Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maya78

Ubezpieczenie lodówki, mikrofalówki itp.

Polecane posty

Gość sorokko
ubezpieczenia sygmy mają to do siebie że nie są narzucane z góry, bierzesz to czego potrzebujesz i dopasowujesz do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Jeszcze można wybierać jeden z wariantów który nam pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekkk
no taak bank daje nam swobodę w działaniu, możemy wybierać z opcji które najbardziej nam pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, wspaniałe mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Dokładnie jakiś wariant jest dla nas zbyt duży bierzemy mniejszy i płacimy mniej dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
wybierasz wedle własnych potrzeb, dobrze że ubezpieczenia sygmy są elastyczne, może je dobierać pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
I jest to bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś kto potrzebuje mniejszy zakres a nie chce płacić więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzakk
najważniejsze, jest to, że bank jest elastyczny pozwala dopasować usługi do realnych potrzeb klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Taki powinien być każdy bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzakk
masz rację, tak powinno być w każdym banku, ale z właśnego doświadczenia wiem, że z tym bywa różnie, już miałam konta w różnych bankach i powiem szczerze rożnie to bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Też nie byłem zadowolony z poprzedniego dlatego się przeniosłem ,teraz jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzakk
najważniejsze jest to, żeby w końcu trafić na idealny bank, jak ktoś szuka to znajdzie, uważam, że sygma bank jest wart uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Każdy szuka takiego jaki mu odpowiada ,moim faworytem też jest sygma ,trzeba znaleść bank który odpowiada naszym standardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzakk
najważniejsze jest to, żeby bank odpowiadał naszym oczekiwaniom, na pewno sygma ma bardzo dużo ciekawych usług potrzebnych każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Powiedziałbym nawet że wszystkie są potrzebne ale jednemu przyda się ta drugiemu inna ,wybór według mnie mamy na pewno większy niż gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dorzuce 3 grosze. Po pierwsze to kupuje sie tylko znane marki z dluga tradycja pszczegolnych towarow.Trzeba zawsze sprawdzic gdzie jest produkt wyprodukowany i to wiaze sie z drozsza cena. Wiadomo ze czesci sa z Chin albo Turcja ale wazne gdzie to wszystko jest skladane. Mam Simens lodowka i zamrazalka wolnostojace (600 l) i zmywarka okolo 6 lat nigdy bym nie kupila dodatkowj gwarancj bo to tylko naciaganie klienta na pieniadze. Wiem doskanale ze do 10 lat moge to miec pozniej musze kupic nowe ze wzgledu ze czym starsze ty ciagnie wiecej pradu. Ubezpieczenie wchodzi w ubezpieczenie miszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Nie wydaje mi się by to było naciąganie ,wiesz miałem wiele urządzeń z dobrych firm i mimo wszystko się sprzet psuł i to jeszcze przed gwarancją czasem i po dwa razy więc po gwarancji tym razem wolałbym mieć ubezpieczenie tym bardziej że mnie nie stać by kupować tyle nowego sprzętu by ciągle się psuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
sprzęt w dzisiejszych czasach jest coraz gorszej jakości, producenci idą na ilośc a nie jakość, więc uważam, że takie dodatkowe ubezpieczenie jest jak najbardziej wskazane, z resztą często jest właśnie tak, że zaraz po upływie gwarancji sprzęt się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Miałem takich kilka sytuacji niestety więc mogę to potwierdzić ,dlatego to ubezpieczenie przydaje się naprawdę tym bardziej że jest dość spora ilość sprzętu do ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ja wiem, ze dzisiaj sprzęt jest bardzo kiepskiej jakości, więc przy zakupie myślę o dodatkowym ubezpieczeniu żeby potem się nie martwić jak sprzęt padnie, że znowu trzeba wykłądać pieniadze na naprawę albo zakup nowego, daltego sygma myśli za mnie o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Ktoś tam wpadł na genialny pomysł po prostu :) sam jeszcze zanim się dowiedziałem chciałem przedłużać gwarancję ale do każdego sprzętu przedłużać było to trochę kłopotliwe. To ubezpieczenie rozwiązało wszystkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
no tak bo jednym ubezpieczneiem możesz objąć aż 11 sprzętów więc na pewno jest to wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
11 to dużo przynajmniej dla mnie ,a takie ubezpieczenie bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
według mnie to bardzo duża liczba, większość z nas nie posiada pewnie nawet tylko w domu, ale rzeczywiście warto zaopatrzyć się w takie ubezpieczenie bo może okazać się bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Dobrze że są różne warianty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
to znaczy możesz ubezpieczyć tyle sprzętów ile chcesz, bank nie narzuca ilości i wysokości składki bo sam decydujesz ile sprzętów chcesz ubezpieczyć i to jest moim zdaniem i fajne i wygodne, sygma daje ci możliwość decydowania sememu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
No tak masz wybór ile możesz ubezpieczyć sprzętów ,jeśli nie masz ich aż 11 to bierzesz mniej i płacisz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
po prostu dobierasz wysokość składki do siebie i swoich możliwości, dzięki temu nie przepłacasz a bank nie narzuca ci z góry wysokości składki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Dokładnie ,super rozwiązanie ,nie każdemu przyda się największy wariant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
tak jak wspomniałam fajnie, że jest wybór a ubezpieczenie nie jest tak skonstruowane żebyśmy przy każdej z opcji i tak w konsekwencji przepłacali, bo sam decydujesz ile zapłacisz i jakie zakres wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×