Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

architekt wnętrz warszawa poleci ktoś?

Polecane posty

Gość Malami221

Ja mogę polecić Intellio Designers. Pani Architekt Agnieszka L. pomogła nam na każdym etapie remontu naszego nowego mieszkania od koncepcji do realizacji. Doradziła w wyborze układu pomieszczeń, dobraniu kolorystyki i elementów wyposażenia. Przedstawiano nam zalety i wady kilku opcji układów funkcjonalnych wraz z wizualizacjami, co sprawiło, że wybór był prostszy i zyskaliśmy wiele przestrzeni. Końcowy projekt powstał w wyniku obustronnej współpracy. Pani Agnieszka pomogła nam w poszukiwaniu wyposażenia takiego jak podłogi, płytki, wyposażenie sanitarne łazienki o dobrej jakości i ciekawej stylistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialubicz

Architetto na czele z Panią Agnieszką Hincz to fantastyczne biuro architektoniczne. Projekt, która Pani Agnieszka dla mnie wykonała totalnie odwzorował moje pomysły. Spełnili moje oczekiwania oraz trafili w gusta. Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Drzewiecka

Da się zrobić 60m2 w budżecie 6-70z projektem, materiałami, robocizną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Razem z mężem mieliśmy problem z mieszkaniem, było w opłakanym stanie i musieliśmy coś zmienić. Koleżanka z pracy poleciła nam biuro Architetto i muszę przyznać, że bardzo się nam spodobały projekty jakie już wykonali. A dla nas wykonali przepiekny projekt aranżacji małej kuchni i sporego salonu. Bardzo jesteśmy zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

O, jeśli chodzi o biuro architektoniczne w Warszawie to śmiało mogę polecić usługi Pani Agnieszki z Architetto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awiannuszka

Wiele pomysłów tak naprawdę można po prostu podejrzeć. Tu polecam odwiedzić ciekawą stronę domzcegly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuszka

W Warszawie mogę polecić Terczyńska Design, na stronie mają portfolio, realizacje są świetne, ja współpracowałam z nimi przy okazji budowy domu, cały czas było super, nie miałam do czego się przyczepić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do Redlicki Studio. Na stronie mają przykładowe realizacje. Ja to akurat skandynawski styl ale przełamany jakimś soczystych akcentem typu turkus albo limonka. No i ta pracownia coś takiego dla mnie przygotowała do aneksu kuchni i salonu. Dlatego polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zipcode

Ja w życiu robiłam 2 remonty. Jeden sama, jeden z firmą. Który mi wyszedł na lepsze? Oczywiści, że drugi. DD projekt wszystko zaaranżowali, wyremontowali, nie wzięli nie wiadomo ile pieniędzy i jeszcze zawsze doradzali w kwestii dekoracji, materiałów.. no bardzo profesjonalni i mili ludzie. Teraz już nigdy nie zdecyduję się na samotny remont. Strata czasu, kasy i można sobie zniszczyć mieszkanie pracując na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×