Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajedna86

161 cm 60 kg, jak schudnąć

Polecane posty

Gość takajedna86

Witam Was serdecznie, szukam pomocy. Jestem koszmarnie gruba (jak w temacie) i nic, ale to absolutnie nic mi nie pomaga. Próbowałam już wszystkich możliwych diet, od dwóch miesięcy nie jem słodyczy, niczego smażonego, nie piję gazowanych napojów, ćwiczę co najmniej godzinę dziennie i dalej nic - waga stoi w miejscu. Czy któraś z Was też miała kiedyś taki problem? Co powinnam zrobić, by wreszcie choć trochę schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddaa
nie przesadzaj, nadwagi nie masz , idealnie by bylo 161 - 110, czyli 51 kg, ale to jeszcze nie nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_Facet
Zależy jak ćwiczysz i zależy jak jesz, a nie tylko ile ćwiczysz i ile jesz. Jeśli chodzi o ćwiczenia to powinnaś po nich ściekać potem żeby palić tkankę tłuszczową, a jeśli chodzi o jedzenie to 4-5 posiłków dziennie o regularnych porach żeby podrkęcić metabolizm. Oczywiście małych posiłków ! Ograniczyć tłuszcze i węglowodany, zwiększyć ilość białka (ale bez przesady). Im bliżej wieczora tym mniej tłuszczów i węglowodanów. Można by pisać i pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_Facet
I oczywiście zwiększyć ilość wypijanej wody (czystej wody ! - nie żadnej smakowej). Regularnie cały dzień po kilka łyczków. Itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim cwicz polecam mel b i jedz o regularnych porach 5 razy dziennie . Nie glodz się tylko ograniczaj! I pracuj nad samoocena bo nie jesteś grubasem! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna86
Nie jem jakoś mega regularnie, prowadzę niestety dość nieregularny tryb życia ze względu na pracę i np z regularnymi godzinami posiłków mam problem. Nauczyłam się jeść śniadania, poza tym dużo warzyw, oczywiście woda niegazowana, ograniczam pieczywo jakiekolwiek do max 1-2 ciemnych bułek tygodniowo, niestety żadnego nabiału, bo jestem na niego uczulona. Co do ćwiczeń, wybieram wszystkie nieobciążające stawów, ponieważ utykam na jedną nogę i nie mogę np biegać czy jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×