Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głodna i nieumiejąca gotować

Szukam dobrego i spokojnego faceta, który...

Polecane posty

Gość głodna i nieumiejąca gotować

Będzie mi gotował (to pierwszorzędny warunek, musi dobrze gotować), niepijacy, niepalący, spokojny, kochajacy zwierzeta tak jak ja, a w szczegolnosci psy, zadbanego z wysportowana i lekko umiesniona sylwetka, wysokiego, dobrze ubranego, kulturalnego i inteligentnego. Nie moze rowniez popelniac zadnych bledow ortograficznych ani obgryzac paznokci, bekac przy mnie lub pierdziec. Czy sa tu tacy mezczyzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma, pozajmowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa, ale ta twoja podstawa roszczeniowa mnie skutecznie odestraszyla. Po drugie, po co mi kobiet ktora nie potrafi gotowac ?hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, kobieta to od gotowania jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od czego jest kobieta wytlumacz mi ??? ja moge siedziec w domu a Ty idz z*******lja na mortgage, samochod, i dzieci, moje zachcianki co weekend. organizuje mi zabawy co weekend a ja moze wystawie swojego flte do polizania w nagrode. deal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Oczywiście Polaczek już pierwsze czego chce od kobiety to usługiwania :D Czasy się zmieniają, a ten chce dalej darmowej praczki, sprzątaczki i kucharki :D Dlatego ja wybieram białych mężczyzn z zachodu i nie muszę się z nimi awanturować o takie błahostki, bo dla nich to normalne, że dbają o dom (i dzieci jak się już pojawią) w takim samym stopniu co kobieta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Zbereznik - Oczywiście jak już kobieta wspomni o obcokrajowcu to jej się ciapków i Murzynów wytyka :D Nic bardziej mylnego. Ja w czarnych i beżowych dzikusach nie gustuję, ja wybieram Niemców, Norwegów, Szwedów i innych panów tej kategorii, no ale ja się cenię 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
To co mi ciśnienie podnosisz moim wyimaginowanym chędożeniem z Pakolami i innym elementem? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka co lezy i pachnie mnie eni interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenalum
Do autorki postu: ja tez takiego szukam, ale uwierzmi na tym forum to masz zerowe szanse bo tu same nieudaczniki zyciowe, ktore chca kobiety sluzacej a nie partnerki, do tego sami uroda nie grzesza ale wybranka ma byc niczym modelka. Bierz sie za obcokrajowcow bo nasze polactwo to sto lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, w ktorym ty wieku zyjesz, ze masz takie poglady? W obecnych czasach malo kogo stac na to, zeby tylko jedna osoba pracowala, zreszta kobiety zmadrzaly i malo ktora chce siedziec w domu na lasce meza. Ludzie sie dziela obowiazkami domowymi i na kredyt razem zarabiaja. Oswieccie mnie, czy szukanie kury domowej to wciaz polska mentalnosc? Bo nie mialam do czynienia z Polakami od 11 lat i jestem przyzwyczajona do tego, ze moj maz Anglik codziennie gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
27.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość "Oswieccie mnie, czy szukanie kury domowej to wciaz polska mentalnosc?" W Europie to już tylko polaczki mają takie myślenie, dlatego są skazani na samotne w************y z laskami jpg. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
27.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość "Oswieccie mnie, czy szukanie kury domowej to wciaz polska mentalnosc?" W Europie to już tylko polaczki mają takie myślenie, dlatego są skazani na samotne wal/enie / gru/chy z laskami jpg. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna i nieumiejąca gotować
"sa, ale ta twoja podstawa roszczeniowa mnie skutecznie odestraszyla. Po drugie, po co mi kobiet ktora nie potrafi gotowac ?hmm" Chyba jestes niepowazny :D To ja szukam faceta i to ja dyktuje warunki. Nie mam zamiaru przychodzic umeczona z pracy i jeszcze stac przy garach. Nie jestem sluzaca. Jestem kobieta pracujaca zawodowo i nie mam zamiaru ani sily tracic energii na takie cos jak gotowanie. Pragne przypomniec ze najwybitniejsi kucharze, szefowie kuchni tego swiata to mezczyzni. Widac wiec ze gotowanie macie we krwi, tylko sie z tym ukrywacie ;) Nie potrzebuje ani zolzy ani zrzedy, ktory nie bedzie mi umial nic ugotowac i bedzie mi caly dzien zrzedzil i chlal piwsko. Takim osobnikom mowie zegnaj 🖐️ Moja postawa nie jest roszczeniowa. Facet niepijacy, niepalacy, kulturalny i wyksztalcony to dla ciebie jakies wierzcholki gory? Ty nim na pewno nie jestes, to juz wiem, wiec mozesz podarowac sobie dalsza dyskusje ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiowędrowniczek
A co ty głodna poza apetytem masz do zapodania temu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy polscy mezczyzni sa zalosni. Przyzwyczajeni do tego, ze w Polsce wychowywano kobiety tak, aby ktos je zechcial i aby tylko znalazly meza, uwazaja, ze to oni stawiaja warunki. Kobieta musi miec wyglad modelki, najlepiej zeby byla dziewica, no i zeby prala i gotowala swemu panu i wladcy. Na szczescie czasy sie zmienily, granice otworzyly i polskie kobiety dowiedzialy sie, ze zachodni mezzczyzni szukaja partnerki, a nie sluzacej, ze nie maja problemow z gotowaniem i ze niepotrzebna im dziewica ani matka Polka. Nie przeszkadzaja im rowniez dodatkowe kilogramy, ani male piersi, bo uwazaja, ze kazda kobieta jest piekna, a szukaja partnera do wspolnego zycia i opiekowania sie soba nawzajem. I tego niektorzy Polacy nie moga zniesc wyzywajac i obrazajac Polki, uwazajac, ze wiaza sie one jedynie z muzulmaniami, ktorzy mieszkali w chacie z koza, na dodatek bija je i nimi poniewieraja. Bo okazuje sie, ze Polacy nie sa atrakcyjna partia dla zachodnich kobiet ze swoimi pogladami z XIX wieku, rasizmem i ogolonymi na lyso glowami. Oczywiscie generalizuje, sa rowniez normalni, nowoczesni Polacy, ktorzy maja partnerce duzo do zaoferowania, ale niestety sa i tacy jak ten pan na gorze "a po co mi kobieta, ktora nie umie gotowac". Kucharke sobie znajdz i jej plac za gotowanie ofiaro losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@chyba jestes niepowazny smiech.gif To ja szukam faceta i to ja dyktuje warunki. Nie mam zamiaru przychodzic umeczona z pracy i jeszcze stac przy garach. Nie jestem sluzaca. Jestem kobieta pracujaca zawodowo i nie mam zamiaru ani sily tracic energii na takie cos jak gotowanie. - a ja to kim niby jestem w woli wyjasnienia ? To ja mam przyhcodzic umeczony z pracy i TObie gotowac ? Chyba sobie zartujesz krolewno. Ja jestem za podzialem obowiazkow , ale twoj postawa, mnie rozbraja ksiezniczko. nie jestes sluzaca ale sama szukasz sluzacego. Pragne przypomniec ze najwybitniejsi kucharze, szefowie kuchni tego swiata to mezczyzni. Widac wiec ze gotowanie macie we krwi, tylko sie z tym ukrywacie oczko.gif Nie potrzebuje ani zolzy ani zrzedy, ktory nie bedzie mi umial nic ugotowac i bedzie mi caly dzien zrzedzil i chlal piwsko. Takim osobnikom mowie zegnaj lapka.gif Moja postawa nie jest roszczeniowa. Facet niepijacy, niepalacy, kulturalny i wyksztalcony to dla ciebie jakies wierzcholki gory? Ty nim na pewno nie jestes, to juz wiem, wiec mozesz podarowac sobie dalsza dyskusje ze mna. -buhahaha, co Ty o mnie mozesz wiedziec, krolewno 7 bajki. Na takie jak Ty to moge tylko splunac przez jedwabna chusteczke. Proponuje wizyte u psychiatry i to szybko, bo p****** Ci sie caly swiatopoglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@Niektorzy polscy mezczyzni sa zalosni. Przyzwyczajeni do tego, ze w Polsce wychowywano kobiety tak, aby ktos je zechcial i aby tylko znalazly meza, uwazaja, ze to oni stawiaja warunki. Kobieta musi miec wyglad modelki, najlepiej zeby byla dziewica, no i zeby prala i gotowala swemu panu i wladcy. Na szczescie czasy sie zmienily, granice otworzyly i polskie kobiety dowiedzialy sie, ze zachodni mezzczyzni szukaja partnerki, a nie sluzacej, ze nie maja problemow z gotowaniem i ze niepotrzebna im dziewica ani matka Polka. Nie przeszkadzaja im rowniez dodatkowe kilogramy, ani male piersi, bo uwazaja, ze kazda kobieta jest piekna, a szukaja partnera do wspolnego zycia i opiekowania sie soba nawzajem. I tego niektorzy Polacy nie moga zniesc wyzywajac i obrazajac Polki, uwazajac, ze wiaza sie one jedynie z muzulmaniami, ktorzy mieszkali w chacie z koza, na dodatek bija je i nimi poniewieraja. Bo okazuje sie, ze Polacy nie sa atrakcyjna partia dla zachodnich kobiet ze swoimi pogladami z XIX wieku, rasizmem i ogolonymi na lyso glowami. Oczywiscie generalizuje, sa rowniez normalni, nowoczesni Polacy, ktorzy maja partnerce duzo do zaoferowania, ale niestety sa i tacy jak ten pan na gorze "a po co mi kobieta, ktora nie umie gotowac". Kucharke sobie znajdz i jej plac za gotowanie ofiaro losu. - ach te kompleksy. Jakbys sobie wyobrazila najpiekniejszy luksusowy dobrze wyposazony samochod np rolls -royce. To jestem ja. I nie mam zamiaru brac na przejazdzke zycia, brzydkiej, grubej, leniwej, bez ambicje, pasji, i przde wszytkim wygladu ksiezniczki. Pragne przypomniec , ze dla polakow na poziomie polki nie sa zadnym wartosciowym towarem. Takze, skoro szukacie "zagranicznego " faceta, to s*******ac na zagraniczne fora i portale randkowego. Ach zapomnialem, trzeba znac angielski..klapa po skonczonej ledwo szkole sredniej nie nauczyli...s**t happens, life goes on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna i nieumiejąca gotować
Na takie jak ja mozesz splunac? A wciaz sie udzielasz na tym watku :D Widac szukasz partnerki, ale nie spelniasz moich oczekiwan i to cie boli. Jestem absolutnie za ppdzialem obowiazkow. Moge pomoc przy krojeniu cebuli i innych warzyw, ewentualnie zrobic jakas marynate do miesa czy obrac ziemniaki. Ale reszte ma zrobic facet wlacznie z calym gotowaniem. Zaznaczam rowniez ze w 1 dniu okresu wszystko mnie boli i facet ma sie wtedy do mnie nie odzywac tylko podawac mi ciepla herbatke oraz jedzenie do lozka. Ale to tylko jeden dzien. :P Ma sie tez mna opiekowac podczas grypy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@głodna i nieumiejąca gotować - po co grasz zimna suczke jak jestes mila. To ze sie zawiodlas nie znaczy , z emasz byc taka do innych mezczyzn. To o czym poiszesz podczas okresu czy grypy to normlana sprawa. Czy szukam partnerki ?? hmmm... mam zbyt wysokie wymagania niestety i zbyt ciekawe zycie. Zreszta to czego szukam raczej nie znajde u polskiej kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, jakbys byl taki inteligentny to bys zauwazyl, ze to nie jest forum randkowe, tylko forum dla kobiet, dzial: Poza Polska, praca, studia, zycie. A angielski znam, nie martw sie, skonczylam studia za granica, tutaj wyszlam za maz i z Polska mam stycznosc jedynie w internecie lub jak zadzwonie do rodziny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna i nieumiejąca gotować
Jesli nie znajdujesz tego czego szukasz u polskich kobiet to musisz sie zalogowac na jakies zagraniczne forum :P Ja jeszcze wierze w polski narod i sprobuje a moze sie uda. A czego szukasz konkretnie u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@głodna i nieumiejąca gotować - - Musi umiec gotowac :))))) - jelsi chodzi o wartosci to przede wszytkim, milosc, wiernosc, loyalnosc, zaufanie, partnerstwo, komunikacja, dobry sex, usmiechenite, z pozytywnym nastawieniem do zycia, nie w stylu -maruda nic sie nie uda. wlaczaca lwica, ktora ma potencjal i widzi potencjal u swojego faceta. z wyobraznia, charakterem, taka ktora wie ze zwiazek to praca zespolowa i daje z siebie tyle co otrzymuje - zna angielski pryznajmneij na srednim poziomie - ma jakies hobby zainteresowania czy pasje - lubi fitness , zdrowe odzywianie - nie poluje co tydzien na zakupach i wydaje bezmyslnie pieniadze na 100 juz torebke LV czy 200 pare butow chanel tylko dlatego, ze te sa bardzije czarne niz 40 poprzednich par. - jelsi chodiz o wyglad, to zadbana, naturlanie ladna, dlugie wlosy, szczupla to taki drobny sketch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna i nieumiejąca gotować
No widzisz? Ja sie nie nadaje. Nie umiem gotowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
trudno..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
swoja droga, jak Ty zyjesz, skoro nie gotujesz? ile masz lat btw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna i nieumiejąca gotować
No widzisz, sam masz wymagania i postawe roszczeniowa a na mnie gadasz :P Jakos zyje bez gotowania, ziemniaki sobie ugotuje, wrzuce golabki ze sloika czy bigos (ze sloika of course) i juz :D Kanapki tez przecie umiem zrobic ;) No i jakies take away tez sie zdarza. Mam 27 lat, za 2 miesiace juz 28 niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×