Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytabjudyta

zagubiona w związku

Polecane posty

Gość judytabjudyta

witam :) mam 19 lat i od 3 msc jestem w związku. na początku wszystko było idealnie. M mi odpowiadał, byłam zakochana, podobało mi się jego poczucie humoru, zachowanie.. jednym zdaniem: czułam, że znalazłam ideał. M jest dobrze wychowany, zabawny, traktuje mnie jak księżniczkę. jestem na pierwszym miejscu w jego życiu... wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że jakoś od ok. msc czuję, że się duszę. M coraz częściej mnie irytuje, denerwuje. unikam kontaktu z nim. Przed spotkaniem z nim boli mnie brzuch, jestem roztrzęsiona, chce mi się płakać. jakbym spotykała się z nim z przymusu. praktycznie cały czas myślę o rozstaniu. boli mnie to, ale czuję, że nie dam rady, że to jednak nie był dobry wybór. nie chcę go ranić, będąc z nim.. bo wiem, że prędzej czy później wybuchnę. z drugiej strony bardzo sie tego boję, że jednak to będzie błąd.. nie boję się samotności.. jestem typem introwertyka, lubię samotność. wiem, ze kogoś jeszcze kiedyś poznam, ale boję się, że po pewnym czasie będę chciała wrócić, a nie będę miała do czego. a jednocześnie... nie umiem z nim żyć. nie wiem co mam robic :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×