Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

heheheh a Ty kupilas te 10miu czy 25?:) Ja tez cos czuje ze to pewnie nie ostatni cykl staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam takie normalne mniej czułe, bo te bardziej czułe pisali ze moga byc mylne, bo cos tam, nie pamietam co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w allegro tak KASETOWE Testy ciążowe TEST ciążowy PŁYTKOWY w 24h pierwszy ktory ci wyskoczy za 1,40 to te kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja jestm wrozka i powiem tak, cos mi sie wydawaje ze ja mogłam miec nieudane zagniezdzanie zarodka nieudane poniewaz : miałam ostatni temp. 38 st, gardlo mnie bolal, masakryczny katar, własnie w dniu tego ciemnego sluzu. A czytałam ze własnie przeziebienie zle pływa na zagniezdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale eulalio my chcemy dołaczyc do ciebie :) ale spokojnie moze poczekamy troszke, narazie sama sie delektuj pierwszym trymestrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, witamina B6 może przeciwdziałać wymiotom, jedz skrobiowe produkty, banany i inne produkty wzbogacone w tą substancję produkty. Albo skonsultuj z lekarzem przyjmowanie preparatu. Mój ginekolog mówił, że suplementacja witaminy B6 na miesiąc przed poczęciem zmniejsza ryzyko częstych wymiotów, są preparaty specjalnie dla ciężarnych.. :) poza tym jeżeli wymioty są naprawdę częste wtedy należy uzupełniać gospodarkę elektrolitową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus- hmmm wlasnie choroba, leki,alko moga wplynac na temperature,ja tez mam takapokichana,ze samanie wiem czy ta owulka byla czy nie,ale jak zobaczylam ten sluz brazowy hmmm..nie przejmuj sie,niech boli,niedlugo bycmoze nie bedziebolal 9 ms:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ani dziś nie wymiotowałam, ale nie powiem, z chęcią bym poszła sobie fajtnęła zamiast się męczyć, ale nie ma lekko. Marta, po ilu tygodniach można się przyzwyczaić do tego uczucia że ci się chce bełtać? :) Jolu, byle do wizyty 7 maja, wtedy to już nawet mogę robić pod siebie, byle tylko lekarz mi powiedział, że z ktosiem jest wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj chyba nigdy nie mozna sie przyzwyczaic do uczucia bycia na ciagłym kacu. chociaz z drugiej strony żlue jakos daja rady byc przez caly czas nawaleni albo na kacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha zaczynam sie oswajać z mysla ze juz nie ma odwrotu :-D wczoraj nie wytrzymalam i powiedzialam mamie i siostrze. Za widok ich min jeszcze raz dałabym sie pokroic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) to będzie pierwsze wnuczątko Twojej mamy ? :D Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj miałam bardzo udany wieczór. Mój mąż najpierw zabrał mnie na spacer nad morze a potem na późną kolacje. Trochę rozmawialiśmy o przyszłości i w ogóle o naszej relacji i tym, że ja również chciałbym, żeby moja praca była ważna :) stwierdziliśmy, że jest dużo możliwości pogodzenia wszystkich naszych potrzeb :) no i jeszcze zrobił mi niespodziankę. Myślałam, że z naszej majówki nici, mimo że ja mam tydzień wolnego, to mąż obwieścił, że jak zawsze praca praca i koniec. Pogodziłam się już z tym, a tu mąż wyskakuje z Grecją, bardzo mnie to ucieszyło, że nie będziemy siedzieć na tyłku a ja nie będę się niecierpliwic @ :) gdy wróciliśmy do domu, kolejna dobra wiadomość, śluzu w brud :D co to był za seks ! a dzisiaj w końcu spędzimy cały dzień razem, potem dowiozą nam Małego więc będzie dużo radości. Mąż już mu zaplanował czas, ale z tego co zauważyłam tak się rozpędzil, że zapomniał, że dzieci muszą też spać :) Miłego dnia Dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Jolu, moja mama nie ma jeszcze wnukow. Dlatego bedzie to bardzo przeżywać :-) Gratuluje i zazdroszcze udanego wieczoru i planow weekendowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane! jestem! Lepiej późno niż wcale;p bylam teraz w Tesco...zabijcie mnie ale nie moglam się powstrzymać,i kupilam jeszcze jeden test tylko taki ktory ma 10miu i zrobie go jutro...chcialabym sie powstrzymac..alenie moge;p napisze rano jak wyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy Metusia na relacje o efektach pierwszego cyklu staran :-) My wczoraj bylismy na parapetowce u znajomych i powiem wam ze bylam jedyna na 17 osob ktora nie piła a czuje sie dzis jakbym tylko ja piła :-D ehhh uroki ... ;-) My juz dzis na wieczor wyjezdzamy na urlop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metusia i jak????? :) trzymam kciuki :D Eulalio, widzę, że męczy Cię temat alkoholu :) jeszcze trochę niestety będziesz musiała się wstrzymać :P ja odkąd się dowiedziałam o swoim refluksie zaczęłam być kierowcą po każdej imprezie i odzwyczailam się od alkoholu na imprezach, teraz jak coś mam wypić to bardzo mało, bo potem odczuwam to przez tydzień :( to już w ogóle rezygnuję :) i nikt mnie nie męczy w towarzystwie, bo powiedziałam, że to przez względy medyczne :) życzę Wam udanego wyjazdu i sprzyjającej pogody !! No i oczywiście uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem totalnym piwoszem i zrezygnowanie z piwa na długi okres nie ukrywam jest dla mnie sporym wyżeczeniem :-D Po prostu uwielbiam smak piwa, pija(ła)m najróżniejsze i inne alkohole mogą dla mnie nie istnieć. No ale cóż, są rzeczy ważniejsze. Teraz przynajmniej mąż daje mi samochód a sam imprezuje lekko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kochane...pozostaje mi liczyc na przyszly miesiac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresnie wiem kiedy ma przyjsc,a owulacje to juz podejrzewałam kilkakrotnie:( pojde znow do gin...onawyznaczylami owulacje a ja chyba z 1,5-2 tyg po tym jeszcze mamotwarta szyjke...cosjest chybanei tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metusia, Kochana, tak mi przykro, ale skoro @ nie ma zawsze jest szansa, bo może jednak na test za wcześnie, tak jak pisała Ci Eulalia. Ale chyba masz rację z konsultacją u ginekologa, wszystko wyjaśnisz i będziesz wiedziała na czym stoisz co i dalej robić :) nie martw się, pomyśl sobie, że masz miesiąc przyjemności więcej, majówka, wiosna... Nic tylko korzystać z życia i cieszyć się z tego co mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina512
Hej dziewczyny, to może i ja dołączę:) W tym miesiącu zaczęliśmy starania z moim chłopakiem, nie są to takie starania że codziennie tylko jak jest ochota, akurat wypadło tak że kochaliśmy się 2 razy prawdopodobnie w dni płodne, okres powinnam dostać 2 maja.. także czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×