Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drelisia

prywatna opieka medyczna

Polecane posty

Gość paliczka
ja mam z całą rodziną wykupiony pakiet w lux medzie, mam mam dzieci i nie wyobrażam sobie stać w kolejkach z nimi do lekarza i nie móc się dostać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka90
Polecam Ci sprawdzić ofertę szpitala Medicover. Odczuwam ogromną różnicę w opiece medycznej świadczonej przez tą placówkę a przez szpital państwowy. Lekarze są mili, pomocni, zawsze mają czas, by spokojnie porozmawiać o stanie zdrowia dziecka. Ogólnie aparatura do badań jest nowoczesna i nie mają nic przeciwko temu, by rodzic został z maluchem na noc w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie łączę specjalistów i od wybranego problemu mam kontekrnych, do których uczęszczam w razie potrzeby. Na przykład taki stomatolog, na którego musze czekać w sieciówce poza nią przyjmnie mnie od ręki. To wygodne rozwiązanie, ale dla mnie się nie sprawda. Jeśli ktoś poszukuje dobrego stomatologa to http://www.mddental.pl/ polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc polecałabym moim zdaniem najlepszą https://www.energiadlafirm.pl/ Zdecydowaliśmy się na nich i naprawde przyznam ze był to najlepszy z wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amperka
ja ma cała rodzinę zapisana do lux medu i uważam, że naprawdę super trafiłam, opieką mamy rewelacyjną , zawsze możemy dostać się do lekarzy z dnia na dzień, do tego mogę zamawiać wizyty domowe więc, nawet jak jesteśmy gdzieś w podróży to też nie ma problemu z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna7Play
A wiecie, ze mozna miec pakiet medyczny w prywatnej sluzbie zdrowia i dostawac z tego tytułu pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam rodzinnie z LUXMEDu. W Warszawie placówek jest sporo i nie mam nigdy problemu z umówieniem wizyt dla siebie czy dla dziecka. Ogólnie jestem zadowolona. Na tych lepszych lekarzy wszędzie trzeba dłużej poczekać, ale dwa tygodnie do specjalisty to nie jest jakiś wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam, ale głównie dla malucha. Bo wiadomo, dziecko trzeba szczepić, badać, a zimą to co chwile jakieś przeziębienie czy kaszel łapie. Leczymy się w szpitalu Medicover, bo ta placówka najbardziej nam odpowiada. Mamy zaufanie do naszego pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regretka
ja też sobie nie wyobrażam liczyć na państwową służbę zdrowia w przypadku dzieci, dostać się na wizytę to byłby cud, ja mam kupiony pakiet dla synka w Lux Medzie, nigdy nie ma problemu z wizytą czy dostępnością lekarzy, jest to naprawdę bardzo komfortowe iść do lekarza jak dziecko potrzebuje wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od ponad roku chodzę do http://www.medis.pl/ w Katowicach i jestem zadowolona. Jest tez tam możliwość robienia niektórych zabiegów z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić http://uslugi-pielegniarskie.eu pielęgniarka szybko dojeżdża do pacjenta , zna się na swojej robocie , i jak dla mnie profesjonalne podejście w każdym calu. Zastrzyki bezboleśnie , nie wiedziałem , że takie mogą być. Do tej pory to po zastrzyku bolała mnie cała noga a tu :))))) hehee polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti001
Miejsce, które zapewni kompleksową opiekę medyczną Tobie i Twojej rodzinie. gdzie w razie choroby szybko udasz się do specjalisty, a także wykonasz wszystkie potrzebne badania jest opisane w szczegółach na stronie http://s7partner.dbm.org.pl Tak, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje maluchy leczę w szpitalu Medicover i jestem mega zadowolona :) nie muszę czekać w kolejkach, personel jest miły, a lekarze- wyrozumiali i bardzo pomocni. Fajnie, że można skorzystać z ich pomocy nawet w kryzysowych sytuacjach- np. w nocy lub w czasie świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulek
ja ma całą rodzinę w Lux Medzie, nigdy nie ma problemu z wizytami u specjalistów, nie mam zamiaru stać w kolejkach do lekarzy w szpitalach państwowych zwłaszcza z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu leczę się wraz z całą rodziną w http://www.larmed.pl/ . To dobra przychodnia, lekarze mają super podejście do pacjentów. Ja się na nich nigdy nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony bardzo polecam poradnię http://medorzel.pl/ . Chodzimy z całą rodziną, pracują tam naprawdę kompetentni lekarze z dobrym podejściem do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumpka
Ja jestem bardzo zadowolona z usług w Lux Medzie, ostatnio jak przebiłam sobie błonę bębenkową to następnego dnia już miałam wizytę w biurowcu sąsiednim od tego w którym ja pracuję, musiałam mieć wizytę na cito bo musiałam szybko działać, pewnie gdyby nie mój abonament u nich to musiałabym wykładać kasę na prywatną wizytę bo w szpitalu publicznym czekałabym chyba kilka miesięcy na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suwakaa
no właśnie w Lux Medzie możesz liczyć na indywidualny pakiet medyczny, to jest super bo nie tworzą gotowych już abonamentó tylko bierzesz te usługi, które Cię najbardziej interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że każdy chwali to co ma. Przerobiłam w pracy różne firmy abonamentowe. Od kilku lat jesteśmy z jedną - Medica Assistance i mam nadzieje że tak zostanie. Dzwonie i umawiam się, potwierdzają, dają realne terminy. Jestem handlowcem i dużo jeżdżę, wiec mogę pójść do lekarza tam gdzie obecnie jestem, a ciągle jestem w innym miejscu. Nawet ostatnio potrzebowałam porady ortopedy to zadzwoniłam i w ciągu tego samego dnia miałam wideokonsultacje i to też w abonamencie. Więc jak będziecie myśleć o opiece medycznej to weźcie pod uwagę to żeby usługi były dostępne powszechnie, u dobrych lekarzy i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejka
no włąśnie wszystko zalezy od tego co nam pasuje ja jestem zadowolna z Lux medu, od kilku lat korzystamz ich usług i nigdy nie ma problemu z wizytą czy dostępnoscią lekarzy, zawsze jestem zadowolna zz ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraona
hej, jeśli jeszcze nie zdecydowałaś, to ja od siebie dodam Enel-Med. Jeśli ci zależy na dobrym podejściu do ciebie jako pacjenta, a nie do klienta, to tam właśnie tak jest, w porównaniu do innych tego typu placówek. Ja mam abonament akurat z pracy wykupiony, wcześniej byłam u konkurencji. W ramach tego abonamentu mam wszystkie badania okresowe, specjalistów na wyciągnięcie ręki, dość krótkieterminy. Przede wszystkim taki spokój ducha, że w razie czego, jest miejsce, gdzie się Tobą zaopiekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simkaaa
ja polecam Lux Med, naprawde nie ma żadnych problemów z wiztami u lekarza czy przekłądaniem wizyt, nigdy nie czekam w kolejce do lekarza bo umawiam się na konkretną godzinę i przychodze punktualnie i od razu wchodze do gabinetu, to spora oszczędnosć czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, że każdy chwali to, co ma – ja miałam kilka różnych abonamentów do prywatnych lecznic w warszawie, za każdym razem jak zmieniałam pracę. Teraz mam w enelmedzie i rzeczywiście jestem zadowolona, i mogę polecić z czystym sumieniem, ale gdyby trafiło to pytanie na mnie rok czy dwa lata wcześniej, nie byłabym tak entuzjastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkozka
no ja korzystam z lux medu i póki co nie mogę narzekać, zawsze mogę umówić się na wizytę jak potrzeba, nigdy nie czekam dłużej jak 2 dni, poza bardzo często jestem w delegacjach poza miejsce zamieszkania i jak potrzebuję to nawet w innym mieście mogę bez problemu iść na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zdiagnozowaną nerwicę z zaburzeniami depresyjnymi. Chodzę regularnie do dr Dominiak na wizyty prywatne. Dużo mi pomogła. Mam leczenie farmakologiczne dopasowane idealnie. Trochę się bałam o skutki uboczne, ale na razie wszystko w porządku. Pierwszy raz trafiłam do niej w naprawdę kiepskim stanie, więc każdemu polecam, żeby wizyty nie odkładać. Dojeżdżam do jej gabinetu w Medicenter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Lux Med to świetne miejsce dla całej rodziny. Zaraz po urodzeniu córki wykupiłam jej tam pakiet dla dzieci od 0-3 roku życia, nazywa się MORELKA i zawiera wszystkie udogodnienia jakie powinno się otrzymać od lekarza w tak wczesnym wieku. Na wizyty się wcale nie czeka, a możliwość konsultacji jest nielimitowana, więc pojawiam się tam z każdą wątpliwością co do zdrowia dziecka. Na nic nie mogę narzekać bo opieka jest na prawdę profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebbrika
A jak ktoś z Was szuka domowej opieki medycznej w Warszawie np. dla bliskiej osoby babci itd to Medikar Home Care jest najlepszym rozwiązaniem. Jak jestem w pracy to do mamy co kilka dni przychodzi pielegniarka a tak codziennie jest pani ktora ja odwiedza i spedza kilka godzin z nia. Czuję się w ten sposob spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest bardziej wymagający i chce mieć kompleksową opiekę medyczną to ja City Clinic mogę doradzić. Dużo dobrych lekarzy, osobiście mam doświadczenia z panią Wójtowicz i panem Wójtowiczem ale raczej inni lekarze też dobre opinie zbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×