Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

pojebani sąsiedzi zatruwają mi życie

Polecane posty

Gość Ten od wiezy
No sprzet mam zajefajny, pewnie nie ma drugiego takiego, co by tyle w naglosnienie wladowal, raty place do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w starym budownictwie tez slychac,mieszkam w bloku to juz norma.Po drugie place czynsz i nikt nie zabroni mi w nocy chodzic do lazienki ile razy chce jeszcze moze zabroni jesc ze garkami stukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w starym budownictwie tez slychac,mieszkam w bloku to juz norma.Po drugie place czynsz i nikt nie zabroni mi w nocy chodzic do lazienki ile razy chce jeszcze moze zabroni jesc ze garkami stukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w starej kamienicy,w naprawde dobrym punkcie ladnego miasta.Mieszkanie jest piekne,duze,za zadne skarby wiec go nie sprzedam/to tak odnosnie zamieszkania w lesie,bo mi cos nie pasi/Sytuacja identyczna jak u autorki.Teraz jest juz troche lzej,bo mala sasiadow poszla do szkoly,ale gdy z niej wraca i w weekendy to horror.Czasami odnosze wrazenie,ze wchodzi na jakies krzeslo i na okraglo z niego zeskakuje.Biega,wali czyms w podloge,a ze maja gole panele,to zyrandol wrecz sie buja,a sciany drza,jakby nadchodzilo trzesienie ziemi.Dodatkowo rodzice tej malej czesto sie kloca,a ona uzywa wybitnie"kwiecistego"jezyka i wrecz kwiczy w atakach wscieklosci.Tez uslyszalam,ze jak mi nie pasi,to mam sie wyprowadzic.Co dnia mam pobudke o 6rano/nawet w niedziele i swieta/bo maja labradora.Otwieraja drzwi,pies zbiega i donosnie szczeka.Oni dopiero po paru minutach schodza,by otworzyc mu drzwi na zewnatrz.Tak wiec spanie do godziny 8 w dzien wolny od pracy jest nierealnym marzeniem.Nic nie poradze.Musze czekac,az dziecko podrosnie.a pies zdechnie.Moze za pare lat bede mogla spokojnie obejrzec jakis film:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze dobrze sie zastanowic zanim nazwie sie kogos patologia.Wychowawczyni w domu dziecka krzyczala wyzywala biedne dzieci,wynika z tego ze ona byla patologia ,czlowiek na poziomie nie nazwie drugiego w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjawisko to bedzie dopoki ruskie nie walna atomu.Moje dwie ciotki mieszkaly w blokach zwanych stalinowskimi.Spokojne stare panny przedzial wiekowy siedemdziesiat osiemdziesiat lat. Braly do reki szczotke na kiju i walily w podloge,sasiedzi podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem....wyprowadź się stamtąd i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, weszłam na chwilę, żeby looknąć jak rozwija się mój temat widzę, że sporo osób się wypowiedziało. Niestety zgodnie z moimi przewidywaniami większość reprezentuje postawę chamstwa i prostactwa szafując tekstami, których sens się sprowadza do "wolność tomku w swoim domku"... ale czego innego można się spodziewać bo naszym prymitywnym społeczeństwie. No nic życzę, wam takiego biegającego bachora w mieszkaniu nad wami, ciekawe czy nadal będziecie roztkliwiać się nad "słodkimi dzieciaczkami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zgodnie z moimi przewidywaniami większość reprezentuje postawę chamstwa i prostactwa .Nooooo ,przyganial kociol garnkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jak urodzisz i Twój dzieciak bedzie z*********ł jak perszing zobaczymy he he he , czy moze w klatce bedziesz go trzymac ?Zawsze masz inna opcję idz na górę weż siekierkę i odrąb dziecku nózki he he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedzieć mam nad głową 18 - latkę która tanczy , ćwiczy skacze i co mam sie kłocić , niech się dziewucha wyszaleje jak jest młoda :)Najwyżej wpadnie do mnie i remont zrobi :P jak sufit mi się oberwie .Sasiedzi mają psa wilczura który szczeka w nocy też bo jakiś szmer usłyszy , sasiadka za scianą jak ma orgazm drze dziabarę ze słychac ja i co mam ich pomordowac ? Sama mam dzieci co sie kłócą , płacza i wydzierają .Ludzie troche tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na to rady ja tez mam porabanych sasiadow maja normalnie nocne zycie i w dzien tez nie do wytrzymania ,lataja tupia bawia sie z psem o 22 ,robia imprezki maja nawet kregle w domu takze dziecko to pikus pomysl lepiej jakby kula latala ci z jednego do drugiego pokoju ,nie idzie wytrzymac chodzilam zglaszal wzywalam policje ,chodzilam zwracac uwage cisza na tydzien pozniej znow to samo.Nie ma rady na porabanych sasiadow! A apropo ciaszy nocnej nie ma juz policjancijak przyjechali to powiedzieli ze cisza nocna w polsce zostala wziesniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej popros ktore z nich aby posiedzialo chwile u siebie podczas gdy ich dziecko wali o podloge.pewnie sobie tego nie uswiadamiaja, mieszkali wczesniej w domku jednorodzinnym lub na parterze i nie maja wyobrazni jaki jest efekt koncowy.sama rozmowa nie przekonasz, o ile nie uslysza sami co ich skarb wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art.51 kodeksu wykroczeń''kto krzykiem,hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca ciszę nocną podlega karze grzywny..."cisza nocna istnieje i ma się dobrze,często wpływają mandaty z w/w powodu,proszę więc nie pisać nie sprawdzonych informacji.Gdyby nie było, nikt nie mógłby spać spokojnie z powodu imprezowiczów i pijaków w budynkach wielorodzinnych,te dzieci,które rozrabiają też czasem śpią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, dzieci nie są bachorami, a że hałas robią, no co, taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech te dzieci idą na długi spacer gdzie się wyskaczą i wybiegają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w bloku i nie słyszę sąsiadów zza ściany chyba że włączą głośną muzykę to wtedy słychać nawet tych z parteru:) ale to wtedy słyszą w całym bloku.Sąsiedzi z góry maja 2 dzieci,niekiedy słychać tupanie czy bieganie a może słychać często a ja ogłuchłam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym przeszkadza tupanie dzieci a nie którym nie np mi bardzo przeszkadza ale mężowi już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbcpatusów500plus
Obetnij sobie uszy bo mój bachor musi się wybiegać a jak ci to przeszkadza to się wyprowadź. Co z tego, że dostaliśmy te mieszkanie za darmo i pobieramy benefity socjalne a ty całe życie parobkujesz to ty masz się wyprowadzić! Za granicą się nie pierdzielą z patusami a u nas jak w lesie ciemnogród, że aż żal tu wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za kretyńskie tłumaczenia tych egoistycznych "madek". Myślicie że tylko wy się liczycie i każdy musi się do was dostosować?? Każda normalna matka wypuszcza swoje dzieciaki NA DWÓR, żeby właśnie tam sobie biegały, skakały i wariowały! Na plac zabaw, na boisko! Sąsiedzi nade mną również kiszą swojego dzieciaka w domu, podczas gdy wszystkie dzieci bawią się na dworze! Do nich nic a nic nie dociera, wiele razy się rozmawiało, tłumaczyłoby, prosiło, błagało, żądało i nic. Jak do ściany. Skoro już tak bardzo nie chcą go wypuszczać z domu, to niech mu położą gruby materac na podłodze, niech po nim sobie skacze! To wtedy wytłumi to te stukoty, ale nie. Oni nie chcą niczego na panelach położyć. Bo nie i już. Zwykłe chamstwo i złośliwość z ich strony. Już od trzech lat się z nimi męczę, to nie są normalni ludzie. To są złośliwe chamy, bez krzty samokrytyki i odrobiny empatii. Przeklinam dzień, w którym to mieszkanie kupiłem. Teraz już wiem dlaczego poprzednia właścicielka tak bardzo chciała się go pozbyć i o wiele taniej sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2018 o 12:34, Gość jbcpatusów500plus napisał:

Obetnij sobie uszy bo mój bachor musi się wybiegać a jak ci to przeszkadza to się wyprowadź. Co z tego, że dostaliśmy te mieszkanie za darmo i pobieramy benefity socjalne a ty całe życie parobkujesz to ty masz się wyprowadzić! Za granicą się nie pierdzielą z patusami a u nas jak w lesie ciemnogród, że aż żal tu wracać.

Świetna ironia 🙂 Tu w Polsce jeszcze karyny są na tyle bezczelne, że ich świętość nawet jak coś umyślnie zniszczy sąsiadowi, to "co się czepiasz, to tylko dziecko" itd. A co, nie mogę we własnym domu ...lać w podłogę? A co mnie obchodzi że u was to słychać? - to jest właśnie ich sposób postępowania. Brak słów. Pewnie jakby kogoś zabili, to też będą mieć pretensje że jakim prawem zostali aresztowani i skazani na więzienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×