Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drelisia

prywatna opieka medyczna

Polecane posty

Gość drelisia

szukam miejsca, które zapewni kompleksową opiekę medyczną mi i mojej rodzinie. zależy mi by w razie choroby szybko udać się do specjalisty,a także na miejscu móc wykonać wszystkie potrzebne badania. możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giovanna1985
ja i cała moja rodzina jesteśmy zapisani do lux medu- na wizyty nie czeka się długo,a większość badań mamy za darmo w pakiecie. jest wiele opcji do wyboru także można dostosować sobie indywidualnie (zarówno dla dzieci jak i dorosłych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga1202
witam. ja również jestem pacjentką luxmedu. W zasadzie zdecydowałam się na wykupienie pakietu ze względu na dziecko, bo sama pewnie poradziłabym sobie z państwową opieką, ale wiadomo jak jest z dziećmi, częstsze choroby, nieprzewidziane wypadki :) moja córeczka ma skończone 3 lata i od początku leczę ją w luxmedzie. Ostatnio zastanawiałam się nad zmianą pakietu na ten dla dzieci od 3 roku życia, słyszałam dobre opinie. Wiem, że zawiera fajne zniżki na leczenie stomatologiczne. A córcia w takim wieku, że pewnie niebawem zaczną się wizyty u dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości - ile płacisz za abonament dla córki? bo zastanawiam sie nad wykupieniem czegoś dla roczniaka A co do autora - zależy gdzie mieszkasz, duże korporacje medyczne mają szeroką ofertę, ale też relatywnie dłuższe terminy oczekiwania (bo masa firm opłaca tam abonamenty pracownikom). Gdybym miała szukać, wzięłabym pod uwagę raczej lokalne prywatne przychodnie. Zależy jeszcze jakich specjalistów możesz potrzebować - jeśli to głównie internista, pediatra, okulista czy ginekolog, i podstawowe badania - to nie ma co się wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProSpectrum
Dokłądnie tak! jest w czym wybierać, my mamy akurat morelkę :) to jest do 4 roku życia, już niewiele nam zostało i zastanawiam się pomału nad zmianą na inny pakiet, ale muszę na spokojnie przejrzeć ofertę. jeśli masz dziecko niedawno urodzone, to spokojnie na morelkę możesz się decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniModna
Ja tez jestem calą rodziną w luxmed. Szybko, duża ilość specjalistow bez skierowania. Maja aż trzy pakiety dla dzieci. My mamy mango, i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan999
PaniModna, A co zawiera ten pakiet mango? Jest dla dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniModna
To kompleksowa opieka dla dzieci. Masz tam konsultacje pediatryczne, a także dostęp do specjalistów przyjmujących dzieci bez skierowania, np chirurg, ortopeda, okulista, neurolog. Bogatą listę badań diagnostycznych, hematologia, biochemia, badania serologiczne, diagnostyka infekcji, badania moczu, badania bakteriologiczne. Pakiet obejmuje tez ambulatoryjne laryngologiczne, okulistyczne, ortopedyczne, dermatologiczne. Poza tym masz ekg, rtg, usg, tomografia, itd.dwa razy w roku masz wizytę domową.jeslimchodzi o dentyste, to masz zapewniona profilaktyke, raz w roku przeglad, do tego fluoryzacje, piaskowanie i usuwanie kamienia, uszczelnianie bruzd oraz 10% rabatu na pozostałe usługi w luxmed. Uff, mam nadzieję, że o wszystkim zapamiętałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan999
A czy jest luxmed w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniModna
A wejdź na ich stronę i sprawdź :-) ale z tego co pamiętam, luxmed posiada ponad 70 placówek w całej polsce, więc pewnie w miasteczu łódź też są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka35
Drodzy, czy ktoś z was może mi polecic jakiś pakiet medyczny dla starszych osób? Chcemy z siostrą sprezentować naszej mamie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zleży ile chce wydać :-) w luxmedzie mają różne oferty, moi rodzice korzystają z pakietu jodła- z tego co wiem są bardzo zadowoleni, szcegolnie z tego ze mogą zapisać się na wizytę u specjalisty bez skierowania. No i te wszystkie zabiegi i badania-bez limitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt lux med oferuj***ardzo wiele korzystnych cenowo pakietów medycznych, tak naprawe dzisiaj już nie musimy być skazani na państwową opiekę medyczną bo możemy korzystać z prywatnej trzeba tylko dokonac dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśka35, to zależy ile chcesz wydać. W luxmed maja trzy pakiety dla seniorów :-) sosna-pakiet podstawowy, rozszerzony to jodła i i cyprys-to pelen wypas. Cen nie pamiętam, ale ten pakiet podstawowy to zdaje się jest juz od okolo 700zl na rok. My rowniez z zona wykupilismy ten pakiet dla mojej teściowej na 70 urodziny. Jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka1981
Ja mam w luxmed pakiet jabłoń. To pakiet rodzinny,dwoje dorosłych plus jedno dziecko, a jesli jest kolejne dziecko, to mozna doplacic. Polecam. Jedtem zadowolona, zarówno z opieki ktora ma moja córcia, jak i z lekarzy dla nas, rodzicow. Przede wszystkim mamy szybki dostep do lekarzy specjalistow, bez skierowania. No i wogole, jest szybko i milo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backback
Kryśka35, żeby się nie rozpisywać - pakiet cyprys w luxmedzie - kilka miesięcy temu wykupiony dla babci. Choruje sporo, a kolejki w panstwówce wiadomo jakie... Babcia nie musiała wypełniac żadnych ankiet medycznych, a tego sie obawialismy, ze patrzac na jej historie choroby mogą podniesc ceny. Ale tak jak mowie, ankiety nie sa wymagane, wiec wszystko poszło gładko. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę najważneijsze jest to, ze lux med oferuje różne pakiety dla wielu osób, jeśli macie dośc już państwoej opieki zdrowotnej to prywatna opieka medyczna jest najlepsza alternatywa, ja już powiedziąłm ze nei mam zamiaru z dziećmi stac w kolejkach, albo czekać 2 lata na operacje jak przyjedzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokro
Zgdzam się z przedmówcą, Kryśka35-polecam luxmed-pakiet dla osob starszych (kupilem matce pakiet cyprys)-to naprawdę komfort i dobry wpływ na placebo :-) matka nie stoi w kolejce, ma na okresloną godzinę umówioną wizytę-jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dal starszych osób odpowiednia opieka lekarska jest najważneijsza, niestety ale państowa służba zdrowia to jakaś porażka, osobiście uważam, ze każdy z Nas powiniem mieć prawo wyboru czy chce należeć do państowowej czy prywatnej służby zdrowia. drelisia ile płaciłaś za pakiet dla swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo wybrać, z jednej strony zgadzam się, ale fajnie by było, gdybym mogła zdecydować gdzie idą moje pieniądze ;) płaci się tak wysokie składki zdrowotne, a opieka lekarska jest na takim poziomie, że człowiek ostatecznie i tak woli iść prywatnie. Moim dziadkom wykupiliśmy opiekę prywatną też w luxmedzie. Przyzwyczajenie :) Sama korzystam od kilku lat, bo mam opiekę wykupioną przez pracodawcę, ostatecznie zdecydowaliśmy że skoro jestem zadowolona z ich usług, to dziadków też zapiszemy. Jest ok, pakiet cyprys gdyby ktoś był zainteresowany :) Babcia tylko czasami marudzi, że nie może poplotkowac od czasu do czasu, jak to miała w zwyczaju czekając na wizytę u państwowego lekarza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak w sumie starsze osoby idą do lekarza także poplotkować, a póxniej kolejka w poczekalni jest tak duza że wszyscy sie wkurzają. zasatanawiam się też nad tym Lux Medem, bo sporo osób pozytywnie wypowiada się na temat tej placówki, powiedzcie mi tylko jak to cenowo wygląda, ile musialabym mniej więcej zapłacić za pakiet dla całej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jaki pakiet wybierzesz, czy tylko osoby dorosłe czy tez dzieci?? Wiem, ze jaką bardzo dużo pakietów, można wybierać. Najlepiej sprawdx na stronie lux medu lub zadzwoń na infolinie, rozmawiając dowiesz się najwięcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, lux med tych pakietów ma sporo więc mozna dowolnie wybierać odpowiednie opcje dla siebie, ale najważniejsze ze dzięki prywatnej opiece medycznej mamy zapewnione wizyty u specjalistów nie to co państwowa opieka medyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raperka
prywatna opieka medyczna to alterantywa dla wszystkich którzy mają już dość ciągłych kolejek u lekarzy i czekania w nieskończoność na wizytę lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do zaproponowania abonament medyczny w bardzo atrakcyjnej cenie, z którego sama korzystam. Abonament medyczny: wizyta w dowolnym terminie, bez kolejek i bez czekania, na terenie całego kraju (ponad 1000 placowek) już od 65zł miesięcznie: - 24h infolinia medyczna - 7 dni w tygodniu - lekarze pierwszego kontaktu i lekarze specjaliści bez limitu i bez skierowań - badania laboratoryjne, badania diagnostyczne - prowadzenie ciąży - specjalne warunki dla osób powyżej 65 roku życia - wizyty domowe - bezpłatne szczepienia przeciw grypie - bezpłatne usługi stomatologiczne - 61 zakresów chirurgii jednego dnia - zabiegi rehabilitacyjne - i wiele innych... Pakiety rodzinne w stałej cenie (od 163zł) bez względu na liczbę dzieci! Duże rabaty dla pakietów firmowych (od 3 pracowników, bez względu na wiek) W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według polskiego prawa każdemu dziecku, które posiada obywatelstwo polskie i miejsce zamieszkania w kraju i nie ukończyło 18 roku życia, przysługuje prawo korzystania z państwowej opieki zdrowotnej. Ale powiedzmy sobie szczerze - jak to wszystko wygląda.. http://marketmoney.pl/artykuly/najlepsza-opieka-medyczna-dla-dziecka---prywatna-czy-panstwowa,225,0,1587169.html?rfguidfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z ciekawych pakietów w MultiMed. Nie muszą być stałe. Dotyczą np. konkretnej grupy klientów lub konkretnego problemu. Po wyczerpaniu zaplanowanych wizyt pakiet się kończy i można wykupić inny. Mają wielu specjalistów i spore zaplecze diagnostyczne: http://multimed.pl/zakres-uslug/specjalizacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckiqwe
fajna bardzo propozycje maja w lux medzie dla osob starszych wlasnie, na stronce jest to dokladnie wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×