Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bijbhjhbh

Mam złamane serce i poczucie winy

Polecane posty

Gość bijbhjhbh

Nie traktowałam go dobrze - myślał, że mam go gdzieś. Oboje introwertycy, ale on próbował jakoś to przeskoczyć - ja nie. Lubiłam czuć tę przewagę. Lubiłam słyszeć, że on za mną tęskni, a sama nie odpowiadałam. Doprowadziłam do tego, że uczucie wygasło. Nie mogę przestać się obwiniać. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślała. Dodatkowo on kogoś poznał (też mam powodzenie, ale nie chcę nikogo) i to był cios w samo serce... :( Jak nauczyć się żyć na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica1900
nie ma recepty na to jak nauczyc sie zyc na nowo :C czas leczy rany, taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile latek masz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia ta dobra
To co napisze będzie smutne, ale to taka lekcja na przyszłość, jak wejdziesz w nową relację, żeby się tak nie zachowywać. Teraz chcesz cofnąć czas, ale już jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijbhjhbh
Mam 23 lata, on 28. Cały czas łudzę się, że może jednak za rok czy dwa on zechce wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, można w ten sposób wygasić uczucia. Ja byłem zakochany jak głupi. Tak mnie odpychała, bawiła się. A ja ciagle tęskniłem. Aż sam się zdziwiłem, za którymś razem coś pękło. Chyba jest mocno zdziwiona. Ale już do niej nie wrócę. Jest beznadziejna, całkiem jej obraz mi się zmienił. To już nie jest moje marzenie. Ale życzę jej szczęścia na pewno ja to czegoś nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×