Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melaserta666

facet rak jacy sa

Polecane posty

Gość melaserta666

facet rak poprostu ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaserta666
napisz cos wiecej ,wskazowki mile widziane ;) gubie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna jednoznacznie stwierdzic jaki jest czlowiek po znaku zodiaku/mam brata raka i jest to dramat jesli chodzi o charakter, to egocentryk, ogolnie ciezki we wspolnej egzystencji/ a z drugiej strony mam faceta raka i to wesoly smieszny facet, z ogromna iloscia humoru, lubiany przez wysztskich no i kobieciarz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć coś z głową, żeby cechy charakteru przypisywać do znaku zodiaku :) Ja nie wierzę w takie zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaserta666
no wlasnie egocentryk babiarz,maminsynek,swietne poczucie chumoru ,i najlepiej zebym byla mala dziewczynka,narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia... kłamca, babiarz, leń, ciepłe kluchy, inny dla otoczenia, a w domu pokazuje swoje prawdziwe ja, nie przyjmuje żadnej krytyki, jeśli jest czemuś winny to się nie przyzna tylko szuka błędów u innych i robi z siebie ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoista, egocentryk, zadufany, narcyz, o wielu twarzach, z poczuciem humoru, inteligenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja terz jest tm rak i jestem prawiczkiem niesmiały przecietny bez humoru ale za to fanatyk religijny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zagłębić w temat, to można spojrzeć na horoskopy z innej strony. :) Sam znak zodiaku daje tylko pobieżny obraz pewnych cech, które mogą być zmienione przez inne aspekty horoskopu. Najwięcej o charakterze mówi horoskop urodzeniowy, mogę zrobić jeśli jest ktoś chętny ;) imię, data i godzina urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhu89
a ktos byl z rakiem w zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhu89
czy jak rak kocha to tez zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam prostak i tyle, podły cham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@up nie zbyt dobrze świadczy o Tobie taka opinia o ex ;) po co z nim byłaś skoro taki cham i prostak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhu89
od poczatku taki byl cham i prostak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan RAK
Pan spod znaku Raka To mężczyzna będący uosobieniem czułości. Romans z nim przypomina walc angielski. Jesteście kwintesencją romantyzmu, unosicie się na różowo - lawendowym obłoku waszych i jego marzeń, jego zachwytu tobą, jego oddania i radości z bycia twoim mężczyzną. Wasz taniec życia, tak jak i walc angielski ma rozkoszne swingujące tempo, jesteście jak „łódź” unosząca się na falach życia. Jeśli zakochaliście się w sobie, to znów macie po kilkanaście lat, znów cały świat leży u waszych stóp. Tak właśnie potrafi zaczarować duszę kobiety mężczyzna Rak. Jednak zanim otworzy przed tobą swoje serce, będzie myślał i robił małe kroczki, a czasem kroczek do tyłu. Najpierw będzie twoim adoratorem, wielbicielem zasypującym cię komplementami i czułościami. Jego zmysłowość nie jest nigdy dosłowna, czy nachalna. Ma ogromną potrzebę akceptacji i miłości, bardzo obawia się odrzucenia czy szyderstwa. Dlatego z niezwykłą ostrożnością zmierza ku sercu wybranki. Zawsze zastanowi się sto razy zanim coś wyzna czy zrobi. Woli czasem obrócić coś w żart czy w niby - sugestię, niż otwartym tekstem powiedzieć, o co mu chodzi. Nie zniósłby odrzucenia i wzgardy, dlatego asekuruje się jak może abyś go nie wyśmiała. To typowy romantyczny marzyciel, kiedy się zafascynuje i zauroczy kimś, to widzi wszystko w pastelowych barwach. Zakochuje się w mgnieniu oka. Zobaczy w tobie znajomy uśmiech, poczuje perfumy, które na myśl przywodzą bezpieczne lata dzieciństwa i już wpadł jak śliwka w kompot. Pewien Rak zawsze, kiedy jest w mieście z mostami a obok jest piękna kobieta, natychmiast ma ochotę ją pocałować, bo pierwszy pocałunek oddał lata temu koleżance na pewnym moście, w pewnym mieście. Tak to z tymi Rakami jest, przeskakuje iskra a jego serce już bije w rytmie twojego imienia. Ale ty o tym dowiadujesz się z pewnym poślizgiem, bo on musi mieć w każdej chwili wyjście ewakuacyjne. W głowie Raka zawsze powstają setki wizji: was tu, i tam, was nad morzem, was w sypialni, was na obiedzie u rodziców itp., ale równolegle powstają „anty wizje”: ty z innym, ty która odchodzi, ty, która drwi, ty, która odrzuca… Kiedy jednak jesteście już razem, to bardzo lojalny partner, potrafi dochować wierności. Dla niego wartości takie jak trwałość rodziny, małżeństwo czy miłość, naprawdę coś znaczą. Bardzo wiele znaczy dla niego poczucie stabilności, bezpieczeństwa. W seksie jest bardzo spontaniczny, uwielbia jeśli wasze zbliżenie jest nagłą, palącą potrzebą dusz i ciał. To bardzo emocjonalny, wysublimowany kochanek. Intuicyjnie rozumie twoje serce, wyczuwa twoje nastroje i obawy. Potrafi kochać, potrafi dzielić z tobą twoje radości i smutki, umie się o ciebie troszczyć. Dla niego zawsze jesteś trochę „małą dziewczynką”, którą trzeba rozpieszczać. W zamian oczekuje tylko jednego abyś zechciała urzeczywistnić z nim jego marzenia. Jako kochanek odznacza się niespotykaną kombinacją męskości, siły i delikatności, finezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tu się zgadza chamski i gardzący słabszymi ludźmi, do tego bardzo inteligenty, zawsze stawiający na swoim. Najgorszy NARCYZ na świecie! Zawsze twierdzi jaki to on nie jest z******ty i ogólnie co kobieta by bez niego zrobiła...w ogóle co ktokolwiek by bez niego zrobił! Przecież ten jeden jedyny człowiek to cały świat utrzymuje:/ poważnie! Pracowity, aż nadto, ale w d***e ma potrzeby kobiety, rodziny...patrzy tylko na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalnie nie był taki od początku, był stanowczy, słodki, romantyczny do czasu aż schamiał, bydle śmierdzące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugyyfrtr
cos w tym jest nie potrafie byc mala dziewczynka lubie podejmowac decyzje a z rakiem o rany tego nie ma. ale czy jak kocha zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet Rak-kawał gnoja,manipulant,oszust,k****arz,kłamczuch do kwadratu,nie szanuje kobiet,egoista,samolub,dobrze udaje na początku czułe słówka i wyznania a potem wychodzi cham i prostak,leniwy,bez wyksztalcenia,brudas,skąpiec ,czesto agresywny w stosunku do kobiet,zazdrosny i zaborczy do przesady.Ogólnie mówiąc WIELKI KANAŁ .Nigdy wiecej z takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow.. ale ciąg życzliwych uwag :P nie wydaje mi się,by akurat przypisanie do danego znaku zodiaku,determinowało osobowość danej osoby ale jak mamy pisac o raku to wrażliwy,czuły,skryty,zamknięty w sobie-to ta twarz ukryta,być może częściej egzystuje w masce,bądź w maskach na pewno osobowość narcystyczna,ale ogólnie ilu znam raków,tylu jest spoko bardzo schludni,czyści,absolutnie zero skąpstwa,raczej faceci z tzw gestem, nawet mój ex,nie był taki zły:P,tylko źle na mnie reagował ale to insza inszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 -wszystko sie zgadza w 100%,to babiarze,zdradzają zawsze,co innego w oczy co innego za plecami,fałszywi,dobrze udają,maskują się,jak mają ukryty cel,,interes ti mogą dlugo udawać aż osiągną cel.Nie nabieracie sie kobiety bo bedziecie cierpieć.Mowi się idzie rak nieborak jak uszczypnie będzie znak,i to prawda znak na wiele lat jak uszczypnie ten hooj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Podejrzewam, że same kryształowe osoby się wypowiadają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pie/rd/olisz/,,,pedale,,to wredny świr,humorzasty jak małe dziecko,obchodzić się trzeba jak z jajkiem,prosić o wszystko,mało zaradny,olewajacy innych za to b.dobry aktor,udawać to on umie kogoś kim nie jest.Wiem byłam z tym hoojem 2 lata,Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w horoskop,vo do tego znaku,męski typ to sie nie zgadza,znałam raka,mam kuzyna raka ,s-k********-e-lll w stos.do kobiet,dla rodziny do rany przyłożyć,wszystko by zrobił,taki kamelean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowy dla siebie Byk
Niestety kobiety raki są takie same. Udany związek może realnie istnieć tylko w jeden sposób. Milosc do jednej osoby. On i ona kochają tą jedna osobę. JĄ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola
 

facet rak poprostu ciezko 😉

Są jak do rany przyłóż. Poza tym okrutnie, dobrze ru.ch.a.ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×