Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasek

PYTANIE DO WSZYSTKICH PAŃ:), PILNE!

Polecane posty

Gość Tomasek

Drogie panie:)Poznałem ładną dziewczynę w sklepie meblowym,niestety nic o niej nie wiem poza tym jak ma na imię i gdzie pracuje, chodziłem tam już kilka razy żeby ją spotkać ale za każdym razem brakuje mi odwagi żeby do niej się odezwać, zagadać. I stąd moje pytanie czy wypada jej wysłać kwiaty do miejsca w którym pracuje, z krótkim listem/ bilecikiem w którym zaproponuje jej wyjście do kina lub kolację-zostawiając swój numer tel?? Co o tym sądzicie? Jak wy kobiety byście zareagowały dostając kwiaty, a może któraś z pań miała taką sytuacje-jeśli tak proszę opiszcie mi ją, Wszystkie wypowiedzi będą mi pomocne:),za wszystkie z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zły pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myslisz ze to Ona ma zadzwonić do Ciebie? Księciunio...pfffffffffff..... Nie licz na to. MOżesz jej wysłać kwiaty, a na drugi dzien zapytac czy podobały się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasek
Nie zebym tylko miał jej nr telefonu :) to ja zadzwonie:) zapraszając ją:) ale dziękuje za podpowiedź Purpurowaaa Łza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejdź do niej zwyczajnie :) i powiedz, że bardzo Ci się podoba jej sposób bycia. Kwiaty od nieznajomego z jednej strony cieszą a z drugiej niepokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a później jak dziewczyny na kafe piszą, co zrobić jeśli widzą nieśmiałego faceta, któremu się podobają bo on nic nie robi żeby z nimi być, to dostają odpowiedź żeby go olać, bo na pewno mu nie zależy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nic nie robi? :D Ma podejść i wyrazić najlepiej jak potrafi, że chce ją bliżej poznać :) To nie takie trudne! Tylko sam sobie to komplikuje bo za dużo myśli. A tu trzeba działać. W pysk mu nikt nie da. Wręcz przeciwnie! Przedsięwzięcie może zakończyć się sukcesem :) Czego mu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwod
Tez bylem niesmialy. To powazny problem. Trzeba przelamac sie, zeby podejsc do dziewczyny. Proponuje nie wysylac kwiatow, ale podejdz z 1 roza daj jej i zapytaj czy takie lubi. Powiedz otwarcie, ze tylko to Ci przyszlo do glowy, zeby z nia zagadac. Moze jej sie spodoba taki szarmancki sposob. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasek
Dzięki wszystkim za rady Może spróbuje i się przełamię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×