Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inwestowanie

Polecane posty

Gość gość

hej, co powiecie na coś takiego: www.hyipforum.pl/index.php?/topic/5...ogram-30rocznie? Znalazłam na tym forum na firmę Disign (nie mylić z Designem ;)), można spr profil działalności na www.disign.pl. Czy ktoś z Was ogarnia te programy partnerskie i mógłby mi powiedzieć jak się do tego zabrać? :D Na początek z symboliczną 100, powiedzmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mój mąż się zajmuje takimi rzeczami, to podpytam, bo patrzyłam sobie na tej stronie www.partner.disign.pl, że to spory zysk - minimum 30%? ja się na tym kompletnie nie znam, zawsze się męza radze jak przychodzi co do kasy... ale liczby mówią same za siebie ;) dużo % zawsze dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharmLenka
Sporo osób teraz inwestuje w swoje oszczędności. To cieszy bo ludzie w końcu zaczynają myśleć :) Jeżeli szukacie opcji na inwestycje to ja polecałabym Wam pożyczki społecznościowe. W taki sposób możesz inwestować u nich https://www.fastinvest.com/pl łatwo, szybko i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Mamy coraz lepsze możliwości. Polecam to każdej osobie. Planujesz zapewnić sobie stałe wieloletnie dochody ? Więc na pewno szukasz dobrej normalnej i znanej firmy działającej od lat która Ci to umożliwi, bez żadnego ryzyka. Tu masz firmę która zajmuje się diamentami. Umożliwia ona zbudowanie trwałego dochodu praktycznie każdej osobie i to nawet minimalnym wkładem. Na stronie znajdziesz pełny opis. Poznaj firmę i korzystaj. [ pomagam w budowie biznesu ] https://biznesinwestycje.pl.tl/Diamont-Certainty-_-pewny-biznes.htm [ kontakt podany na stronie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hams

Na rynku macie w zasadzie wszystko, co niezbędne, ale każdy element musi tam być dopasowany z głową. Wówczas korzyści zauważycie, zmiany pójdą w dobrym kierunku, cele będą zrealizowane. Ale to wszystko wymaga czasu, zaangażowania, odpowiedzialnego podejmowania decyzji. To nie może bazować na przypadku, wszystko musi być załatwione w odpowiedzialny i przemyślany sposób. W systemie XTB jest demo systemu – wszystko można przecież łatwo przetestować. Nie musicie od razu wykładać kasy. Najpierw testy, analizy i dopiero wówczas jakieś poważniejsze ruchy. Po prostu – to ma być przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×