Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość gość
Pakiety są mega opłacalne. Ja mam indywidualny w lux medzie od kilku miesięcy i na razie bylam 2 razy internista i endokrynolog. Z internista rozmawiałam jeszcze w trakcie konsultacji online - super wygodne rozwiązanie dla zabieganych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lux Medzie to też zalezy potem jakie miasto. Ja mam pakiet i dotychczas byłam zadowolona, ale teraz, w ciązy i to wysokiego ryzyka gdzie wymaga się ode mnie konsultacji co chwilę z innym specjalistą to tak: kardiolog wczoraj zaproponowany na 4 kwietnia, mój ginekolog który prowadzi mi ciąze na 25 maja!!!! Endokrynolog na za 3 miesiące. I co z tego, że w pakiecie mam gwarancję 5 dniowego czasu maksymalnego na oczekiwanie na wizytę? Nie ma i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaaa
ja mam pakiet w lux medzie i bardzo sobie chwalę, zawsze wizytę umawiam oline, wyniki badań też widze online nie muszę wracać po odbiór wynikó więc tym sposobem zaoszczdzam mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkowa
ja mam pakiet medyczny w lux medzie i uważam, że to ogromny komfort nie musieć korzystać z państwowej służby zdrowia, bo bez problemu mogę dostać się na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze własnei jesli mielibyście wybierać pakiet medyczny to dokładnie własnie w LuxMed. Kazdy tutaj znajdzie wszystko to co odpowiednie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkowa
potweirdzam, aj mam zawsze wizytę u specjalisty zagwarantowana nawet z dnia na dzień dlateog cenie sobie taką obsługę medyczna nie to co apńśtwowa służba zdrowia wieczne kolejki i braki terminów u lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat tez korzystałam z oferty szpitalu Puławska. Zrobiłam małą korektę piersi. Jestem bardzo zadowolona z samych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam ze lepiej jest po prostu wykupić sobie taki pakiet medyczny i bez stresu po prostu zacząc leczyc sie bez kolejek i u specjalistów. O tego portal pacjenta to zdecydowanie duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobrym rozwiazaniem było wykupienie pakietu medycznego w LuxMed. Dzieki temu po prostu bez najmniejszych problemów mogłam korzystać z dostepu do kazdego lekarza. I tak zostało, bo pakietu nie zmieniłam. Mam już go 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie ale teraz a portalu pacjenta mozecie korzystac równiez mobilnie. Dla mnie to ułatwienie bo nawet w metrze mogę umówic sie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eutolka
ja mam pakiet w lux medzie i zawsze umawiam wizyty online, pamiętam jak kiedyś wisiałam godzinami żeby umówić wizytę w szpitalu państwowym, na szczęście teraz zamawiam wizyty online bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do oferty LuxMedu. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likotka
ja mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie oni mają nawet pakiety medyczne dopasowane do wieku pacjenta, fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Zamborska
Mazowieckie Centrum medyczne na żelaznej 59 doskonała opieka bardzo miła atmosfera szybka pomoc naprawdę wszystko w pakiecie z mężem mamy od badań lekarzy i kompleksowej rehabilitacji polecam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykupiłam pakiet medyczny dla całej rodziny Jabłoń w Lux Med i jestem bardzo zadowolona. Pakiety dostosowane są do wieku i potrzeb pacjenta więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam wykupuje zawsze pracodawca taki pakiet w http://cmsf.pl/ , to wygodne i dla niego i dla nas bo nie ma już wymówek żeby wziąć wolne z pracy bo musisz iść do lekarza, tam Cię przyjmą nawet wieczorem, po pracy i bez kolejki, to samo dotyczy badań okresowych do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguskaa
u mnie wyglądao to tak, że najpierw ja dostałam pakiet medyczny lux medu od pracodawcy a potem jaksię przekonałam jakie to wygodne to całej rodzinie wykupiłam pakiety medyczne, no i nie żałuję bo jeśli chodzi o dzieci to zawsze jest lekrza pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację co do Lux Med to naprawdę super rozwiazanie i uważam ze jesli szukacie odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego to dokładnie własnei w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam do Enelmedu jakieś pół roku temu i z perspektywy osoby, która ma porównanie - bardzo polecam. Mniej placówek niż konkurencja, ale za to nieporównywalnie lepsza jakość i obsługa. Sprawna aplikacja na telefonie to też bardzo fajne ułatwienie przy zapisywaniu się na wizytę czy sprawdzeniu wyników. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jest w lux medzie tam przez portal pacjenta też możesz umówić wizyty i sprawdzić wyniki :) Mozna sobie też tam wybrać lekarza podstawowowej opieki medycznej. Z tego tez jest wiele korzyści, wiele świadczeń jest wykonana w ramach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze nie ma sie co zastanawiac bo tak naprawdę przeciez zawsze mozna wybrac najlepsze rozwiazanie bez żadnych problemów jesli chodzi o umówienie się do lekarza specjalisty. Warto sprawdzić co maja w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturarturekk21
Ja aktualnie korzystam z pakietu medycznego, który gwarantuje mi moja firma w ramach benefitu. Jeśli chodzi o świadczenia medyczne, pracodawcy mogą je wykorzystać jako benefity, które oferują wszystkim, również wybitnym pracownikom, lub zaproponować osobom zatrudnionym w firmie takie świadczenia, które wyróżniają organizację na tle konkurencji. Wszyscy pracownicy mogą korzystać z pakietu dodatkowej opieki medycznej, ale to pracodawca może zdecydować, czy taki pakiet sfinansuje w całości czy tylko w części. Przykładową ofertę znajdziecie na stronie https://www.nais.pl/benefity-w-firmie-ktory-model-wybrac-by-zyskac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Mój pakiet medyczny pozwala mi na korzystanie z różnych placówek medycznych. Pewnego razu trafiłam do Falcku na Marynarskiej w Warszawie. Po pierwsze, nie wykonano wszystkich badań z pobrania krwi jakie zlecił lekarz (nie wiadomo czy to błąd Falcku czy laboratorium, ale nikt nie kwapił się, żeby tę kwestię rozstrzygnąć, kazano mi zrobić badanie krwi ponownie. Poszłam, ale gdzie indziej - skoro wyniki mogą u nich zaginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, to może mogą się też pomieszać z wynikami innymi osób? - nie zamierzałam ryzykować). Po drugie, byłam też na wizycie u ginekolożki Wioletty Dutkiewicz. Łazienka/przebieralnia ma drzwi z obu stron, jedne od strony dr Dutkiewicz, drugie od strony innego gabinetu. W czasie kiedy rozbierałam się do badania, z drugiego gabinetu wszedł do łaznieki lekarz (mężczyzna)!!! Kiedy mnie zobaczył oczywiście wyszedł, ale nie mogę uwierzyć, że coś takiego w ogóle miało miejsce. W dodatku na drzwiach łazienki wywieszona jest kartka, żeby nie zamykać się od środka- rzeczywiście złota rada. Dr Dutkiewicz powiedziała, że to nie pierwszy raz, i żeby zgłosić to w recepcji, to może w końcu coś z tym zrobią, typu system zielonego i czerwonego światła. Na moją uwagę, że skoro drugi lekarz wie, że dzieli łazienkę z gabinetem ginekologicznym, powinien chyba zacząć pukać przed wejściem, odpowiedziała, że w sumie to nie jego wina i "Falck powinien coś z tym zrobić". Aha, czyli do tego czasu lekarz będzie sobie właził do przebierających się pacjentek. Dziękuję bardzo, są inne placówki i inni lekarze, tam już moja noga nie postanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat mam pakiet od męża z pracy i koszt za dodatkową osobę jest stosunkowo niski. Oczywiście zdarza się, że nie korzystam kilka miesięcy nawet, ale bywa też, że umawianiam kilka wizyt w miesiącu więc w zasadzie zwraca się z górką. Więc polecam bo to wygodne rozwiazanie bardzo i w sumie opłacalne :) My jesteśmy w lux med akurat więc z tej perspektywy mogę śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijjka
ja mam wykupiny pakiet medyczny w lux medzie i zawsze wizyty umawiam online bo tak jest najszybciej i najłatwiej, po wizycie zawsze można po wizycie sprawdzić wyniki badań online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w pracy jest MŚP z LuxMed. I uwazam ze to jeden z najlepszych wyborów mojego pracodawcy. Ciesze sie ze pozostajemy pod taką opieką medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tego problemu ponieważ zdecydowałam sie wykupić pakiet w LuxMed. I powiem Wam szczerze ze jesli chodzi o czas oczekiwania na wizytę to max 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to poleciłabym Wam ofertę jaką ma LuxMed. CO do ubezpieczenia i pakietów medycznych to wydaje mi się ze jednak maja najlepsze tego typu oferty. Kazdy znajdzie tutaj odpowiednią dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×