Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judyta1029

skok w bok...

Polecane posty

Gość judyta1029

Mam meza, ale od dluzszego czasu zaczynam rozgladac sie za potencjalnym kochankiem.... jest to silniejsze ode mnie, raz juz zdradzilam meza, a najgorsze jet to, ze w ogole tego nie zaluje... mimo, ze go kocham. Nie wiem czy dac poniesc sie emocjom czy walczyc ze soba i pozostac wierna... mialyscie podobnie? Jak sobie z tym poradzilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat i skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kobietę, ale podobnie jak Ty kręci mnie jak poznał bym inną nową kobietę. Raczej traktował bym to jak przygodę niż emocjonalny związek. Lubię takie sytuacje, adrenalina wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Mam 23 lata, i raczej nie powiem skad jestem,bo nie ma to wiekszego znaczenia, ewentualnie wojewodztwo moge podac (pomorski Nie zalezy mi na zadnej wiezi emocjonalnej, bo nie o to w tym chodzi, potrzebuj***ardziej zaspokojenia swoich potrzeb czy fantazji. Mam spore obawy, ale.... ta adrenalinaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż judyto - skoro w tym wieku już Cię nosi nie wróżę dobrze twojemu małżeństwu. Po cholerę głowę facetowi zawracasz skoro nie zaspokaja twoich wydumanych pewno po lekturze 50 twarzy Greya fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ta adrenalina :) Całkowicie Cię rozumiem :) Może sobie umilimy te chwile siedząc tu :) Mam też cholerną chęć zawsze :) Mój mały już sztywnieje na samą myśl o jakiejś kobiecie co się też jak ja nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judyta1029:) podtrzymuj temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judyta-- ja tez duzo potrzebuje,moj pracuje za granica,na poczatko myslalam ze wytrzymam,ale nie dalam rady po jakim czasie poznalam faceta z wygladu mi sie spodobal, gdy mnie zaprosil do chaty nie sprzeciwialam sie mu i nie opieralam, jak ujrzalam na co sie decyduje to troche sie wystraszylam ale jak mnie przepalowal to az z sily opadlam ale wreszcie bylam zaspokojona, teraz jak tylko mamy czas to jade do niego troche mu ta pale pomasuje a pozniej to juz moja szparke paluje az ja czasami wrzeszcze z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny Człowiek 28
Nigdy kobiety o imieniu Judyta! U nas też co Judyta, czy Sylwia to wszystkie zdradzają. Świat na psy schodzi. Nie opłaca się brać żony, nie dość, że harujesz na utrzymankę, jak te tutaj, to jeszcze walą się. Fuuuj, co za kobeity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to judyta- czy edyta albo inna wszystkie moja ze pchizda to nie mydlo a inny bolec sladu nie zostawia tylko wiecej przyjemnosc***akuje a obce to wiecej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka Manka
Ja tez zdradzilam, nie zeby sie chwalic ale w koncu taki temat Jednak dluzej do tego dorastalam, tzn braki w malzenstwie zeczely urastac do przepasci i stalo sie,niby mial byc sport i luzny klimat a jest namietnosc tesknota i coz zycie te real i te w srodku Pozdrawiam wszystkie kochajace tych dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się chętnie rozerwał z jakąś fajną zaniedbaną :) Mam podobnie u mnie też duże potrzeby, a dostaję rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie mnie oceniac... po slubie jeszcze nie zdradzilam... zdarzylo sie to kilka miesiecy przed. Teraz tylko rozwazam taka ewentualnosc... pozatym nikt z was nie wie jakwyglada moje malzenstwo. Ocnic jest latwo, ale wiekszosc z nas ma takie myski,tylko spora czesc nie potrafi sie do tego przyznac. Co do mojego imienia kolego- wydaje mi sie, ze imie ma tu najmniesze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny Człowiek 28
do pracy zatem jak masz braki w małżeństwie. Zobacz jak to jest po 10 godzinnym dniu pracy. Zobacz czy wtedy masz czas na i siłę aby spełniać zachcianki partnerki / partnera. Bo ten partner / partnerka ma rozum 15 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wielu nie potrafi zrozumieć człowieka co mu już od braku nachodzą różne myśli. Ja to wiem jak jest i nie dziwię się takim ludziom. Sam też bym się nie zastanawiał nad skokiem w bok by tylko się taka okazja trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie mnie oceniac... po slubie jeszcze nie zdradzilam... zdarzylo sie to kilka miesiecy przed. Teraz tylko rozwazam taka ewentualnosc... pozatym nikt z was nie wie jakwyglada moje malzenstwo. Ocnic jest latwo, ale wiekszosc z nas ma takie myski,tylko spora czesc nie potrafi sie do tego przyznac. Co do mojego imienia kolego- wydaje mi sie, ze imie ma tu najmniesze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnie wilka do lasu... masz duze potrzeby to sie zdarza, tak samo faceci jesli nie jest w pelni zaspokojony - to albo go szlak trafia , albi idzie do buuu( czyt agencja towarz.), albo kochanka kobiety tez coraz czesciej sie tak zachowuja, tylko ze bardziej dyskretnie( czekac az ktos wdanie na pomysl i otworzy agencje towarzyska dla kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Fakt... nie pracuje, ale tylko dlatego, ze moj maz TAK CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judyta-- to masz duzo czasu na uprawianie tej dziedziny sportu z innym trenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judyta1029, mam, nie jesteś jedyna. Domowy kierat to nie to samo. Uważam ze w każdym małżeństwie po 10 latach , partnerzy powinni dopuszczać skok w bok..., wtedy nie było by pojęcia zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Czasu mam az za duzo... i chyba wlasnie dlatego wariuje. Po 10 latach... ja jestem rok po slubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja uprawiałem kiedyś skok w dal 😴 ale żeby w bok? 😴 czy to jest dyscyplina olimpijska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta ja mam też dużo czasu i mi już odbija :) Lubię sobie robić sam i jeśli chcesz to może poświntuszymy by czas umilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mieszka ta dama Judyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Czy to wazne gdzie mieszkam? Wybacz, ale cyber mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda bo niekiedy mi się taka forma podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Nie weszlam tutaj zeby szukac internetowego kochanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ? Szukasz tu lekarstwa na Twoją tragiczną sytuację. Rok po ślubie i już jej coś brakuje. Ja bym Cię pogonił z domu byś się nawet nie zorientowała kiedy. To dopiero Ci szmatławiec. A facet pracuje by taką ubrać i wyżywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Najszybszy w miescie - mam nadzirje, ze nigdy nie stanie sie to dyscyplina olimpijska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×