Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy zajdę w ciążę

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Mam kilka spraw które chciałabym Wam przedstawić i tym samym prosić o radę, wsparcie. Regularnie współżyję ze swoim narzeczonym. Za rok bierzemy ślub. Jesteśmy ze sobą naprawdę długo bo ponad 8 lat. Kochamy się fizycznie od 5. Oboje byliśmy dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi. (Pierwszy raz skońzył się fatalnie zanim się zaczął. Mój narzeczony nie mógł mnie przebić, co sprawiało mi potworny ból. Udało się dopiero za trzecim razem. Prawdopodobnie moja błona dziewicza była zbyt gruba).Nie stosujemy żadnego zabezpieczenia, ponieważ prezerwatywy mnie uczulają, a tabelek nie chcę brać. Uprawiamy miłość przerywaną, tzn. Narzeczony wycofuje się "w ostatniej chwili". Parę razy zdarzyło się tak, że nie zdążył. Myślałam że zajdę w ciąże ale nic się nie stało. Na początku odczuwałam z tego powodu ulgę ale teraz się trochę obawiam. W końcu zaczęłam rozmawiać o tym z moim narzeczonym. Przyznał się że pare lat temu stosował na trądzik silne leki, które w składzie miały leki antykoncepcyjne, ale od razu dodał żebym się nie martwiła, bo jak będziemy się "w pełni" kochać to na pewno zajdę w ciążę. Zastanawia mnie to. Jego wytrysk jest duży, nie wiem jak powinno wyglądać prawidłowe nasienie. Jego wygląda na prawie przeźroczyste, ale jest go dużo. Bardzo chciałabym mieć dzieci, on też je kocha. A może to we mnie tkwi problem? Choć gin. powiedziała że wszystko jest ok. Ja zaczęłam miesiączkować w 12 r. ż. Pierwszy staniczek zaczęłam nosić w III kl szkoły Podstawowej. To cecha dziedziczna u kobiet ze str mamy. Chciałabym abyście mi pomogły rozróżnić naturalny śluz kobiecy od upławów, infekcji itp. Ja mam przez cały cykl śluz (gin powiedziała że niektóre kobiety tak mają a niektóre tylko przed miesiączką i jako sygnał do dni płodnych, w ogóle nie dowiedziałam się tego czego chciałam. Dała mi tylko jakiś wykres, do zaznaczania temperatury, śluzu itp), ale mnie to martwi, bo moja przyjaciółka zalicza się do tych drugich kobiet. Ja nie odczuwam żadnych dolegliwości (świądu, pieczenia, zaczerwienienia, nieprzyjemnego zapachu), dbam o higienę intymną, może czasami za bardzo Często się podmywam, stosuję chusteczki do hig.int. zapobiegawczo stosuję globułki dopochwowe z propolisem.Muszę codziennie nosić wkładki hig. aby nie zabrudzić bielizny.Zależnie od dnia cylku mój śluz różni się konsystencją, kolorem. Raz jest przeźroczyste i ciągnące jak białko jaja (to chyba znak że mam dni płodne;wtedy też współżyłam i nic :-( ), raz białe i gęste, a przed miesiączką brunatne i brązowe. Podczas miesiączki nie mam jednolitego krwawienia - pojawiają się też skrzepy. Czy Wy też tak macie? Prawdę powiedziawszy ginekolog nie zaspokoiła mojej ciekawości. Do miasta mam ponad 60 km więc nie za bardzo miałam szansę poradzić się innego lekarza, ponieważ z mojej miejscowości jest trudna komunikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×