Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny nie zadawajcie się z prawiczkami

Polecane posty

Gość gość

Z takim gościem w wieku powyżej 25 rż, którzy nikogo nie mieli musi być coś nie tak. Nie oszukujmy się - są wybrakowani. Skupcie się na sprawdzonych nosicielach dobrych genów. Zastawiają mnie kobiety, które tu piszą, że lubią prawików. Czy one są zdrowe psychicznie, czy są prawikami, które udają kobiety? Bo nie oszukujmy się - z prawiczkiem czeka was tylko żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszyjnik z zebow
z kim jeszcze mamy sie nie zadawac? ja akurat mam awersje do polskiego lewactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 4 lat jestem z chłopakiem, który ze mną stracił swoje "dziewictwo" w wieku 27 lat :) jest kochany, inteligenty, ma dobrą pracę i nic mu nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś skracając kogoś z takiego głuchego powodu jak brak doświadczenia. Mam kolegę który jest prawiczkiem i jest fajnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballada o__januszku
ciesze sie twoim szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość - pewnie sama jesteś odpadem, a się cieszysz, że wzięłaś byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co chce roochacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co chce roochacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już prawie 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kochałem się z dziewczyną pierwszy raz w wieku 23 lat czyli dość późno i powiem wam że jej to w ogóle nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie i co najlepsze stwierdziła że jestem tak dobry jakbym miał już duże doświadczenie. Dziś już jesteśmy 5 lat ze sobą i w sferze seksualnej świetnie nam się układa. Nie wiem niby co to ma do tego że ktoś jest prawiczkiem, chyba że się tylko używamy nawzajem jak zwierzęta to może ma to jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźlibyście sobie coś innego do roboty a nie czepiać się ludzi, którzy się nie pieprzą na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość - pewnie sama jesteś odpadem, a się cieszysz, że wzięłaś byle co xxx Odpad to taka ściera jak ty, co się ugania za żonatym, bo doświadczony, a był prawiczkiem dopóki nie poznał swojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tej nagonki na prawiczków. Przecież każdy kiedyś nim był. Każdy to straci w swoim czasie z odpowiednią osobą. Ja bym wolała prawiczka niż takiego, który przeleciał pół miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tej nagonki na prawiczków. Przecież każdy kiedyś nim był. Każdy to straci w swoim czasie z odpowiednią osobą. Ja bym wolała prawiczka niż takiego, który przeleciał pół miasta. --- Dokładnie.Wartość ,mężczyzny nie zależy od tego czy jest prawiczkiem,czy nie.Tu nie chodzi o prawictwo,a o charakter,pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe który prawiczek jest pewny siebie w relacji z dziewczyną? :) chyba tylko taki przed 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - Ale niektórzy próbują się przełamywać. Chodzi o to, żeby stopować gnoi na wstępie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja była niedawno w łóżku z prawiczkiem, tak z ciekawości bo nigdy nie miałam niedoświadczonego... i bardzo pozytywnie się zdziwiłam, choć na początku była strasznie nieśmiały, to jak już zaczął, to był znacznie lepszy niż mój poprzedni partner, który to niby doświadczenie miał, chyba nigdy żaden facet do tej pory nie zajmował się moim ciałem tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość - lampucera i prawiczek. Ciekawe połączenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co... zazdrościsz że ja mam seks kiedy tylko zechcę, a Ty musisz się onanizować przed monitorem? Współczuję :) wolę prawiczków niż takich dupków jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za przyjemność pukać lampucere? :) no chyba, że po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według ludzi na tym forum każdy prawiczek powinien się powiesić. Współczuje tym którzy mają takie zdanie na ten temat. Czyli w dzisiejszych czasach wartość faceta mierzy się w liczbie zaliczonych przez niego kobiet :D Żałosne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek to nikomu niepotrzebna ciemna masa plącząca się po ulicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś wyjaśnić w czym prawiczek ma być gorszy od tego doświadczonego? Przecież to czy ktoś jest dobry w łóżku nie zależy od doświadczenia tylko od wyobraźni i temperamentu. Może u was pomiędzy facetami ma to jakieś znaczenie i jest powodem do szyderstw, ale uwierzcie mi dla szanującej się kobiety nie będzie to najmniejszym problemem, a i przynajmniej nie będzie obawy że można się czymś zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie podejrzewam, że te posty o prawiczkach piszą sami faceci, którym nie poszło z kobietą ostatnio. Najłatwiej się dowartościować porównując się do kogoś kto nie ma doświadczenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty o prawiczka piszą kobiety. Tylko doświadczona kobieta jest w stanie dostrzec różnicę pomiędzy prawiczkiem a doświadczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jbjvg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×