Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

kochana aleon i tak wysle Cie na bete:) sprawdz czy jest prawidlowy przyrost hcg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslisz?Jak była w pierwszej ciazy to nie robiłam bety, przynajmniej sobie nie przypominam, wiem ze robiłam tylko zwykłe adania krwi,ale jak czesto to nawet nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze wysylajana bete zeby potwierdzic prawidlowy przyrost hcg:) idzienp dzisiaji po 48hznow zeby sprawdzic czy prawidlowo przyrasta:) jak dobrze pamiatamto chyba powinno 60 % w ziagu tych 48 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze a ja naprawde nie pamietam zebym robiła bete, chyba ze to jest w zestawie zwykłych badan z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam własnie wszytskie wyniki krwi i moczy z pierwszej ciazy, i nigdzie nie zauwazyłam wynikow bety hcg . dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie tez nie mam. A chomikowałam wszytskie wyniki badan z pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio?? Eulalia dziwne ze Tobie tez nie dal..zawsze praktycznie z tego co wiem wysylaja na bete:) a moze i cos sie zmienilo:) alemoje 3 kolezanki teraz wyzachodzily, to tez je powysylali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja badania ide robic jutro rano zeby na srode miec wyniki na wizyte i chyba sobie bete zrobie ale to z czystej ciekawosci :-) ale nic takiego lekarka mi nie zlecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina512
Hej dziewczyny, miałam się odezwać ale jakoś przez ten tydzień ciągle nie było kiedy.. Miałam naspisać coś o sobie. Ja aktualnie studiuję na 1 roku mgr dodatkowo pracuję niestety jako pracownik fizyczny, mam 23 lata. Z chłopakiem ( jesteśmy razem 9 lat) stwierdzilyśmy że to dobry czas na dziecko, nie mamy jakiś super dochodów, ale mamy małą kawalerkę a jeśli miałabym czekać na to że dostanę lepszą pracę, lepsze zarobki mogłabym się zaczekać. Więc próbujemy.. Okres powinnam dostać wczoraj, dziwię się bo piersi mnie w ogóle nie bolą jak na okres. W czwartek zrobilam sobie test po południu ( wiem że to bez sensu) i wyszedł negatywny. Nie wiem czy znowu powtarzać bo brzuch mnie lekko pobolewa jak na okres.. Noo to się rozpisałam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka-zapisz sie w tabelce:) o to jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina512
W tabelkę już się zapisałam:) Właśnie nie wiem czy jest sens testowania, mam wrażenie że ten okres niedługo przyjdzie, jakoś tak pobolewa czy kłuje mnie raz w jednym raz w drugim jajniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martablond- gratulacje! Ale macie z Eulalią szczęście - szybko i sprawnie w pierwszym cyklu :) Mimo że u nas dopiero trzeci cykl bez zabezpieczeń, to już jestem zniechęcona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
Dzień dobry! Dalej jestem pod wrażeniem Marty wiadomości! Może się w maju wyjdą kolejne ciąże. Tacyta ja mam tak samo jak Ty, trochę się zniechęcam i brakuje mi zapału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez sama w to uwierzyc nie mogę, ciagle sie zastanawiam jak to możliwe tak szybko. Dziwczyny nie zniechecajcie sie, seks w dniach owu jest najlepszy, trzeba korzystac z tej przyjemnosci poki możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 czerwony żonkil __34______________4_____________@12.05.14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 8 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 Marta wpisz się aktualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 metusia_________25______________1___________@15.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 czerwony żonkil __34______________4_____________@12.05.14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 8 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 Marta wpisz się aktualnie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwione :) STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 8 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 martablond__32____5__________2___________xxxxxxxx________01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia a Ty jaksie czujesz po majowce?:) nie przemeczajcie sie dziewczyny:) Paulina,mamnadzieje ze zostaniesz z nami na dluzej,i bedziesz tu zagladac:)jest po terminie,ja bym na twoim miejscu juz testowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urlopowałam się przed majówką, a samą majówkę spędziłam w domu, bo nie było odpowiedniej pogody. Właściwie 3 dni przespałam :) Chyba mój organizm tego potrzebował. Dziś byłam rano upuścić trochę krwi do badań, nie zrobiłam w końcu bety, skoro lekarz nie zlecił to nie. Powstrzymałam swoją ciekawość. Byle do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
i po majówce. Trzeba wrocic do normalności, nic mi sie nie chce, moze to przez ta pogode, pochmurno zimno i chcialoby sie gdzies uciec od wszystkiego. Maż mnie zasmucil, bo jakies redukcje zapowiadaja u niego w oddziale, masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Cześć dziewczyny:) Maj super sie zaczął oby był cudowny dla nas wielu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina512
Hej dziewczyny, tak myślę ze poczekam jeszcze troszeczkę jeśli jutro nie przyjdzie to zrobię test. Często dzisiaj pobolewa mnie lewy jajnik. Swoja droga ierwszy dzień po majowce dluzyl mi się w pracy strasznie, był zimno, chciało mi się spać i tym o to sposobem przespalam dzisiaj pol popołudnia. Ehh, zaraz troszeczkę lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taks sytuacja. Zbełtałam się na środku ulicy, ledwo zdążyłam wyjść z autobusu. Próbowałam łapać w ręce ale się nie zmieściło ... a nie miałam żadnego woreczka. Więcej tego błędu nie popełnię. Uroczo :-D Zajdź w ciążę mówili...będzie fajnie mówili... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina512
Hehehe:) no to nieźle, takie widocznie uroki ciąży :) trochę sobie trzeba narobić wstydu:P ale na pewno warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Eulalia dobre:) ale na pewno od razu zrobiło Ci sie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Dziewczyny a teraz pytanie z innej beczki...kiedy najwcześniej można wykonać test o czułości 10? Ja mam dopiero 22dc ale juz mnie tak korci:) zaczął mnie dziś pobolewac prawy jajnik mam nadzieje że nie na@:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
Ja też już nie mogę się doczekać, jestem w 24 dc, ale wiem że raczej nie wyjdą dwie kreski i nie ma co się doładować, jeżeli Ty masz silniejsza psyche to spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×