Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drelisia

prywatna opieka medyczna

Polecane posty

Gość truskawka191
Osobiście polecam Agromedica http://agromedica24.pl/ jestem zadowolona, nigdy tak szybko nie dostałam się do specjalisty nie ważne o jakiej porze 24/7, kartę mam zawsze w portfelu na odwrocie jest numer na infolinie. Naprawdę Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja rodzina korzystamy z usług http://www.ultramedic.com.pl/. Nie chodzimy w ogóle do państwowych zoz-ów. Szkoda czasu i nerwów. Tu za parę złotych jest profesjonalna opieka, od A do Z. Do lekarza nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam LUX-MED maja wiele pakietów, które można dopasować odpowiednio do swoich potrzeb. Ja sama korzystam i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijka
Daisyy, czy możesz podpowiedzieć z jakiego pakietu korzystasz? czy jestes zadowolona? chciałabym wykupić prywatną opiekę, mam na oku trzy prywatne kliniki i nie mogę się zdecydować, bo oferowane usługi są często podobne. Potrzebuję czegoś sprawdzonego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry13
witam, korzystam z pakietu przeznaczonego dla osób powyżej 18. roku życia. Pakiet "brzoza". Mam dzięki temu zapewniony dostęp do wielu specjalistów, możliwość wykonywania różnego rodzaju badań oraz zabiegów laboratoryjnych. Jeśli ktoś poszukuje prywatnej praktyki, to serdecznie polecam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijka
merry, czy ten pakiet obejmuje jedna osobę czy jest to tzw. pakiet partnerski? Jak wygląda kwestia ewentualnego prowadzenia ciąży? pytam przyszłościowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijka
dziękuję za link, przejrzałam pakiety. Duży wybór i teraz mam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleksowa opieka prywatna jest w Klinice Krakowskiej na Mehoffera, wiec krakusom polecam jak najbardziej, jako pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie lux med też ma placówki, więc warto porównać oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja_75
Ja korzystam z usług LuxMedu w Krakowie i jestem zadowolona. Ostatnio wykupiłam swoim rodzicom pakiet zdrowy senior, bo dobrze jest być spokojnym o zdrowie swoich rodziców. Polecam zapoznać się z ofertą tutaj - jako klubowicz dostałam dodatkowo 40% zniżki - warto ! https://emarket.luxmed.pl/eMarket/zdrowy-senior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodnik
Anastazja, oglądałem ofertę i cenę, ale z tego co widze to zniżka to 40 zł a nie procent. Czy coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiszka
zgadza się, minus 40 zł nie 40% :) wychodzi nie 450 a 440 zł za komplet badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodnik
no właśnie zastanawiałem się czy jest jakiś inny cennik. $0 zł przy całkowitej kwocie to i tak duża zniżka. a jak same badania? robiliście już? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatnie to samo co państwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna65
Jak macie czas i nerwy na nfz to nie ma problemu, ale ja na prawdę wolę zapłacić te 100zł miesięcznie i mieć komfort, że do lekarza dostanę się w miarę szybko i bez podwójnego latania po skierowania od rodzinnego aby isc do specjalisty. W luxmedzie nigdy nie miałam problemów, aby omówić sie do specjalisty w dosc dogodnym terminie i żadnych skierowań nie potrzeba - oszczednosc czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszyscy płacimy składki zdrowotne, ale w zakresie opieki medycznej skazani jesteśmy na siebie... szkoda, z drugiej strony, osoby, które ciężko chorują, nie dysponują kwotą potrzebną do pokrycia kosztów leczenia. Tak źle i tak niedobrze... Ostatnio z dzieckiem musiałam do psychologa iść, i oczywiście szybciej było umówić się na prywatną wizytę w poradni... Swoją drogę, mogę polecić, może komuś się przyda : http://psycholog-ms.pl/poradnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzinna_Niki
No niestety taka jest ta nasza polska rzeczywistosc, ze placimy skladki na nafz a jak trzeba szybko do specjalisty to nie ma miejsc i terminów... dlatego ciesze się, że wykupiłam pakiet dla rodziny w Lux Medzie i przynajmniej w przypadku pilnych wizyt do specjalisty czy dodatkowych badan nie mamy wiekszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aretha35
Taką placówką może być Mokotowskie Centrum Medyczne w Warszawie. Niedawno Szpital na Mokotowie, będący częścią centrum został od nowa wybudowany. Leczą tu sami fachowcy, a zakres pomocy jest szeroki, warto sprawdzić: http://www.szpitalse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam dla Ciebie alternatywę , TO : Abonamentowa Opieka Medyczna, która gwarantuje nam nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów, nie ma potrzeby wcześniejsza wizyta u internisty, nie potrzebujemy skierowań, sami decydujemy do jakiego specjalisty chcemy pójść. Leczenie odbywa się szybko, sprawnie i co najważniejsze dla klienta nie drogo. A to wszystko gwarantuje Ci jedna karta, która przenosi Cię w zupełnie inny świat, przekonaj się o tym osobiście… Poniżej link który ułatwia zakup takiej karty abonamentowej , a w razie dodatkowych pytań służę pomocą , jestem dla Ciebie by Ci pomagać w każdej sytuacji . http://online.s7mc.com/account/register/client?referrer=RTW43627859 Jolanta tel. 512-482-327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaprima
Znam dobrą opiekę medyczną, lekarze specjaliści bez limitu, tanio i szybko. Szczegóły pod adresem: aleksandrawojtas.in@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeniosłem się do Ultramedic - http://www.ultramedic.com.pl/ - tam mam większość zabiegów wykonywanych od ręki. Nie wspomnę już o traktowaniu pacjentów, które jest normalne. Zupełne przeciwieństwo państwowych zoz-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Teraz nastały takie czasy że ratuje nas tylko prywatna opieka medyczna. Te kolejki i czekanie po kilka miesięcy na wizytę jest niemożliwe. Sama zauważyłam, ze coraz więcej osób wykupuje takie pakiety http://www.pakietymedyczne.info.pl/dla-osob-indywidualnych/ , własnie po to by nie musieć czekać tyle na wizytę u jakiegoś specjalisty nie mówiąc już o kosztach takiej prywatnej wizyty. Bardziej opłacaja sie te pakiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnesikk
bo prywatnie przynajmniej ma sie pewnosc ze dostanie sie do lekarza w odpowiednim terminie:) a nie jak choroba juz sie calkiem rozwinie... ja sie ciesze, u mnie juz cala rodzina przeszla do lux medu i to w roznych miastach i kazdy zadowolony :) ostatnio nawet osuwałam pieprzyka na policzku, szybko, bezbolesnie i bez sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub S7
Witam, Zbyt długo czekasz na wizytę u lekarza? Nie chcesz płacić za każdą wizytę u specjalisty? Masz dość chodzenia od lekarza do lekarza i czekania na wizytę u specjalisty miesiącami? Proponujemy Ci dostępną dla każdego i szybką opiekę medyczną w 1200 renomowanych placówkach w całej Polsce- bez kolejek i skierowań! Bez względu na to gdzie jesteś, korzystaj z naszych placówek w całej Polsce. Gwarantujemy najwyższe standardy, najnowsze wyposażenie, bez długich kolejek i skierowań. SZYBKO, bez kolejek do lekarza, bez czekania miesiącami na wizytę u specjalistów KORZYSTNIE, bez ukrytych kosztów, bez niekończących się dużych wydatków na kolejne wizyty i badania – 1 opłata = nielimitowana ilość wizyt i badań FACHOWO, u najlepszych lekarzy z zakresu 27 specjalizacji lekarskich NOWOCZEŚNIE, bo każdy pacjent zasługuje na najlepsze leczenie DECYDUJESZ TY, bo masz prawo wyboru miejsca leczenia spośród 1200 najlepszych placówek w całym kraju Oferta indywidualna i dla klientów firmowych. Skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź wyślij SMS o treści SIGNUM, a oddzwonię 667 791 864 Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionaxx
Ja słyszałam o takim portalu na http://doctorio.pl dzięki któremu lekarze będą mogli zamieszczać swoje wizytówki z oferowanymi usługami i pozwoli to na zmniejszenie kolejek do specjalisty, bo pacjenci automatycznie przesuną się do tych co posiadają wolne terminy. Sądzicie, że to wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyobrażam sobie leczenia państwowego. Te terminy i sytuacje, w których łaskawie cudem przyjmują w przychodni Twoje dziecko, która ma niemal 39 stopni gorączki to jakaś kpina. Dlatego małą leczymy u prywatnego pediatry, tam wszystkie szczepienia, bilanse i wizyty domowe oczywiście w razie potrzeby też, jeśli Zuza zachoruje z dnia na dzien. Moje koleżanki tez zaczynaja się przekonywac do takiego rozwiązania zamiast ganiać po przychodniach i pyta ć, czy ktos łaskawie zbada ich dziecko…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prywatnie chodzę do dentysty głownie, teraz akurat mam pare zębów do wyleczenia i ósemki do usunięcia, nie chciałam tego robić państwowo, bo mam doskonałą, prywatną klinikę dr Borczyka dosłownie parę minut od siebie, poza tym renoma tego miejsca robi swoje, rzeczywiście są najlepsi w Katowicach jeśli chodzi o technologie. Znieczulenie działa w 100% zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Poelcam ośrodek realizujący świadczenia medyczne, takie jak kinezyterapia, rehabilitacja kręgosłupa, rezonansu magnetycznego, laser, masaż leczniczy itp. (euro-clinic.pl/dla-pacjenta/rehabilitacja-medyczna/) w Krakowie ul. Pilotów 2, (budynek Etiuda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×