Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość Piotr34
Zachęcam do poznania oferty S7Health: http://polecaj.s7health.pl/GEK46327589 , bardzo korzystne pakiety, indywidualne, partnerskie oraz rodzinne. Wizyty u specjalistów bez kolejek. około 1000 placówek dostępnych w całej Polsce, profesjonalne podejście lekarzy do pacjentów. Chętnie udzielę więcej informacji jeśli tylko ktoś będzie chciał otrzymać :) Na prawdę gorąco polecam jeśli, ktoś myśli o prywatnej opiece medycznej, a dzisiaj to świetna alternatywa przede wszystkim dla kolejek w NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafinka
ja mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie, najpierw miałam z pracy potem rozszerzyłam pakiet na cała moją rodzinę, nie wyobrażam sobie już korzystać z usług państwowego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakiet medyczny to rewelacyjna sprawa! polecam kazdemu. dostep do słuzby zdrowia w ponad 1000 placowkach w całym kraju- lekarz pierwszego kontaktu w tym samym dniu, dostep do specjalisty w ciagu 5 dni od zamowienia wizyty, szeroki zakres badan laboratoryjnych i usług, dodatkowo dostęp do concierge medycznego, ktory wyszukuje najlepszysz specjalistów w kraju i zagaranica w sytuacji zagrożenia zycia a do tego mozliwosc zarabiania z polecenia swojego pakietu. kto by pomyslal ze na prywatnej slubie zdrowia mozna jeszcze zarabiac... :) o firmie mozna przeczytac pod adresem>>> https://7playsystem.pl/posts/zjjZO/jak-zrobic-aby-lekar... polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do__nna
Posiadam pakiet wykupiony przez mojego pracodawcę w LUX MEDZIE i jestem bardzo zadowolony. W Warszawie placówek jest duża liczba i zawsze do którejś można się dostać w rozsądnym terminie. Do tej pory trafiałem też na kompetentnych lekarzy, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Woźniak
Ja polecam LUX MED albo Enel Med. Mogę polecić pakiety do których można przystąpić indywidualnie, ale w cenie grupowej, czyli niższej. Kontakt pod mailem sandrawozniak991@gmail.com. Umowa bezterminowa, nie tak jak większość na rok. Nie ma także limitu wiekowego, można zapisać osoby po 90!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Woźniak
Ja polecam LUX MED albo Enel Med. Mogę polecić pakiety do których można przystąpić indywidualnie, ale w cenie grupowej, czyli niższej. Kontakt pod mailem sandrawozniak991@gmail.com. Umowa bezterminowa, nie tak jak większość na rok. Nie ma także limitu wiekowego, można zapisać osoby po 90!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam w luxmedzie pakiet wykupiony przez mojego pracodawce i nigdy nie miałam większych problemow. Jak potrzebowałam internisty, to wizyta zawsze była szybko. Do specjalistów wiadomo czasem trzeba poczekać, ale to i tak o wiele szybciej niż w państwowych przychodniach gdzie terminy to są często miesiące... Dwa razy zamawiałam do dziecka wizytę domową i zawsze bez problemów, mili lekarze z dobrym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo szukałam takiej formy opieki medycznej swoim pracownikom. Ze względu na dużą liczbę zatrudnionych dostaliśmy atrakcyjne ceny . Pracownicy są zadowoleni , ja też ze względu na dobry kontakt przy wdrażaniu sytemu jak i doskonały serwis. Polecam wszystkim " firmowych pakietów medycznych zdrowiewfirmie.pl" Więcej informacji tutaj -> http://zdrowiewfirmie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam pakiet w luxmedzie i praktycznie wale nie chodze na nfz ani ze soba ani z dzieckiem. Pediatre mam super, w tym samym budynku laboratorium wiec jak trzeba jakies badania to bez jezdzenia po miescie. Dostep do secjalistow bez dluzszego oczekiwania i przychodnie pod nosem z czego jestem zachwycony co polecam zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luxmed ma kolejki jak nfz i bardzo słabych lekarzy... Osobiscie polecam zostac honorowym dawca krwi wtedy bez kolejek wchodzisz masz wizyte u wybranego specjalisty i w szpitalach operacje bez kolejek np. ale trzeba tez dać coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiagość
Polecam firmowe pakiety medyczne zdrowiewfirmie.pl. Doskonały serwis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manager ds promocji zdrowia
Pakiet medyczny to najlepsze rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Duży wybór pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maki185
Moja firma korzysta z tej oferty bo mają najszerszy pakiet http://zdrowiewfirmie.pl Nielimitowana opieka lekarza specjalisty,badania diagnostyczne,badania laboratoryjne oraz działają 24h. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka88
Polecam pakiet medyczny w http://zdrowiewfirmie.pl/ Mają doskonały serwis i świetne pakiety do wyboru. Pracownicy są zaangażowani w obsłudze klienta i pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponowano nam najbardziej dobrany pakiet ubezpieczeń i jesteśmy w pełni zadowoleni. Super obsługa i profesjonalne podejście do klienta oraz informacje zostały w pełni udzielone. Firma nazywała się => zdrowiewfirmie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet medyczny to rewelacyjna sprawa!Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3243
My mamy pakiet medyczny w ramach omniDoc – to nowość w Polsce. Jest możliwość konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu praktycznie natychmiast i umówienia się na wizytę online ze specjalistą. Jestem przedstawicielka handlową, często jeżdżę po Polsce i często łapią mnie jakieś przeziębienia i zatrucia pokarmowe (jadam niestety w różnych miejscach żyjąc w samochodzie). Trudno było się umówić np. na wizytę, bo nie wiedziałam gdzie będę za 3 dni, a tak mam wszystko w tablecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAna
Zdrowiewfirmie.pl Polecam i polecać będę. Wszystko sprawnie i zadowalające. Satysfakcja 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pakiet medyczny ze strony http://zdrowiewfirmie.pl/. Pakiet który został dobrany przez specjalistów dla mojej firmy jest wręcz idealny i doskonale się sprawdza. Eksperci świetnie dobrali idealny pakiet dla mojej firmy, indywidualnie podeszli do moich potrzeb. Przede wszystkim znakomicie zanalizowali rynek i dokładnie porównali oferty. Przedstawili mi i zebrali wszystkie oferty dostępne na rynku, co było dużym udogodnieniem. Z dużym zagangażowaniem obsługiwali pakiety oraz bardzo sprawne wdrożenie przez specjalistów. Eksperci koordynowali negocjacje z dostawcami medycznymi, dzięki czemu dostaliśmy najlepsze ceny, co mnie bardzo cieszy. zdrowiewfirmie.pl to przede wszystkim doskonały serwis. Na prawdę gorąco polecam i zachęcam do zapoznania się ze stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat zdecydowaliśmy sie na LuxMed. po prostu ich oferta najbardziej przypadła nam do gustu, ale mało tego - mój mąż czynnie zajmuje sie sportem wiec ich oferta dla sportowców na pewno znacząco wpłynęła na naszą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raaaany, co za spam ☺, a ludzie łykają jak te pelikany! Lepiej chyba już wybrać coś, co jest sprawdzonego na rynku, rozwija się i ma jakieś zaplecze porządne, takie moje zdanie. Polecam ENEL-MED. Mam ja, mój mąż i nasze dzieci, chwalimy sobie i polecamy, świetni specjaliści. Nigdy nie zdecydowałabym się powierzać zdrowia moich najbliższych w ręce jakichś niszowych placówek z małym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj mysle ze warto jest zwrócić uwagę ze taki pakiet będzie odpowiedni równiez dla osób które sa sportowcami. Popatrzcie sobie na ich szeroką ofertę. Zdecydowanie znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecik35
Mam już kilka lat pakiet w Lux Medzie i jestem bardzo zadowolona. Placówek w Warszawie mają dużo, nie ma problemu z terminami. Wszystko można załatwić przez aplikację w telefonie, dostęp do wyników badań online. W dzisiejszych czasach to bardzo ułatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulek
Ja też mam wykupiony abonament w Lux Medzie, na początku korzystałam tylko ja bo pracodawca dawał mi taki bonus, ale jak zobaczyłam jaka to wygoda to postanowiłam, że też warto dzieci i męża wciągnąć w ten pakiet. Super jest to, że bez problemu można praktycznie z dnia na dzień umówić się na wizytę, nigdy nie ma problemu z dostaniem się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pakiet to super sprawa, ja kiedyś też miałam z pracy , potem kiedy pracę zmieniłam już niestety nie mieliśmy takiego ubezpieczenia ale już sama prywatnie wykupiłam pakiet w lux medzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dratulka
ja uważam, że w dzisiejszych czasach kiedy mamy tak beznadziejną państwową służbę zdrowia taki prywatny pakiet medyczny to skarb, ja mam pakiet dla całej rodziny w lux medzie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług tej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×