Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maya78

Ubezpieczenie lodówki, mikrofalówki itp.

Polecane posty

Gość DamianMateusz
Możesz wybrać i tak powinno być w każdym banku ,super rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
każdy powinien mieć możlwiość indywidualnego wybierania wysokości ubezpeiczenia, niestety nie w każdej instytucji mozemy liczyć na takie liberalne podejście, mozę sygma wyznaczy nowe standardy, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Możliwe że inne banki kiedyś zastosują podejście sygmy, w tej chwili jest to chyba jedyny bank z takim podejściem ,a gdyby inne banki tak postępowały na pewno by zyskały więcej klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to faktycznie ubezpieczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianMateusz
Pewnie że tak ,przynajmniej ja moi znajomi a także jak czytam to sporo ludzi na internecie. Multigwarancja to dobre rozwiązanie szczególnie w tych czasach. Nie chce tu popadać w jakieś teorie spiskowe ale interesuje sie elektroniką więc żeby nie mówić suchych faktów o psuciu się mojego sprzętu polecam obejrzeć filmy w których wypowiadają się fachowcy na temat tego co się dzieje z sprzętem. Przykładowo podobno sporo telewizorów pewnej firmy ma problem że dość szybko się niszczą gdyż kondensatory są tanie i są umieszczone w takim miejscu że pod wpływem temperatury po prostu pękają. Sądzę że jeśli ktoś nie ma pieniędzy żeby co dwa lata wymieniać cały sprzęt domowy to multigwarancja jest idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunnka
Takie przedmioty mam zabezpieczone w polisie "compensa mój dom" . Oczywiście między innymi, ponieważ jest to polisa gwarantująca zabezpieczenie domu lub mieszkania oraz wszystkiego co jest w nim i na posesji należącego do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja z kolei mam wykupione ubezpieczenie w sygma banku, zaproponowali mi najkorzystniejszą skłądkę więc zdecydowałam się na ich ofertę. dla mnie wysokość składki to był główny wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolikq
Takie przedmioty to w pakiecie z mieszkaniem warto ubezpieczyć. Ja mam załatwione to w compensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam multigwarancję w sygma banku, mogę ubezpieczyć aż 11 sprzętów więc czuję się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile moznnannn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Lowak
Chyba ciężko jeżeli chodzi o ubezpieczanie już kilkuletnich sprzętów, wiadomo, że najlepiej ubezpieczać nowe. W przypadku wielu przedłużonych gwarancji są informacje o maksymalnym czasie jaki mamy na zakup gwarancji od daty zakupu pralki czy lodówki, często jest to 3 czy 6 miesięcy. Na nowe sprzęty przedłużałam gwarancję na 5 lat już dwa razy w EasyProtect i polecam. Ubezpieczenia mają to do siebie, że jest w nich dużo wykluczeń, na szczęście opcja która ja mam to nie jest typowe ubezpieczenie a faktycznie rozszerzona gwarancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

ubezpieczenia bardzo przydatna i wygodna rzecz, większość sprzętu co mam w domu - ubezpieczony. Obecnie jestem klientem Ergo Hestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×