Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupic wnuczce na roczek

Polecane posty

Gość gość

Witam za niedlugo roczek mojej wnuczki nie wiem co jej kupic ona ma prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poda mi ktos jakis pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowerek trojkolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczną szczękę, przyda jej się na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej śpioszki, tego nigdy za wiele. W sumie grzechotka też byłaby niezłym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rocznemu dziecku kupuje się raczej prezent z myślą o rodzicach, dziecko i tak nic nie zakuma co dostało nawet po latach, pomyśl o rodzicach co im jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę skomentować, bo mnie to mierzi. Co to za nowa głupia moda na roczek?! Dziecko przecież i tak nic z tego nie wie. Ludzie dają sobie zrobić wodę z mózgu i organizują roczek, pępkowe, urodziny i komunie w wynajętej sali. W USA są już imprezy rozwodowe, głupie Poloczki zaniedługo też pewnie zaczną to naśladować. A marketingowcy i koncerny się cieszą, bo zyski rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? W związku z tym, że dziecko nie pamięta swoich pierwszych urodzin, to znaczy, że nie można ich zorganizować? Prezenty się przydadzą, czyli ubranka, zabawki, bo rodzice nie muszą już ich kupować. W takim razie po co organizować wesele? Tylko picie alkoholu, żarcie, potańcówki i wiejskie zabawy. Przecież to święto dwojga ludzi, a bawią się inni, spijając się i nic nie pamiętając z tej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garnuszek na klocuszek. ja kupiłam na roczek teraz ma dziecko 3 lata i nadal garnuszek uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 22.22 czy ty w ogóle przeczytałeś do końca co napisałam? Krytyka dotyczyła naśladowania sztucznie wykreowanych przez marketingowców trendów i w związku z tym powstających coraz to nowych imprez, typu roczek, pępkowe, które generują do nich zyski. Nie chodzi tu o to co tradycyjne, niejako wpisane w naszą kulturę, jak np. wesele. A argument, że rodzicom się przydadzą zabawki i ubranka, to jak sam widzisz w poście autorki, dzieci teraz wszystko mają i na guzik rodzicom za małe ubranka czy setna zabawka, która pójdzie w kąt. Takie prezenty dzieci dostają w ciągu całego roku przy okazji zwykłej wizyty kogoś z rodziny czy znajomych. A taki roczek to po prostu impra dla rodziców, która przyniesie więcej strat niż zysków, no ale trzeba zrobić, bo to modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×