Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tydzień głowka bardzo nisko

Polecane posty

Gość gość

dziś po wizycie jestem zdołowana. to dopiero 19 tydzien a mały pcha głowkę tak nisko. Ma ją tak wykrzywioną i lekko wstawioną w kanał. mam odpoczywać brać duphaston i magnez. Myslicie że jest szansa że on tą głowkę jeszcze wyciągnie?? :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lekarz na to? ulozenie dziecka sie zmienia na tym etapie, bo jest jeszcze małe, natomiast glowa moze juz zostac nisko, bo wazy najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz żeby odpoczywać z nogami wyzej i co nawyrabiałam sie zapytał?? :-( miałam infekcję dużo smarkałam nie wiem czy to miało jakiś wpływ . Powiedział że może się uda z tego wyjść:-( zapytałam czy robić świece ale tylko sie zaśmiał....myslicie że to głupie?? przecież chce żeby się obrócił albo chociaż wyjął głowe :-) więc kombinuję jak mu pomóc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni ci zalozyc pessar na wszelki wypadek zeby glowka nie naciskala za bardzo na szyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szyjka jest ok, nawet lepiej jak na druga ciążę, tak lekarz stwierdził. Myslę że mały nie jest jeszcze tak nisko żeby dotykać szyjki, tak to wyglądało na usg tylko tak główkę ustawił niżej niż powinien. Nawet nie mam nakazu całkowitego leżenie więc myślę że jeszcze nie jest tak żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzil to na usg czy podczas badania na fotelu? Pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba badania, ale już po fotelu mi to powiedział usg potwierdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie. Moje maleństwo rownież tak mnie załatwiło podczas usg polowkowego. Następnego dnia po prostu zmienił pozycje. Zawsze mozesz sprowokować ruchy prze picie zimnego napoju lub zjedzenie lodów. Mojego szkraba zawsze udaje sie pobudzić do zmiany pozycji właśnie w taki sposób. Na tym etapie dziecko jeszcze nie raz zmieni ułożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek też miał główkę nisko i właśnie też przekrzywioną, ginekolog zaleciła leżeć, nie panikowała z tego powodu, nic złego się nie stało po prostu tak sobie leżał aż nie stwierdził, dzień po terminie porodu że czas wychodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co można robić żeby się przeniósł troszke wyżej?? wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to normalne że czuja ruchy pod linią majtek zazwyczaj?? nie za nisko?? 21 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×