Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gragra

tlok w autobusie

Polecane posty

Gość gragra

dziewczyny - latem zeszłego roku facet spuścił mi się w autobusie na sukienkę. poczułam dopiero po wyjsciu jak usiadłam na ławce. Zdarzyło Wam sie coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sam chętnie cos takiego zrobił, bo adrenalina pewnie jest mega, ale nie jestem aż taki zboczony i Hmm.... Chamski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak9090909
Ja kiedys mialem taka sytuacje w pociagu gdy siedzialem.przedemna jakas laska siedziala i zasnela.wiec walilem konia i spuscilem jej sie na twarz i potem wyszadlem a ona spala dalej.hm ciekawe co potem pomyslala?jak byacie zareagowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak - ostro :) pewnie jakbym miał mega ochotę zrobiłbym podobnie, moze nie na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
jesteście zbyt napaleni a nawet chamscy - dziewczynie to nie sprawia przyjemnosci jak ktos się na nią spusci bez jej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak9090909
Posluchaj przeciez nicc sie nie stanie jak ktos tak zrobi.moze tez chciala a udawala ze spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
udawała że śpi ? watpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gragra- a jakby cię poprosił, żebyś popatrzyła i nie spuścił sie na ciebie to by było spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak9090909
A skad masz taka pewnosc ze nie spala ze nie udawala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
przy obopólnej zgodzie to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
nie mam pewnosci czy spała czy nie ale chyba dla zadnej z nas nie jest miłe przez zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe jest wszystko. Pomijając ta sytuacje, czy zgodziła byś sie na taka propozycje. Nie mówimy o jakimś starym oblechu tylko o normalnym facecie/chłopaku który nie wyskakuje z pindolem na dzień dobry, tylko grzecznie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak9090909
No niewiem wlasnie.niektore lubia tak.a powiedz mi co zrobilas wtedy jak poczulas ze jestes w s*****e?w****ilas sie?czy wytarlas i juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
zdradliwy - moze tak, zależałoby to od mojego nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypytuję, bo mam zamiar tak kiedyś zrobic. Zagadac, zapytać o zgodę. Nie zmuszać, nie nalegac - kultura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak9090909
Ja kiedys w lesie walilem konia patrze a obok jakas laska szla spojrzala sie i zapytala czy moze popatrzec.troche sie speszylem i niewiedzialem co zrobic ale zgodzilem sie i walilem dalej troche bylo niezrecznie ale jakos dalem rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
chlopak.... - jak poczułam, ze mam mokro na pupie to wstałam i kobieta ktora siedziała obok mnie powiedziała, ze mam dziwna plame na sukience. musialam szybko wracac do domu. pytalam dziewczyny a tu tylko chetni do tryskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak9090909
Jak chcesz to pisz gg 48552358 pogadam o takich sytuacjach itp bo nie chce o wszystkim tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek1985
ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
zadna dziewczyna nie miała podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś dziewczyna zwaliła mi w autobusie. Zlizała spermę przesiadła się na przeciwko i włożyła sobie palce w cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwaliłem sobie kiedyś w autobusie, ale nie było tłoczno wręcz przeciwnie, pustawo i było bardzo późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
to zupelnie inna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gragra Jakiej odpowiedzi oczekujesz? Chcesz się dowiedzieć czy innym dziewczynom się to spodobało? Jakiej odpowiedzi i reakcji oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
nie pytam czy im się spodobało tylko czy miały taką żenującą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentypek
Nie sądzę by ktoś na forum miał podobnie. To w sumie nie do pomyślenia, nie wyobrażam sobie tak w tłumie wyjąć członka i zrobić sobie dobrze, w dodatku trysnąć na obcą dziewczynę. Musiałaś poczuć się bardzo dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie, że mi się zdarzyło coś podobnego. Nie było wytrysku, było coś gorszego, najpierw jakiś gość mnie obłapiał. niby przypadkiem. Wciąż smyrał mnie po pupie, zdenerwowałam się, odwróciłam się do niego bokiem, tak by nie sięgał mojego tyłka. Kilka chwil później poczułam jak coś dotknęło mnie w dłoń, najpierw myślałam, że teraz on łapie mnie za rękę, prawda była gorsza, chwilę później znowu poczułam dotyk, ale to był jego penis. Pisnęła i szybko przesunęłam się na przód autobusu, byłam bardzo roztrzęsiona... Maskara, ktoś powinien uciąć ptaka temu zbokowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
jak się poczuł to nie wiem. dla mnie było to ohydne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie, że musiało być ohydne. Współczuję, nikt nie chciałby mieć do czynienia z takim zbokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
gośc 13.35 - takie sytuację są bardzo żenujace i nie rozumiem jak nie mozna powstrzymac chcicy ( facet) - my nawej jak jestemy bardzo napalone to co najwyzej kokietujemy bez kontaktu z kims nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×