Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judyta1029

skok w bok...

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
cholera wie:O skoro taki curling, który przypomina czyszczenie dywanu jest , to może i to będzie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromader polny
popieram autorkę postu, ja również mam zamiar zdradzić soją zonę. wybór mam taki albo umieram jako honorowy onanista ,albo robię to co inni w łóżku z kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Nigdy nawet nie smialalbym powiedziec, ze moja sytuacja jest tragiczna. Maz spelnia kazda moja zachcianke, jest dobrym mezem,troszczy sie o mnie,tylko... wraca dosc pozno do domu,do tego przynosi mase papierow siedzi przy nich do wieczora... same telefony w ciagu dnia nie wystarcza... potrzebuje troche wiecej jego uwagi. Ale ok... ocenia i wyzywa sie latwo. Wiec moze lepiej bedzie zakonczyc juz ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
dlaczego zakończyc?:( lubię rozmawiać o sportach zimowych😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Tej dyscyplinie daleko do sportow zimowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromader polny
Ale ok... ocenia i wyzywa sie latwo. przejmujesz się ludźmi którzy oceniają po przez pryzmat swojego życia innych?? sami czerpią przyjemności z pożycia - innym żałują przecież to buractwo , szkoda na nich czasu . życzę zrealizowania fantazji . lepsze to niż powolna śmierć sexulana :) aż do menopauzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a co nie uprawia się jej zimą? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Dla mnie ich opinia nie ma wiekszego znaczenia, po prostu napisalam tutaj, bo myslalam ze da sie z kims normalnie porozmawiac na ten temat... a tu sami krytycy :P dzieki:P doszlam do wniosku, ze skoro mam okazje to ja wykorzystami zrealizuje swoje fantazje :) niestety, ale....zycie ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Zima? Hmm... w cieplym pokoju przy kominku-jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
przecież ja nikogo nie krytykuje😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krytykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromader polny
najszybszy na forum nie do ciebie co oczywiście rozumiesz. do reszty : tu faktycznie jest dużo chłamu który nic nie potrafi, a przepraszam potrafi krytykować. nie maja zamiaru zrozumieć że nie wszystkim się układa , ale skoro się nie układa nie oznaczane że należy ich przekreślić . tyle by to zrozumieć trzeba trochę empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Najszybszy.... ty nie :P nalezysz do tej nielicznej grupy nie krytykujacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ę krytykuję a nie krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta nie odpowiedziałaś mi kurfo na pytanie, co czułabyś i co byś zrobiła, gdy to mąż Cie zdradził i miał ciągoty do zdrady? No odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Yyy... a skad wiesz, ze maz mnie nie zdradza, no skad?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
czyli że dobrze, że nie należę do nich?😴 z drugiej strony szkoda :( zawsze chciałem być w jakims zespole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pytam czy zdradza, tylko co ty byś zrobiła, co byś czuła gdy byś wiedziała ze zdradził lub że ma zamiar zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Naprawdę zadziwia mnie ile kobiet to d********* Autorko: jeśli chcesz się puszczać za plecami męża to ja osobiście uważam, że nie masz pojęcia czym jest miłość. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam dwa lata po slubie zadnego skoku w bok nie potrzebowalam,i nawet o tym nie myslalam bo maz mi wystarczal byl bardzo dobry, kolezanka namowila mnie zebym pojechala do holandi do pracy na trzy miesiace,za on sie zgodzil i pojechalam.Po paru dniach wyszlam z kolezanka na spacer, nie wiem jak to sie stalo przyczepilo sie do nas dwuch facetow zaczeli nawijac z nami po niemiecku,tak to mam sie spodobalo ze im sie udalo bo nie umialam odmowic,gdy wzielam sobie go do buzi to az cie przestraszylam bo tylko polowe do buzi wepchalam a meza plaszka swobodnie calego sobie wkladalam,a gdy zaczal mnie juz posuwac to myslalam ze zemdleje gdy do tego jeszcze nogami go objelam to ladowal we mnie calego ale bylo to cos wspanialego bo jeszcze zaden wczesniej tak gleboko we mnie nie wchodzil a gdy zaczal szczytowac i wbil calego to az wylam z roskoszy,Do konca mojego pobytu tak mnie palowal a ja czulam sie jak zebym byla mix seksu. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromader polny
do gościa piszącego per kurfo mam pytanie czy kiedykolwiek widziałeś np p****la ?? czy zrobiłeś sobie dobrze myśląc o cudzych ,,cyckach,, . czytając takie posty mam wrażenie : jak robicie sobie dobrze to fantazjujecie tylko o swoich kobietach/żonach. nie ślinicie się a widok przysłowiowego p****la/rozkładówki , nie ,,lukacie ,, na cudze tyłki. sami porządni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dromader - tak jestem porządnym facetem i nie trzepie do p****li, bo to dla mnie jest chore. A te twoje wywody odnośnie p****li i trzepania, to nie rozumiem gdzie tutaj jest związek ze zdradą o której pisze ta kurfa Judyta - ona zdradziła fizycznie/ realnie i ma dalej zamiar zdradzać swojego męża. Jest zwykłą flanelką, bo jakby do p****lków sobie targała, skoro ma duże potrzeby, to bym to rozumiał. A tak to jest kurfą i tyle, nic nie zmienia tego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Nie bede dyskutowac z osoba,ktora mnie obraza, pozatym to nie twoja sprawa. Moja reakcje zna moj maz nikt inny nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Znam mnostwo 'porzadnych' facetow... a jak sie zonka odwroci to bzykaja gdzie popadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź odważna i powiedz o Tym mężowi, tak jak nam tutaj piszesz o swojej zdradzie i ciągotach. Ciekawe jak zareaguje heh. Bądź kobietą, a nie fałszywym, zakłamanym kurfiszonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Alez sie pieknie wyrazasz... gratuluje mamusia nie nauczyla szacunku do drugiego czlowieka, jesli nic zlego tobie nie zrobil i bez wzgledu na to jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej tą odwage i powiedz mężowi, niech on będzie świadomy jaka jesteś i niech sam zadecyduje czy chce z Tobą być, czy kopnie Cię w "twoją panią" i znajdzie sobie porządną kobietę, z którą ułoży sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykindybałek
a ja tam lubię umoczyć czasem w obcej piczce - to nawet lepiej robi dla mojego małżeństwa bo potem mam większą ochotę na żonkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×