Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna w ciazy

Wszyscy mi zazdroszcza ciazy. To przykre

Polecane posty

SMUTNA W CIĄZY - nie przejmuj się komentarzami bab które Ci najzwyczajniej w świecie ZAZDROSZCZĄ :) głowa do góry! Nie czytaj ich wypowiedzi bo w tym stanie nie powinnaś się denerwować :) Życzę Wam z całego serca DUUUUUUUUUUUŻO szczęścia i szczęśliwego rozwiązania :) Kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha matoł będzie poprawiał polszczyznę a sam nie umie cyferek z godziny poprawnie wpisać - gratulacje :D ale mnie rozbawiłaś :) hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag gosc
Czy ja cię w którymś zdaniu obrazilam? Tylko poprawilam, nie używając do tego wyzwisk. A nie będę tego robić (wyzywać cię), ponieważ na pewno masz w tym większe doświadczenie i wygrasz. Ja sie nie posługuje takim (rynsztokowym) językiem. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jakiś koszmar,ile jadu,wredoty w tych wypowiedziach a argumentacja powalająca. NAPISZE TAK...urodziłam dziecko majac 26 lat,dobra praca,firma kupę kasy mieliśmy przez następnych kilka lat i dopadło nas bankructwo, zostaliśmy z niczym i co? Miałam syna oddać do Domu Dziecka? Minęło kilka lat stanęliśmy na nogi niedawno urodziłam drugie dziecko i nie żałuję, że mój syn nie urodził się po 30 stce,dajcie dziewczynie spokój!!!!!! Jesteście jedze sfrustrowane własnymi niepowodzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04 a czego jestes inzynierem? procesu produkcji? na cosinusie studiujac co 2 tyg zaocznie i wieczorowo? wokol sami magistrzy i iznynierowie, zatem szczene mam na swoim miejscu. i czy ty dalej nie pojmujesz, ze nie chodzi az tak o wiek, co o sytuacje, gdzie dziecko jest poczete w nie ic domu i bedzie utrzymywane nie z ich pensji bez ZGODY I APROBATY ze strony rodziny - glownie tesciow, ktorzy zostali w tego dzieciaka wmanewrowani? chcialabys, zeby "zaradna" coreczka albo synowa wywinela ci taki numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo "inteligentna pani domu" (jakieś Ag gość) nie zauważył że nie wpisałam po słowie po "nie" a przed "później" słowa BYŁO?? Nie no powinnam sobie włosy z tego powodu wyrywać hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba nie jest twój problem wieczorowa pora,kto za czyje pieniądze będzie żył odpuść. Będziesz zdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:26 ty jestes tak glupia, czy udajesz twierdzac, ze twoja sytuacja jest podobna do autorki? ty zakladajac rodzine nie zebralas od tescio, nie stawialas ich przed faktem dokonanym tlumaczac, ze kazdy kto twierdzi inaczej ci zazdrosci ciazy. a to ze zaliczylas dolek - trudno, wyszlas z tego i to sie liczy. jesli chcialas sie pochwalic, to super, gratulacje i powodzenia, ale z tematem twoja histora ma tyle wspolnego, co ja z tancerko go go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz uczyc polskiego tam, gdzie zrozumieja twoja pokrecona skladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ratuluje
aja tam Ci gratuluje i zycze powodzenia. I dobrze , ze zaszlas, Jestes mloda, dasz dziecku malemu to co najlepsze. Pieniadze sie znajda a rzeczy dla malucha dostaniecie za darmo po innych dzieciach.Na tablica.pl jest duzo ogloszen. I masz racje, bezdzietni dorobkiewicze Ci zazdroszcza. Bo maja po 30 lat i sie boja ze jak zajda w ciaze to ich z tej super pracy wywala. A Ty pojdziesz do pracy jak bedziesz miala odchowane i chodzace do szkoly. I nadal bedziesz MLODA a nie ryczaca czterdziecha biegajaca po dziecko do zlobka. Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:31 zapomnialas dodac: "na koszt swoich tesciow, wiec masz podwojnie sie z czego cieszyc, staruchy i tak sa bezuzyteczne, to chociaz pomoga przy odchowaniu twojego dziecka, chociaz taki z nich pozytek. najwazniejsza jestes ty i twoja fasolinka, to jest priorytet. jestes bardzo odpowiedzialan, poradzilas sobie perfekcyjnie z zapewnieniem dziecku dachu nad glowa nie ponoszac zadnych kosztow, jestesmy z ciebie dumne, tak trzymaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mgr inż inżynierii środowiska - mam tłumaczyć czy poskładasz literki?? Po kropce, ? czy ! piszemy jakie literki ?? DUŻE! Moje dziecko było poczęte u moich rodziców i ani przez myśli mi nie przeszło żebym poszła do mamy i zapytała "mamusiu czy mogę się kochać z małżonkiem bez zabezpieczenia" ??!! Ty jesteś normalna?? Moje życie moje małżeństwo moje DZIECKO! I owszem jakby syn "wpadł" to w 100% będę go wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 gdybys miala w glowie wiecej oleju niz siana, wiedzialabys, ze nikt tu niczego nie zazdrosci. bo sam fakt ciazy nie jest do tego powodem. a czyjas domniemana zazdrosc nie jest kontrargumentem ani riposta, wysil sie bardziej a nie belkoczesz jak wsiowa baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty prymitywna jesteś hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka elokwentna,a pewnie ze wsi a z butów siano wylazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby brać statystyki to co raz mniej dzieci się rodzi i coraz więcej par ma problemy z poczęciem - nie życzę Ci takiego problemu ale jakbyś myślała łbem a nie d**ą to wiedziałabyś że w życiu są ważniejsze rzeczy niż kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 hahaha moje zycie moje dziecko moje cos tam... juz nie pamietam co tam wybelkotalas;D wazne ze TWOJE ale poczete U RODZICOW - jestes z******ta:D tzn ok, niech bedze poczete nawet u sasiadow, ale szczycic sie nie ma czym:D a co do " Jestem mgr inż inżynierii środowiska" to usmialam sie do lez:D wlasnie o tym pisalam w komentarzu wyzej - kochana, ja tez studiuje na wydziale BAiŚ na PŁ i wiesz co sie u nas mowi? architektura umie rysowac, budo liczyc a inzynieria srodowiska maluje k***sy na lawkach:D na inzynierke srodowiska dostaja sie lapsy z 30% matura i utrzymuja wydzial ze spadochroniarstwa - jak 50 % studenciakow w calej polsce;D na izn srodow. chadzaja najwieksze betony i lapsy:D:D:D:D Pani Inzynier od grammanazizmu i wydufanych regułek gramatycznych + bonus - hejt na nieuzywanie polskich znakow i literowki na klawie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42 :D no wlasnie moja dupa mowi mi, ze warto sie uczyc, postarac o stala prace, ew kredyt z partnerem a pozniej moj rozum bedzie mial okazje sie wykazac i bede starac sie o dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hahah Twoja prostota powala na łeb na szyje :D cieszę się, że studiujesz, ale ciekawe jak Ci będzie do śmiec****ak skończysz tak "cudowne" studia... :D będzie praca czy nie - czas zacząć obgryzać paznokcie :) bo ja bynajmniej mam to szczęście że PRACUJE :) i dobrze zarabiam :) (przynajmniej w takiej postaci, że będziesz mi w przyszłości zazdrościć :D) - szczycę się tym, że projektuje miejsce gdzie ma wpaść g***o - takie tak Twoje = Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu na kafe grono wariatek ktore mysla ze jak maja dzieci to juz osiagnely wszystko i wszyscy im zazdroszcza, tez mialam taka kretynke w pracy, inni mieli dzieci tylko 1 albo dwoje jednoplciowych a ona miala syna i corke i sobie wmowila ze jej wszyscy zazdroszcza, hehe, byla glupia jak but, ludzie sie z niej smiali a ona myslala ze jej zazdroszcza. Zauwazylam ze mega tepi ludzie mysla ze im marzenia sa marzeniem wszystkich ludzi i jak ktos nie chce miec 2 dziec***arki tp im zazdrosci. Autorka serio mysli ze jej ludzie zazdroszcza, tylko jakby sie zdarzylo zeby ja maz kopnal w d**e to ciekawe kto komu by zazdroscil, idiotka bez ambicji, dziecko urodzi ze mysli ze to w ch*j wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasanka bynajmniej to nie przynajmniej yntelygentko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kobiety!!!!!!!!!!!!!!! Co za Wami???????? Obyście kiedyś nie płakały za swoje jadem płynące wypowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przynajmniej w takiej postaci, że będziesz mi w przyszłości zazdrościć" - wtf? jak mozna napisac kolezance z forum, ze bedzie ci w przyszlosci czegos zazdroscic? znacie sie czy co? ;D sasanka, po prostu lecisz w temacie jak pocisk, niedlugo bedziemy ci zazdrosci tego, ze ci zazdroscimy naszej zazdrosci do ciebie:D i to na pewno z zazdrosci:D x x x "szczycę się tym, że projektuje miejsce gdzie ma wpaść g***o - takie tak Twoje = Ty " - wtf po raz drugi. o czym ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty gość co chyba o ciąży marzy (tzn godzina 22:56) tyle że brak zapylacza ;) - wiem wiem sobota wieczór i najlepiej babska ciężarne podobijać :) weź kub se wibrator i śmigaj tak że Ci słoma w butach stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli jak ktos nie zazdrości autorce = pluje jadem? Ja jej szczerze wspolczuje bo jest pasozytem, nazywajmy rzeczy po imieniu i co? Zakrzyczycie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość e
Czyli jakby wszystkie wypowiedzi (oczywiście te na temat, bo jak zwykle na kafe wszystkie tematy kończą sie wojną) były przychylne, potakujące autorce, to byłoby ok? A jak ktoś szczerze napisze ze autorka jest nieodpowiedzialna, to iż jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01 dobrze ze chociaz nie napisalas ze plujemy tym jadem:D juz nie moge tego czytac, tego waszego plucia jadem, zazdroszczenia, nieumiejetnosci czytania z pisaniem ze zrozumieniem, patologii i innych typowych kafeteryjnych nalecialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gosc 22:56 mam dziecko i nic nikomu nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 plaga, plaga, plaga! pewnie zazdroscicsz paniom w ciazy, bo sama nie zaszlas i nie ma cie kto *****c! :< czy wy naprawde nie widzicie, jakie plytkie jestescie?:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatka
Coś ma dziwne wrażenie że wypowiada się tu tylko JEDEN gość - gratuluje konwersacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×