Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuje pomocy zatoki nic nie pomaga! zakatarzona Katarzyna

Polecane posty

Gość gość
Przeraza mnie ta myśl o operacji i jeszcze krzywa przegroda walną młotkiem nie no normalnie nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wyleczyło ssanie oleju, chociaż na początku w to nie wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł balsam kapucyński, ale dopiero 2 kolejka. Przez 2 tygodnie z nosa wypływały mi ogromne ilości jakiegoś świństwa, sama nie wiem, gdzie to się zmieściło. Od tego czasu mam spokój z zatokami. Przy uciążliwych katarach i zawalonych zatokach można spróbowac odstawić cały nabiał, bo powoduje zwiększanie ilości śluzu. Nie wiem czy to faktycznie tak działa, bo tylko o tym czytałam, ale to niekłopotliwy sposób, a tonący chwyta się brzytwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balsam kapucynski a jak sie go stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 12:41:19, opisane przez Panią objawy mogą być spowodowane zapaleniem zatok, które czasem bywa trudne do zdiagnozowania. Najczęściej jednak wiąże się z jednoczesnym występowaniem kilku specyficznych objawów: upośledzenie drożności nosa, ściekanie wydzieliny z nosa po tylnej ścianie gardła, upośledzenie lub zaburzenie węchu (osłabienie, brak, nadwrażliwość na zapachy), poczucie ucisku w okolicy czoła, policzków, oka, utrzymujące się długo stany podgorączkowe, nawracające ropne katary (6 i więcej w ciągu roku). Jeżeli leki doraźne nie pomagają to najwyższy czas zgłosić się do specjalisty, który zdiagnozuje przyczynę i wskaże najlepszą metodę leczenia. Pozdrawiam, Łukasz Narożny _____________ Dolnośląskie Centrum Laryngologii MEDICUS Rejestracja, tel.: 71 323 63 00 lub 71 353 00 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gość 30.03.2014 08:36, operacja zatok nosi nazwę FESS i jest to czynnościowo-endoskopowa chirurgia zatok przynosowych. Przeprowadza się ją przy użyciu mikroskopu oraz endoskopu, pozwala w sposób minimalnie inwazyjny na poszerzenie ujścia zatok tak, by wydzielina mogła się swobodnie z nich wydostawać. Zabieg ten możemy porównać do otwarcia okien w dusznym pomieszczeniu.Operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym. Dzięki tej operacji poprawiamy funkcjonowanie zatok, ich naturalne oczyszczanie się i wentylację. Jest to metoda o wiele bardziej delikatna i oszczędzająca od dotychczas stosowanych. Po zabiegu nie pozostają nawet blizny. Zabieg ma na celu próbę przywrócenia prawidłowej budowy i drożności ujścia zatok. Po zabiegu operacyjnym metodą FESS należy pozostawać w domu przez okres około 2 tygodni. Pozdrawiam, Łukasz Narożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam operację krzywej przegrody za dwa tygodnie, nie powiem żebym się cieszyła napiszę czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie tansze odpowiedniki sinulanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
MEDYCYNA NATURALNA -porady ....zatoki str 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wycieraniu chusteczką okolic nosa zastosuj tłusty krem marki bell- nawilży i pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata33
Od jakiegoś czasu się regularnie w domu inhalujemy i efekty są, praktycznie już nie wiemy co to katar, czy w ogóle przeziębienie. Urządzenie mamy polskiej marki -Alergia Stop od Sanity. Prosta obsługa, można szybko ogarnąć co do czego służy i jak prawidłowo podłączyć czy pobrać aerozol do płuc. Fajnie, że inhalator jest dość wielofunkcyjny, czyli można go chyba przy wszystkich schorzeniach dróg oddechowych stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Furalgin i lek wykrztuśny np Flegamina. Na dłuższą mete leki chińskie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
NERKI =ZATOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjasobol
Dobrze mi się sprawdził aspirator Nosalek Sanity. Kosztuje parę złotych dosłownie, a można używać wielokrotnie. Ja to mam już prawie rok pewnie i cały czas się przydaje. Szybko odciąga to co ma odciągnąć, łatwo się czyści, nie męczy dziecka i jest dopasowany właśnie do potrzeb i możliwości najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×