Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hengist

Jak przestać o niej myśleć?

Polecane posty

Gość Hengist

Mam taką koleżankę z pracy. Ona mi się bardzo podoba i chyba też mnie lubi. Uśmiecha się sama z siebie od ucha do ucha, kiedy nasze spojrzenia się spotykają i chętnie służy pomocą. Problem jest w tym, że mam zamkniętą furtkę do tego, żeby kiedykolwiek mieć jakąkolwiek dziewczynę, a widuję się z nią niemal codziennie:( Jest mi źle, że codziennie spotykam się z okazją, która i tak przechodzi mi koło nosa. Co zrobić, żeby przestać o niej myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ty niby pracujesz, skoro od rana do nocy piszesz o tym samym :o poogladaj film z egzekucji to sie troche rozerwiesz i przestaniesz myslec o tej wyimaginowanej dziewczynie. Ja juz wiem dlaczego wy prawiczki nigdy nie mieliście dziewczyny- jesteście strasznie marudni, takie jeczydusze z was :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam wolne. Wczoraj się z nią widziałem. Ale od poniedziałku znowu idę do pracy... Poza tym, że nie jestem wielbłądem nikomu udowadniać nie mam zamiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie możesz mieć dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego masz zamknieta furtke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam życie pokomplikowane, a poza tym, gdybym sobie znalazł dziewczynę to bym się najadł takiego obciachu, żebym się nie pozbierał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym mam już 29 lat i zaliczyłem już aż trzy randki (wszystkie w roku 2013) i doszedłem do wniosku, że mnie to za dużo stresów kosztuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jest nie tak z twoja matka, ze narobiła by ci wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie kłody pod nogi rzucasz. Wielu ludzi ma skomplikowane życie. Dlaczego pozwalasz żeby wstyd rządził Twoim życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz te odpowiedzi juz gotowe i je ciagle wklejasz w swoich tematach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego od razu wstydu. Chcesz zyc w celibacie do smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość - umrzeć w spokoju, po życiu spędzonym w celibacie, traktowałbym jako bonus. W porównaniu z sytuacjami, że ludzie byli krojeni żywcem, albo obdzierani ze skóry. Film hostel oglądałeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pisałes, ze matka by ci wstydu narobiła i dla tego nie podbijasz do tej dziewczyny z pracy. Chyba faktycznie masz problem ze soba, skoro juz nie wiesz co piszesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam pisał Conquest, a tutaj pisze Hengist!!! (Hengist to po sasku ogier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądałam bo się boję, i nie lubię patrzeć na tortury innych. Raz obejrzałam podobny film i mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym abstynencja seksualna nie jest złą sprawą: "Albowiem są trzebieńcy, którzy się takimi z żywota matki urodzili, są też trzebieńcy, którzy zostali wytrzebieni przez ludzi, są również trzebieńcy, którzy się wytrzebili sami dla Królestwa Niebios. Kto może pojąć, niech pojmuje! " Mt 19:12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz urojone rozdwojenie jaźni? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie chcesz z nią być, to zmień prace bo będziesz się męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie jest łatwo mi zmienić pracę. Tam gdzie teraz pracuję, mogę brać wolne kiedy chcę i mogę się uczyć na studiach dziennych. Gdybym zmienił pracę, musiałbym chodzić 3 2 1 i musiałbym zrezygnować ze studiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Ale skoro myślisz, że ona Cię lub,i to dlaczego nie spróbujesz? Uczuć nie da się stłamsić, bo tak sobie to wymyśliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz,masz obsesje na jej punkcie ?Plis powiedz to !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałem taką sytuację: Jestem w pracy, gadam z dwoma znajomymi. Jeden z nich się mnie pyta: "kiedy jakąś ładną dziewczynkę ciupciałeś ostatnio?". Normalnie mnie zamurowało. Mówi mi dalej:"Poparz jaką fajną dziewczynkę nam tu skierowali". Ja zacząłem się wykręcać, że jest dla mnie za młoda (około 7 lat), że nie mam czasu itd.Zamurowało mnie wtedy, bo nie chcę się tłumaczyć z tego, że jestem prawikiem i dziwnym trafem zaczął mnie z nią kojarzyć... A już temat zszedł na moje życie prywatne parę razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość - Nie mam obsesji, ale czuję interakcję. Czuję, że mam okazję, którą muszę przepuścić i denerwuje mnie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź łosiem i nie przepuszczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes debilem, wczoraj pisałes to samo wczoraj twierdząc, ze nie mozesz miec dziewczyny, bo matka narobiłaby ci wstydu i twierdzisz, ze jestes inna osoba niz ta, ktora założyła kilka identycznych tematów (jedyna różnica to przynosząca wstyd matka). Jestes poje¤bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość - skoro jestem p******** to czemu czytasz i komentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mnie intrygujesz. Czy Conquest i Hengis to ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej matkę, ile ty masz lat,16 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×