Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oliwkowe sciany w salonie

Polecane posty

Gość gość
Znajomi maja podobny kolor. Podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwkowe to bardzo fajny pomysl :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna,ale ciemna.Moze byc w pokoju z poludniowa wystawa okien,bo inaczej utkniesz w zgnilym kolorze i zrobi sie nora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobny w pokoju,kupilam tak z glupa,znudzona juz za dlugim czasem wybierania i powiem ci ,ze wyglada naprawde super,balam sie ze wyjdzie za ciemny ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor jest jak najbardziej ok, ale aby nie było monotonnie, jedną ścianę możesz zostawić białą. Dzięki temu całe wnętrze nie będzie ciemne. Sama mam pomalowane ściany farbą Dekoral i sobie chwalę :) Od siebie dodam, że jeżeli remontujesz lub zmieniasz coś u siebie w domku, to polecam sklep www.meblonista.pl, bo mają tam spory wybór mebli, w tym część robiona na zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie za bura, ale to kwestia gustu, może jak drugą ścianę dasz białą jak radzą albo jakiś żywszy odcień.....do tej oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie super pomysł sama przymierzam się do podobnego koloru przy najbliższym malowaniu do takich ścian świetnie pasują białe meble i wysokie, białe listwy przypodłogowe i sztukaterie i duży, biały albo kryształowy żyrandol, który ociepli całe wnętrze nie wiem, jakiej jakości są farby Dekoral, ja bardzo lubię farby Beckers, też mam takie lateksowe i faktycznie można je szorować i się nie niszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwie oliwkowe i dwie morelowe w salonie. Fajnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie jaką podałaś jest duże ciekawych kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś dobrze czuje się z takim kolorem ... nie jest narzucający i można dobrać odpowiednie dodatki. Widzieliście najnowszą paletę stonowanych eleganckich barw Fluggera? : http://viewer.zmags.com/publication/7a7cd228#/7a7cd228/1 Takie zestawienia są dla mnie idealną bazą dla każdego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przyjemne i eleganckie kolory, najbardziej podoba mi się Dyskretna szarość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze oliwkowy to ładny kolor. Tylko trzeba potem umiec dobrze dobrać meble, bo to dosc "trudny" kolor. Mi w aranżacji salonu pomagała http://www.ewaromanow.pl/ , bo chcialam zeby wszsytko idealnie ze soba współgrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×