Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość Kwitnące_fiołki
Kiedyś zastanawiałam się jak całą rodzinę podpiąć pod pakiet i w sumie były różne kombinacje, ale pamiętam że luxmed ma pakiety stricte dla dzieci typu morelka, brzoskwinka, mango, ewentualnie może wykup pakiet dla siebie i podłącz pod swój pakiet dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja89
fajne bardzo jest że te pakiety w lux medzie można dopasować do swoich potrzeb ;) i oczywiście dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommom
ok, wiem że maja szeroki wybór, ale może ktoś mi wskazać konkretnie czym warto się zainteresować. Dużo tego jest a ja nie mam czasu, żeby przeglądać dokładnie ofertę ;) cos polecacie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja89
mommom, to chyba zależy od twoich potrzeb, do jakich lekarzy najczęściej chodzisz, warto myślę dopasować pakiet do zapotrzebowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommom
pewnie masz rację, ale nie mam raczej potrzeby częstego korzystania z jakiegoś specjalisty, raczej taka ogólna opieka dla mnie i dziecka. Przeglądalam trochę i chyba decydowałabym się na jeden z prostszych - brzoza. Ktoś zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja89
nie znam tego pakietu, ale wydaje się mi, ze on nie obejmuje dzieci poniżej 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaobser
Z takich prostszych pakietów medyczny i tanich stosunkowo (65 zł miesięcznie) to w signum jeszcze mają - taka podstawowa opieka medyczna dla rodziny z dzieckiem jak najbardziej, 3 rodzinnych, jacyś tam specjaliści podstawowi, badania, diagnostyka etc. Tu widziałam: http://www.pakietymedyczne.info.pl/dla-osob-indywidualnych/ - a nie sory taki pakiet dla mamy z dzieckiem to 130 zł. indywidualny to 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommom
wiem, że brzoza nie obejmuje dziecka, myslałam o tym abonamencie dla siebie, a dziecko dokupię osobno, bo nie doszukałam się pakietu jeden dorosły+dziecko. Muszę dopytać na miejscu, nie chce płacić za całą rodzine skoro tatusia nie ma :) a tego signum w ogóle nie znam, nie słyszałam o tym, więc chyba odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariober
ja tez kiedyś nie mogłam połapać się i w sumie nie miałam czasu na to, wiec poszłam do placówki lux medu i mi dobrali pakiet z którego jestem bardzo zadowolona, ma wszystko co potrzeba dla mnie i mojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenagość
Ja korzystam z pakietu signum http://signum.healthcare/ i jestem bardzo zadowolona. Współpracują między innymi z placówkami Polmedu. Wszystko szybko i sprawnie się tam załatwia i szybko umawiają na wizytę u specjalisty nie to co w NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommom
ja też się wybiorę osobiście do placówki, bo tak będzie najłatwiej. Ale zrobię to po feriach, jak pozbędę się dziecka z domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja89
a swoją droga czy któraś z was może korzystała z że tak powiem ginekologii estetycznej w Lux Medzie, urodziłam niedawno dziecko i potrzebowała bym skorzystać, czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kość_Kość
ja osobiście z tych wszystkich wymienionych wybrałabym, lux med, i nie tylko z tych względów, że ostatnio bardzo dobrze zrobili mi zabieg z ;) ginekologi plastycznej, że tak oględnie powiem, ale też dlatego, że od kiedy mam u nich pakiet, to obsługa jest bardzo na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatol z
co do obsługi, zwłaszcza w warszawie to się zgadzam, sam korzystam, a i kolejek nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamoszczak
mnie natomiast bardzo pozytywnie zaskoczył w lux medzie brak kolejek na tak zwanym ostrym dyżurze w Warszawie, miałem okropny ból zęba i przyjęli mnie bez zapisu od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gota
a czy jak wykupuję sobie opiekę medyczną w lux med, to musze deklarować z jakiej placówki chcę korzystać? jeśli tak, gdzie chodzicie - gdzie sa małe kolejki? Mam różne doświadczenia z przychodniami państwowymi i zależy mi przede wszystkim na normalnym dostępie do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatol z
nic nie musisz deklarować, w lux medzie poślą cie tam gdzie jest miejsce albo gdzie ci najbardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gota
ok, rozumiem. A macie jakieś doświadczenia z placówkami warszawskimi? Gdzie możecie sobie szczególnie pochwalić opiekę? Mieszkam na mokotowie, więc najchętniej okolice Mokotowa wezme pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Marszałek
nie wiem czy będziesz miała blisko, ale ja znam i korzystam z tej placówki przy ul. Puławskiej. Nie wypowiem się za bardzo o innych miejscach, bo nie mam dużego doświadczenia, ale Puławska jak najbardziej do polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub S7
Zbyt długo czekasz na wizytę u lekarza? Nie chcesz płacić za każdą wizytę u specjalisty? Masz dość chodzenia od lekarza do lekarza i czekania na wizytę u specjalisty miesiącami? Proponujemy Ci dostępną dla każdego i szybką opiekę medyczną w 1200 renomowanych placówkach w całej Polsce- bez kolejek i skierowań! Bez względu na to gdzie jesteś, korzystaj z naszych placówek w całej Polsce. Gwarantujemy najwyższe standardy, najnowsze wyposażenie, bez długich kolejek i skierowań. SZYBKO, bez kolejek do lekarza, bez czekania miesiącami na wizytę u specjalistów KORZYSTNIE, bez ukrytych kosztów, bez niekończących się dużych wydatków na kolejne wizyty i badania – 1 opłata = nielimitowana ilość wizyt i badań FACHOWO, u najlepszych lekarzy z zakresu 27 specjalizacji lekarskich NOWOCZEŚNIE, bo każdy pacjent zasługuje na najlepsze leczenie DECYDUJESZ TY, bo masz prawo wyboru miejsca leczenia spośród 1200 najlepszych placówek w całym kraju Oferta indywidualna i dla klientów firmowych. Skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź wyślij SMS o treści SIGNUM, a oddzwonię 667 791 864 Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kość_Kość
Gota => ja bardzo często chodzę na domaniewską, i tam naprawdę jest bardzo dobra obsługa, szybko, sprawnie i co najważniejsze mam poczucie, ze jestem bardzo dobrze traktowany i mi pomagają, wiec polecam placówkę na Domaniewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do mnie jeśli chodzi o pakiet medyczny polecam pakiety omsignum oferowane przez firmę S7 , mogę pomóc w załatwieniu formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kość_Kość
to w tym signum coś tam aż tak skomplikowane procedury, że aż trzeba zewnętrznej pomocy przy "załatwianiu pakietu? to zupełnie inaczej niż w lux medzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
najprościej namówić pracodawcę żeby kupił pakiet pracownikom ;), a tak serio to zdecydowanie lux med, mam chyba największą sieć placówek, dobrych lekarzy pomoc całodobową i różne specjalistyczne dyżury, w godzinach wiercono-nocnychi to w sumie bez kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda Potok
Olga, ja mam takie same odczucia co do tego punktu luxmedy na ulicy Puławskiej, mogę polecić za świetną obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
ja tam nigdy nie spotkałem się w lux medzie z jakaś niefajna i niekompetentną obsługą, zawsze byłem dobrze traktowany i przez personel i przez lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z terminami do specjalistow i pediatry czesto problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
jaki problem, gdzie? ja często dość chodzę do placówek lux medu w Warszawie i nie miałem jakichś problemów z dostaniem się do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda75
może ja chodzę nie do tych samych lekarzy co moi tu poprzednicy ale tak jak Mateusz nigdy w lux medie mi nie wyznaczyli jakiegoś bardzo odległego terminu wizyty u specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×