysleli o mnie jako tylko o kolezance. Mi by to odpowiadalo ale nie jest to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym trudnego? No chyba że szuka się jakiegoś wyimaginowanego ideału, którego i tak nigdy się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie? Dam przyklad z ostatniego czasu: zagadal mnie na imprezie chlopak, taki naprawde ciekawy, porzadny, nie parl na seks tylko realnie byl mnie ciekawy i chcial rozmawiac. Pozniej sie wywiedzialam ze ma dziewczyne za granica i dlatego spotkal sie ze mna kolezensko bez oczekiwania jak najszybszego zaliczenia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×