Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maya78

Ubezpieczenie lodówki, mikrofalówki itp.

Polecane posty

jeśli oferta nas zadowolą to nie ma sensu jej wymieniać, jeśli coś jest dobre to nie pozbywamy się tego, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Zawsze ktoś się może połakomić na lepsze ale dla mnie sygma jest liderem więc nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie masz zamiaru zmieniać sygma banku na inny bank, widzę, że jesteś zadowolona z usług banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Zadowolony owszem jestem. I tak raczej nie nastąpi ten moment kiedy zmienię bank wydaje mi się że tylko sygma dąży do tego aby klienci byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy bank powinien dbać o swojego klienta, co prawda sygma na bardzo dobrą obsługę klienta, pytanie czy inne banki mogą się tym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Ja tam nie chcę się udzielać źle ale przynajmniej niektóre nie wymienię z nazwy niezbyt się chyba tym interesują obsługę mają koszmarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Ja tam nie chcę się udzielać źle ale przynajmniej niektóre nie wymienię z nazwy niezbyt się chyba tym interesują obsługę mają koszmarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz sygma banku, niemożliwe? najbardziej znany chyba bank jeśli chodzi o kredyty ratalne jeszcze kilak lat temu, bo teraz sygma znacznie poszerzyła swoja ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
W sumie jakby nie patrzeć to kiedyś nie widziałem tak często placówek a teraz to chyba wszędzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego, że jeszcze kilka lat temu sygma była znana jedynie z udzielania kredytów ratalnych, teraz maja wszelkiego rodzaju ubezpieczenia, kredyty, a to wymaga kontaktu z klientem przez co muszą powstawać ich placówki aby klient mógł bezpośrednio zapoznać się z ofertą banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
No i dobrze niech się rozwijają byle by dalej na plus dla klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi, żeby ostatecznie to klient był zadowolony z usług banku, bo to my mamy na tym korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Co do ubezpieczenia i całej reszty zgadzam się ,sygma bank i multigwarancja to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na ubezpieczenie sprzętów w domu i wydłużenie ich gwarancji to rzeczywiście jest to bardzo fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Dobrze ,że jest pakiet kilku urządzeń a nie np jednego to by się nie opłacało tak to za wariant 11 jest dość nie duża kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie wiem czy jakiś inny ubezpieczyciel daje możliwość ubezpieczenia 11 sprzętów i wydłużenia ich gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Szczerze wątpię ale kto wie lecz moim zdaniem sygma ma i tak najkorzystniejsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno warto przejrzeć sobie ich ofertę bo mają naprawdę bardzo dużo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Dla każdego na pewno się coś znajdzie sądzę że każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czego się szuka, w każdym razie sygma bank ma naprawdę bardzo rozszerzoną ofertę nakierowaną na potrzeby klient to trzeba podkreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Na pewno każdy coś dla siebie znajdzie ,kartę na pewno każdy weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta kredytowa sygma banku jest bardzo korzystna, więc myślę że sporo osób mogłoby się skusić na taki program lojalnościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Do tej pory jak jakiś znajomy nie słyszał o sygmie a mu wspominam to się dziwi ,że mają takie dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż sygma bank na przestrzeni ostatnich lat bardzo rozwinęła swoje usługi i podniosła poziom obsługi klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
To prawda z roku na rok się coraz bardziej rozwijają i ściągają klientów jakby pomyśleć. Widocznie w przyszłych latach może być już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sygma bank będzie się dalej rozwijać jak to się stało na przestrzeni ostatnich kilku lat, też bardzo odmienili swoje oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Marczewska
O ile mi wiadomo to sklepy oferują dodatkowe ubezpieczenie na sprzęt. Np. dopłacasz 40 zł a aparat cyfrowy jak się porysuje od piasku na plaży to podlega tej gwarancji. Zakup przez internet również ma takie opcje. Poczytajcie choćby na electro.pl poza promocjami znajdzie się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę forma ubezpieczenia i tego gdzie go kupimy nie ma znaczenia, najważniejsze jest to aby korzystać z takich ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella2
Coś w tym jest ,ważne jest też aby wybierać odpowiedniego ubezpieczyciela ,sygma według mnie nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×