Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drelisia

prywatna opieka medyczna

Polecane posty

Gość Nina Kowalska
Dla mnie najlepszy jest Lux Med, można wykupić pakiet dostosowany do swoich potrzeb i mieć dostęp do każdego specjalisty bez czekania w kolejkach. Bardzo fajna jest też opcja z Portalem Pacjenta, który ułatwia umawianie się na wizyty czy odbiór wyników badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Ale nie każdy pracodawca chce, a prawda jest taka że na wizytę w ramach NFZ się czeka i to nie mało, ja mam małe dzieci i ostatnio potrzebowałam na szybko wizyty domowej, terminy były długie, ale skorzystałam z LekarzObok i na szczęście udało się i w ciągu godziny lekarz u nas był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
W Lux Medzie też można zamawiać wizyty domowe, na które się nie czeka. Abonament Orzech, który mamy wykupiony dla całej rodziny obejmuje takie wizyty i o nic nie trzeba się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława
Mieszkam za granicą ale swego czasu szukałam pielęgniarki dla taty w Warszawie Korzystałam z pomocy pielęgniarki znalezionej na stronie http://uslugi-pielegniarskie.eu Jestem bardzo zadowolona z jej wizyt. Pani pielęgnowała odleżynę u mojego taty, skutecznie i w dość przystępnej cenie. Poza tym jestem wdzięczna jej , że kontaktowała się ze mną przez skypa i mogłam wypytać się o postępy w leczeniu odleżyny bez ponoszenia kosztów na telefony do Polski. 5 z plusem choć teraz w Polsce to chyba 6 + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkazx
Bardzo zadowolona byłam z opieki nad moją babcią, pielęgniarki , p. Doroty Owczarczyk. Babcia przewróciła się i dość poważnie rozcięła rękę. Pani Dorota fachowo zmieniała jej opatrunki aż do całkowitego zagojenia rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja też już od dłuższego czasu korzystam jedynie z prywatnej opieki medycznej. W razie nagłych infekcji czy u mnie czy u męża czy u dzieci korzystamy z pomocy lekarzy dostępnych na https://lekarzobok.pl/ ( działają na terenie Warszawy i niebawem we Wrocławiu ). Dojeżdżają do pacjenta w ciągu godziny, także w weekendy i święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daissyy
Ja nie wyobrażam sobie leczyć tylko na NFZ. Trzeba miec dodatkowe zabezpieczenie, czasem to tylko kilkadziesiąt złotych w miesiącu ale jaki komfort, że można iść chociażby do specjalisty bez skierowania. Mamy obecnie z całą rodziną pakiety w Lux Medzie dostosowane do naszych potrzeb i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turufka
Ja mam wykupione pakiety medyczne dla całej rodziny w Lux Medzie i uważam, że to super rozwiązanei dla każdego kto potrzbuje mieć dostęp do lekarza w każdej chwili dzięki nim mam komfort, zę jak potrzebuje wizyty u lekarza to nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoszka
no i prywatna opieka medyczna zdecydowanie szybciej działa, ja mam pakiet medyczny w lux medzie i mogę wizyty rezerwować online a nie wisieć na telefonie i próbować wbić się w wolną linię, online jest najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusowa
zdecydowanei prywatna opieka medyczna daje więcej możliwości, ja mam pakiet brzoza w lux medzie i jeszcze nigdy nie miałąm problemu z wykonaniem badań czy dostaniems ie do lekarza, a w publiczych placówkach wielokrotnie bywało ze odsyłali mnie z kwitkiem i musiałam i tak iść prywatnie do lekarza, więc wolę mieć prywatny pakiet niz się bujać z państwową służbą zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, gdyby nie prywatna opieka medyczna to nie wiem gdzie mogłabym się badać i leczyć. Niestety, doczekać się na terminm do lekarza w NFZ graniczy z cudem. Ja osobiście polecam https://www.medicover.pl/ , posiadają indywidualne i atrakcyjne pakiety medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mialeś wypadek ? Uszczerbek zdrowiu ??? Zajmuje się pomocą dla ludzi poszkodowanych. Robie to głównie dla pomocy /hobby . Szkoda mi ludzi którzy zasługują na pomoc a nie robią z tym nic bo myślą że im się nie należy bo im się nie chce ,bo to sciema ....szkoda czasu... Nie jestem tu aby Was przekonywać ,naciągać. Macie szansę po prostu odzyskać pieniądze za strach,ból,cierpienia,zdrowie,nadzieje. Wypadki nawet 18 lat wstecz !wiedziałeś o tym ? Za ręke złamaną na chodniku 50 tyś zł Za stracony ząb od 1 tys. To są przykłady tylko znam jest ich dużo.Śmierć bliskiej osoby również i wiele innych.Za wycenę sprawy nic nie płacisz ,dopiero za wygraną jakiś procent na koniec .Dlaczego ? Bo jednak zajmują się tym ludzie,prawnicy .Ale masz wszystko czarno na białym bez ściem. Pisze to najprościej żebyś zrozumiał /ła. Pomyśl czy ktoś z bliskich nie miał ostatnio wypadku ??? Zadzwoń do mnie pomogę wystarczy zapytać. 692 442 462 Może coś ci się przypomni? Nawet 18 lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagara
Na szczęście ja też mam wykupiony pakiet medyczny w centrum http://cmsf.pl/ taki bez limitów i mogę korzystać kiedy potrzebuję pomocy lekarza bez problemu nie martwiąc się czy lekarz mnie przyjmie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owinelka
ja mam pakiet w lux medzie do tego szpital ma obsługę online dzięki cemu mozńa umawiać wizyty i obsrwować wyniki badań z apomocą stworzonego u nich portalu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepulka
warto mieć pryatną opiekę medyczną jak się ma dzieci moej są zapisane w lux medzie i zawsze mozemy skorzystać z wizyty u lekarza bez większego problemu, czsami nawet tego samego dnia możemy umówić wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usinka
a jak umawaisz wizyty w lux medzie? korzystasz z ich portalu pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkaa
dziewczyny jakie macie pakiety medyczne w lux medzie, widziałam że mają spory wybór chcę wybrać jakiś odpowiedni dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, ze to trochę chore jest, żeby w Polsce trzeba było czekać tyle na badania! Gdzie cała ta profilaktyka, którą powinniśmy wykonywać, aby uchronić się przed nowotworami... Mam dziadka po udarze. Jest z nami w domu, wypożyczyliuśmy mu specjalne łóżko rehabilitacyjne od http://aero-med.pl/, ma naprawdę dobrą opiekę. Ale gdyby nie prywatna opieka medyczna, to naprawdę byłoby krucho, bo potrzebne są regularne wizyty domowe dwa razy w tygodniu. Co na fundusz niestety nie jest możliwe i nie jest realne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autinka
dlatego Nasza cała rodzina już dawno zdecydowała się na prywatne pakiety medyczne, cała rodziną korzystamy z usług lux medu mamy u nich wykupiony indywidualne pakiety medyczne i często korzystamy bez żadnych problemów jak to bywało w państwowych szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja ostatnio trafiłam na gabinety specjalistyczne http://ultimed.com.pl/ Chyba się tam zapiszę bo widzialam, ze mają bardzo pozytywne opinie i świetnych specjalistów. Mam już dosyć leczenia na NFZ. Czekanie na wizyte m.in u endokrynologa kiedyś mnie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasa
Prywatna opieka medyczna to bardzo dobra opcja, nie trzeba czekać w kolejkach, na wizytę można umówić się nawet następnego dnia, no i wybór specjalistów jest duży. Jak szukacie dobrych endokrynologów to warto zapisać się na wizytę do Psychomedic.pl, ta klinika zatrudnia naprawdę wysoko wykwalifikowanych lekarzy, można się do nich zarejestrować online, działają 7 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to szczęście, że prywatną opiekę medyczną mam zapewnioną w pracy. Mimo to, wykupiłem jeszcze dodatkowe ubezpieczenie NNW dla całej rodziny - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/bezpiecze%c5%84stwo-rodzina/ubezpieczenie-nnw-na-wszelki-wypadek Teraz oprócz opieki medycznej, mam gwarancję, że w razie nieprzewidzianych wydarzeń jestem zabezpieczony finansowo. Co więcej, na jednej polisie mogę ubezpieczyć całą rodzinę, a obszar działania takiego ubezpieczenia obejmuje cały świat. Jeżeli chcesz zadbać o siebie i swoją rodzinę, to warto posiadać dodatkowe ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girmilka
moim zdaniem w dzisiejszych czasach tylko prywatna opieka medyczna ma sens, nie wyobrażam sobie czekać w kolejkach do lekarza, na szczęście mam pakiet w lux medzie i zawsze wizyty umawiam online przez ich portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina jest zapisana w CMP. Korzystamy tam z usług specjalistów, czasem internisty. Najbardziej jednak jestem zadowolona z opieki weekendowej: http://cmp.krakow.pl/weekendowa-prywatna-opieka-zdrowotna . Kiedy dziecko zachoruje nie muszę się zastanawiać jak samej zwalczać gorączkę i jakie leki kupić. Lekarz już kilka razy przyjmował nas tam w sobotę bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach korzystam z prywatnej opieki w Mekmed http://mekmed.pl/ i bardzo sobie chwalę tę przychodnię. Dobrzy specjaliści, krótkie terminy oczekiwania. Można tam tez się leczyć na NFZ. Do lekarza rodzinnego zwykle chodzę u nich na NFZ właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkazgroszkiem2
Zerknij na ofertę Centrum Medycznego Św. Franciszka. Korzystam i bardzo sobie chwalę. Bardzo nowoczesna i zadbana placówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luucyna1982
Zerknij na ofertę CMSF . Moim zdaniem solidna i profesjonalna placówka . Doświadczenia mam tylko pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą placówką w której byłam było Centrum Medyczne Świętego Franciszka. Miło, czysto i profesjonalnie. Pozdrawiam Cały personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×