Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głodna i nieumiejąca gotować

Szukam dobrego i spokojnego faceta, który...

Polecane posty

Gość jasiowędrowniczek
No to wróćmy do gotowania . Co jadacie na śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie zdaje ze ten gostek to faktycznie aparat 007, adwokat biedakow, polski robolek i uwazam ze to on tez wkleja te linki z pokazywarki. On ma naprawde cos z garem nie tak. Widac samotnosc zrobila z niego sfrustrowanego buraka.w dodatku agresywne to to, fuj jakie slownictwo, totalny brak kultury. Kopnac w zadek takiego bym nie chciala. Dziewczyny bierzcie sobie za mezow obcokrajowcow. Oni wiedza jak traktowac kobiete.sami widzicie co polska patologia reprezentuje. Zaloze sie ze ten Aparat aka gostek bedzie rowniez bił swoja partnerke jesli takowa znajdzie. To wariat. Dlatego Polacy sa sami i nie maja wziecia wsrod zadnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, sorry facet, ale dzentelmenem to ty na pewno nie jestes. Wiem, ze tu jest chamstwo, ale po co znizac sie do takiego poziomu, przeklinac i wyzywac ludzi na forum? w ten sposob nikogo na poziomie nie znajdziesz, bo sam najpierw musisz reprezentowac soba jakis poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
Po pierwsze juz pisalem ze nie szukam polek a na pewno z kafe. Po drugie, nie jestem zadnym z tych ktorych podajecie tutaj "niki". A ta mezatka od szkota co pisze te same teksty o obcokrajowcach to juz zaczyna zdrowo przynudzac. Juz pisalem masz szczesliwe zycie ze szkota to wracaj i zyj, na cholere przesiadujesz na kafe ? Zyjecie w wyimaginowanym swiecie. Ocenianie ludzi po 2 postach bardzo madre. Zreszt anichce mi sie z wami gadac bo jak grochem o sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@gość Ojej, sorry facet, ale dzentelmenem to ty na pewno nie jestes. Wiem, ze tu jest chamstwo, ale po co znizac sie do takiego poziomu, przeklinac i wyzywac ludzi na forum? w ten sposob nikogo na poziomie nie znajdziesz, bo sam najpierw musisz reprezentowac soba jakis poziom. - zgadzam sie z Toba. Jedna im dluzej zyje w Anglii i patrze na polactwo, tym bardzije watpie , ze sa tu ludzi na poziomie. 99% ludzi ktre wyjechalo to polska patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde gosciu nie widzisz, ze tu pisze kilka roznych kobiet, a ty myslisz, ze jedna i ta sama osoba ci odpisuje? czlowieku, wiekszosc kobiet na tym dziale ma za mezow obcokrajowcow. ty nadal jestes sam. przesiadujesz na babskim polskim forum. obrazasz kobiety, wyzywasz je jak najgorszy burak i menel spod piwialni i ty smiesz nazywac kogos patologia? moze spojrz najpierw na siebie? ja nie wiem, czy kazdy Polak reprezentuje poziom taki jak ten "pan" wyzej? pytam bo nie mialam do czynienia z Polakami juz wiele lat i czytajac jego wpisy jestem w szoku po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
gość "ja nie wiem, czy kazdy Polak reprezentuje poziom taki jak ten "pan" wyzej?" Każdy, dlatego gorąco polecam obcokrajowców, a o rodakach należy zapomnieć, tak jak i ja to uczyniłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niektóre z was , taką Terenię np że o tym ewenemencie 001 nie wspomnę to myślę że fajnie zrobiliście wyjeżdżając z kraju . Powtarzam niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Ja jestem osobą która lubi gotować tzn nie zawsze mam czas ale np w weekend lubie przyrządzić jakieś porządniejsze dania. Lubię kuchnie meksykańską włoską i indyjską. W piątek po pracy idę do sklepu kupuję wszystkie sładniki i zamykam się w kuchni i pichcę sobie jakąś ciekawą potrawe. Wg mnie to fajny sposób by się zrelaksować po pracy. Oczywiście nie jestem wielkim mistrzem kuchni ale fajnie jest spróbować jakieś fajne danie którego nigdy się nie próbowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale widac ze ten gostek cos tam jest strasznie agresywny w stosunku do kobiet.pewnie damski bokser. Ja bym na takiego splunac nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
a Ty juz sie nie powtarzaj glupia pipko. Wiecznie ta samam plyta. Ja na wiekszosc polakow w uk nawet bym sie nie wysral przez sitko. Zygac sie chce jak sie popatrzy na ten plebs. czas azaczac robic porzadki w systemie benefitow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za cham i prostak. Rece opadaja. Do swojej matki tez mowisz per glupia pipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@ gość co za cham i prostak. Rece opadaja. Do swojej matki tez mowisz per glupia pipo? - jak jesczcze nie zrozumialas, to ci powiem, ze do bydla i matolow i patologi, ktora gardze mowie jak do nich nalezy bez szacunku i po chlopsku. Do szlachty z ktorej sie wywodze i ludzmi mi podobnych odnosze sie z nazytym szacunkiem. Skoro nie potrafisz normlanie argumentoweac dyskusji i jestes ograniczona umyslowo to nic na to nie poradze. latasz mi kolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to ty zaczales pierwszy wyzywac forumowiczki bez jakiegokolwiek powodu. Ty ze szlachty? Chlopie twoje rynsztokowe wypowiedzi wskazuja ze najwyzej pochodzisz ze wsi z prostej, robotniczej rodziny. No ale widocznie teksty typu glupia pipa, bydlo, ograniczona umyslowo itd uslyszales w domu rodzinnym jak ojciec wyzywal twoja matke kiedy mu obiad uslugiwala. Ludzie z kulturalnych domow sie tak do kobiet nie odnosza. No ale na szczescie masz kafeterie. Bo kobiety i tak nie masz i miec nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 001
@Przeciez to ty zaczales pierwszy wyzywac forumowiczki bez jakiegokolwiek powodu. Ty ze szlachty? Chlopie twoje rynsztokowe wypowiedzi wskazuja ze najwyzej pochodzisz ze wsi z prostej, robotniczej rodziny. No ale widocznie teksty typu glupia pipa, bydlo, ograniczona umyslowo itd uslyszales w domu rodzinnym jak ojciec wyzywal twoja matke kiedy mu obiad uslugiwala. Ludzie z kulturalnych domow sie tak do kobiet nie odnosza. No ale na szczescie masz kafeterie. Bo kobiety i tak nie masz i miec nie bedziesz. -siad i stul pape. Przyznam ci racje w jednej kwestii,, ze do kobiet sie odnosze z szacunkiem ale nie do ciapckich zlewow z kafe. po drugie jestes anionimowa CIPO. po trzecie nie wjezdzaj na rodzine szmatlawcu bo jestes k***a nizsza niz polactwo z zabitego dechami slumsowego blokowiska. Ciesz sie ze jeszcze cie nikt stad nie w********il.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do szlachty, z ktorej sie wywodze" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mnie tak nie bawi jak czytanie postow debili na kafeterii hahahaha czyli mamy teraz na kafe "szlachcica"!!! Gostek von P*****la II. To juz wiem czemu szlachcic szuka kucharki, pewnie do tej pory mial sluzki, ktore paniczowi pod nos odsawialy obiadki. A tylek potrafisz sobie sam podetrzec czy tez miales osobistego podcieracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna i nieumiejąca gotować
Boze boze i takie cos jak osobnik wyzej pytalo mnie o maila i gg? Czy ja gdzies napisalam, ze szukam chama i prostaka z umyslem dresiarza? No nie. Napisalam, ze szukam porzadnego i kulturalnego faceta, ktory potrafi gotowac, a tymczasem to chamisko caly czas siedzi na moim watku i obraza wszystkich wokol. Ble. Fuj. Mam prosbe, czy moglbys juz tu nie pisac? Po prostu nie chce, zeby moj topik zmienil sie w takie bagno, ktore tu wnosisz. Ja szukam faceta na poziomie, ktorego ty nie reprezentujesz. Bardzo cie prosze zatem po dobroci, nie pisz juz na moim watku. Okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika23845783
Uważam, że powinnaś poszukać swojej drugiej połówki o na rzetelnym portalu randkowym. Ja osobiście polecam innowacyjny www.dyskoteka.co Warto spróbować! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pozostaje ci wibrator i koty :) have fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kurefko. Ja umiem gotować, nie robię błędów, jestem wysoki (183), wykształcony (awf Kraków), wysportowany, znam angielski, nie bekam, nie pale, nie pije za dużo. Tylko jest jeden problem. Nienawidzę emigracyjnych szmat twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaja masz? Bo piszesz jak jakiś kastrat. Jeszcze na kobiec forum. Już nie zapytam o długość penisa bo jakby był duży to byś tu nie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym ci zakurfiac w dopaka, to by ci gardłem szmato wyszło. Jednak oddałbym cie czarnuchom by zerzneli cie w kolejarza a potem obszczalbym cie ciepłym moczem ty polskojęzyczny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gotująca ale co jadasz jak nie gotujesz?zawsze na mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko co za idiota tu pisze i takie epitety rzuca? Wyzywac kobiety od szmat? No pieknie! Dziewczyny trzymajcie sie z dala od takiej patologii. To pewnie jakis agresywny dresiarz, ktory popala maryske i zapija tanim sikaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie jestescie kobietami tylko zwykłymi dziurami do rochania dla czarnuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego matka nie kochała ( nie żyje już) i ma chlopak kompleksy. Kiedyś aię tu żalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskojezyczne dziury, nawet bym na was nie naszczał a co dopiero miałbym takie szmaty z syfilisem rochac. Jestescie odpadem, wręcz idealnym dla czarnuchow i ciapoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej te Polki ktore tak wyzywasz z*****aja i z czarnym a ty co z kaloryferem? na recznym jezdzisz pod plakat pameli anderson? zalosny jestes i nigdy nie znajdziesz dziewczyny chyba ze jeszcze bardziej poparana niz ty bo widac odrazu ze c***are klepek brakuje prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×