Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ja mama

3miesięczne dziecko i biegunka?

Polecane posty

Gość taka ja mama

Od jakichs 2-3 dni moj synek robi czesciej kupe. Zazwyczaj byly to 1-2 na dobe, a teraz 2-3 i czasem bąk z kleksem kupy. Sa musztardowe z grudkami (jak zazwyczaj), ale bardziej wodniste. Sluxzu nie zauwazylam czy krwi.. Maly prawie od poczatku jest na mm. Dostaje tylko 1 rodzaj i mu sluzylo. Czasem (rzadko) podaje mu herbatke z kopru wloskiego. Zadnych kaszek,kleikow itd itd. Dodam,ze nie zauwazylam podwyzszonej temp.ani zapadnietego ciemiaczka. Co do ilosci karmien. Od jakiegos tyg.zjada troche wiecej. Tzn waha sie od 3 do co 5 godzin, od ok.100ml do nawet 210 (ale to rzadko). Najczesciej 150-180 ml. co moze byc powodem tych czestszych, bardziej wodnistych kup? Moze to byc biegunka? Ewentualnie jak mu pomoc? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja mama
doDam,ze zastanawialam sie czy to zabkowanie moze. Ostatnio duzo sie slini,pcha raczki do buzi, jak podam.mu taki gryzak to go ciamka, czesto marudzi.. Choc nie wydaje sie,ze dziąsla sa rozpulchnione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaga26
To nie biegunka, dziecko ma prawo zrobić kupkę po każdym karmieniu nie martw się naprawdę, moja córcia ma 4 miesiące ale też tak miała że czasem zrobi jedną kupkę dziennie a czasem trzy, rozmawiałam nawet z pediatrą na ten temat i nie ma powodu to paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zabki- dziecko pcha raczki do buzi bo tak poznaje swiat smakuja mu i tyle. poczytaj o rozwoju dziecka tydzien po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja mama
czytalam i przy ząbkowaniu też było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma rotawirus. To tak jak ty byś miała grypę żołądkowa tego sie nie leczy niczym i dziecka samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×