Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa2014

IQFace opinie

Polecane posty

Gość Dorota 1992
Ja zastanawiałam się czy już tu coś napisać i postanowiłam dołączyć jednak do dyskusji. I napisze tak, jak na razie po miesiącu jestem z IQface zadowolona w 50%. Pisze tak dlatego, że jak na razie (po tym miesiącu stosowania) mam około 50% mniej syfu na twarzy. Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc napisze, że jestem zadowolona w 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Gościu, czy ty umiesz robić cokolwiek więcej oprócz napisania jednego bzdurnego tekstu i robienia kopiuj wklej? Już raz napisałeś, że to oszustwo. Problem w tym, że środki o jakich piszesz nijak nie mają się do siebie. Ale to mały problem, większym moim zdaniem jest to, że traktujesz innych użytkowników internetu za osoby niespełna rozumu. Dlaczego? -Bo każdy ma prawo sam ocenić co dla niego jest DOBRE a co nie -Bo wklejanie na tej zasadzie tekstu świadczy TYLKO o TWOIM problemie z psychiką -Bo większość użytkowników forum zakładając, że IQface to SPAM, bardziej nie cierpi TROLI, jakim TY jesteś -Bo traktujesz innych, jakby dopiero co kończyli edukację na poziomie przedszkola, a jedynie TY jesteś OŚWIECONY I JEDYNY PRAWY. Nie chcę być bezczelna, ale ostatnio takich 3 prawych wyrzucili z jednej partii politycznej za ich prawość, o której ostatnie przynajmniej 3 lata głośno rozprawiali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Wola
Tych 3 prawych mnie rozłożyło.... rewelacyjne i słuszne w sumie porównanie. Ciekawa jestem kiedy KAFETERIA zrobi porządek z takimi osobami, które na zasadzie kopiuj/wklej tylko zaśmiecają forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Wola
TROLLOWANIU MÓWIMY STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie: mówimy STOP. WIęc przestań tu reklamować to iqgóóówno. A jeśli powyższe zarzuty są nieprawdziwe to je poniżej jeden po drugim obal, podając wszystkie dane firmy, wyjaśniając, dlaczego "chwalą" ją fałszywe profile facebookowe i fałszywe "instytuty". Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza gościa
Do gościa piszącego bzdury, rozumiem, że możesz mieć na pieńku z Panem Piotrem, rozumiem, że możesz mu zazdrościć, podobnie jak rozumiem, że powodem Twojego rozwścieczenia nie wiem jest jakaś źle wykonana usługa w klinice Estinity. Nie mniej nie rozumiem, dlaczego jedziesz jak po psie, w stosunku do innych legalnyc środkach nie mających nic wspólnego z Estinity jak i przedmiotowym Panem.... Do wszystkich czytających te bzdury "gościa" dla którego jedynym osiągnięciem w życiu jest napisanie jednego tekstu i jak małpa kopiowanie go używając zasady kopiuj i wklej proponuję wysilenie się i poświęcenie 5 minut czasu na sprawdzenie zarówno osoby jak i tego co robi jego firma, a później ocenienie "ostrzeżenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza gościa
Wytłumacz mi, bo ja niczego nie reklamuję, jakim cudem mam obalić Twoje bzdury?????? Przecież cześć tego już napisałam? Masz coś do tego człowieka to sprawdź na początek co i gdzie robi.... Nie mniej poświęcę się i łaskawie napiszę to co znaję w kolejnych wpisach, będe to robiła w odpowiedniej kolejności, samą osobę tego Piotra w skrócie już przedstawiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza gościa
Mam nadzieję, że kafeteria łaskawie spojrzy na moje wpisy, bo staram się tylko pokazać faktyczną prawdę o TWOICH BZDURACH JAKIE PISZESZ.... Więc zaczynając, tak jak we wcześniejszym poście napisałam co z grubsza znalazłam na temat rzeczonego Pana Piotra już napisałam, dalej wymieniasz, że rzekomo jego podobnym produktem jess Lipocare. I tu znów Twój błąd, jest to środek nie mający niczego wspólnego ze skórą, reklamowany na portalu onet (wywiad sponsorowany, czy jak to się tam nazywa - w każdym razie za darmo tego nie robią i z kimś umowę musieli podpisać. Na ich stronie internetowej jest kontakt i mailowy i telefoniczny, a całość że tak napisze nie ma związku ani z IQface (chyba by sprzedawali w swoim sklepie, nie?), a jedyne powiązania jakie znalazłam zagraniczne to nie "hameryka" jak to piszesz, a Niemcy a konkretnie Bawaria. Więc kolejny ZONK. Szczegółowych danych nie podam, bo raz nie chcę robic reklamy, dwa nie chcę naruszyć ustawy o ochronie danych osobowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu cię chyba pytają o dane dotyczące firmy/produktu z tytułu tego tematu; ja też weszłam na ich stronę i nie znalazłam ani adresu, ani numeru nip, ani żadnego regulaminu czy kontaktu... kto uczciwy tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza gościa
Błonnik betta, tu faktycznie danych tak szukanych na szybko dosyć mało, nie mniej i tak nie moge się z Tobą zgodzić, bo na stronie jest i kontakt i można ściągnąć regulamin w formacie PDF. A w regulaminie masz wszystko opisane i co do firmy, co do adresu itp, więc znów nie napisałeś prawdy, co do tego, że nie ma żadnych danych...Co do IQface, bo w sumie po sprawdzeniu 3 pierwszych informacji widzę, że mocno mijasz się z prawdą i nie mam ochoty na dalsze zabawy, tym bardziej że dziwnym trafem wszystkie twoje wpisy są bardzo mocne powiązane przez wyszukiwarkę z pewnym nawet nie plotkarskim, ale portalem, który w formie gazetowej można by nazwać prasą brukową, czy jak kto woli brukowcem, to też ze względu na fakt iż w tym temacie poruszasz swoje paranoiczne wymysły, to też takowy sprawdziłam i takowy jest dostępny na Allegro, gdzie podane dane nijak nie mają się do tego co TY piszesz oskarżając wszystkich o reklamę i oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Kto produkuje to iq coś? 2. Kto to sprzedaje? 3. Jakie są PEŁNE DANE tych firm/tej firmy? Doczekam się odpowiedzi chociaż na te pytania, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza gościa
Do drugiego gościa, nie mi się pytają, bo ja nie mam nic do tego, nie mniej nie lubię jak ktoś z danego forum robi sobie wiadro pomyj i chlapie nimi na lewo i prawo. Po prostu obaliłam głupia teorię, łącząca to wszystko, bo takowa nie trzyma się kupy, co uważam osobom, którym chce to i owo sprawdzić i znają zasady internetu oraz wiedzą co i gdzie sprawdzić, idąc moim tropem nie sprawi to problemu, a co do tego co piszesz, po pierwsze jak ci nie pasują dane na stronie to NIE MUSISZ KUPOWAĆ, jak się boisz o kasę, to z tego co widziałam na ich stronie to płacisz przy odbiorze i po trzecie i chyba najważniejsze (choć nie wiem czy ten trend jest faktycznie dobry). Coraz więcej firm tworzy marki, gdzie nie liczy się adres, nip itd, tylko nazwa marki, czyli kiedyś np było w reklamie przykładowo producent towaru X firma mieszcząca się w Y na ulizy Z, a teraz normą jest informacja, że zaprasza właściciel marki X i koniec info. Jest to stała już norma w necie, TV i radio. Zobacz strukturę innych stron, czy reklam w mediach. Idąc tym tropem przedmiotowa strona nie odbiega od obecnej normy, a chcesz dokładniejszych informacji wpisujesz jej adres w pewien darmowy serwis i masz wszystko jak na tacy podane. No ale lepiej jest jechać i oskarżać, przecież to takie bardziej "polskie" nieprawdaż? Swoją drogą ciekawa jestem jaka to za chwilę walnie reklama na tym forum innego podobnego środka, bo tak analizując wpisy tak mniej więcej to się przedstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Kto produkuje to iq coś? 2. Kto to sprzedaje? 3. Jakie są PEŁNE DANE tych firm/tej firmy? Doczekam się odpowiedzi chociaż na te pytania, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza gościa
Z mojej strony się nie doczekasz, bo istnieje w Polsce prawo, a nie bezprawie, a Twoje pytane jest śmieszne, zacząłeś jechać od powiązań, sugerując coś na zasadzie ośmiornicy, jeden, drugi, trzeci preparat, do tego nazwisko. Kurczę jak to by czytał człowiek niedoświadczony, to prawie Sycylia. A teraz jak spunktowałam Twoj***ajki i błędy to z wielkim larum pytasz się czy dostaiesz te dane? Nie wiem napisz do firmy, to może ci zgodzą się na ich udostępnienie. Znasz taki skrót MTV - on określa dokładnie mój stosunek do tej sprawy, tak jak napisałam, nie lubię jak ktoś chlapie pomyjami, a ty tak robiłeś i stąd moje posty, które pomimo późnej pory oraz braku zaangażowania w super dokładne sprawdzanie informacji, a tylko na zasadzie szybkiego info z wyszukiwarek, po prostu obaliłam Twoją dziejową terię spiskową. Rożnica pomiędzy nami jest taka, że ja nie pisze bzdur, a jak już coś nie do końca sprawdzę, to umiem się przyznać do błędu, ty już tego nie potrafisz.... Bo zacząłeś od spiskowej afery kilku produktów, a w rzeczywistości żądasz podania danych jednej firmy....wykaż się i sam sobie poszukaj... uwierz mi, że dla chcącego nic trudnego, w każdym razie ja pomimo dosyć płytkich poszukiwań znalazłam i wcale nie mają one żadnego powiązania z tym całym Twoim Piotrem. Na tym kończę tę nędzną zabawę, co chciałam sprawdzić, sprawdziłam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Poznań
Skończ już z tym kopiuj i wklej. Pomyśl jakie możliwości daje internet. Ty też nie wiem w każdym możliwym miejscu będziesz publikował swoje pełne dane? Jak myślisz - już raz miałeś napisane i widać nic nie rozumiesz - trend jest taki, że masz teraz "właściciela marki" wszędzie gdzie jest to możliwe, a nie firmy z pełnymi danymi. Ja tu nie widzę przekrętu ani oszustwa. Gdybyś miał jeszcze tylko płatność z góry. Ale w tym przypadku????? Po prostu bzdury wypisujesz. Napisałeś gafę łącząc jakiegoś wirtualnego czy realnego biznesmena (bo fakt o nim różne opinie w necie chodzą) z kilkoma produktami, które nie mają nic ze sobą wspólnego, a teraz nie wiesz jak wyjść z tego z twarzą, więc piszesz bzdury. Przeczytaj KK i zobacz co to jest oszustwo. Przy okazji proponuję sprawdzić przepisy o naruszaniu dóbr osobistych, bo pod kilka można Ciebie podciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam się
Czy Kafeteria należąca lub zależna z tego co wiem od o2 ma jakieś obowiązki wynikające z regulaminu forum czy nie? Nie po raz pierwszy spotykam się, że ktoś, głównie z pozycji "gościa" pisze na forum posługując się z danymi na zasadzie imię i nazwisko oraz nazwami różnych produktów z dodatkami i epitetami w stylu "złodziej" , "oszust", "naciągacz" Może i nie byłoby w tym nic zdrożnego, nie mniej w tym przypadku, który dotyczy niniejszej dyskusji podane fakty nijak mają się do rzeczywistości. Idąc tropem podanym w tym wątku sprawdziłam pewne fakty i zgadzam się z osobą, która podpisywała się Analiza gościa. Podane przez nią informacje mają swoje potwierdzenie w danych jamie można znaleźć w internecie, czyli pomieszanie, pojęć, osób i produktów, w takim konkretnie przykładzie połączonych z oczernianiem ich, a o ile dobrze zrozumiałam regulamin serwisu, takie działania stoją w sprzeczności z regulaminem. Więc kiedy z tym zrobi się porządek? Bo tak jak rozumiem, że dana osoba może chwalić dany produkt, tak jak rozumiem, że kolejna może nie być z niego zadowolona, tak nie rozumiem dawanie możliwości publikacji informacji wyssanych z palca i całkowicie nie mających racji bytu (podane środki w postach "ostrzegających" gościa są produktami różnych firm i różne firmy zajmują się dystrybucją, mało tego są to środki o różnych oddziaływaniu, z tego co sprawdziłam to ktoś włączył w temat suplementy dotyczące odchudzania). Zdaję sobie sprawę, że również zgodnie z regulaminem, portal nie odpowiada za wypowiedzi, ale równocześnie zabrania publikowania wypowiedzi obrażających inne osoby, a to poprzez podanie pewnego imienia i nazwiska w połączeniu z pewnymi epitetami chyba nie działa zgodnie z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dalej ZERO danych. Skoro są tak prosto dostępne i oczywiste to je zacytuj, każdy się chętnie dowie, kto to sprzedaje, żeby mieć pewność, że to uczciwa firma (na razie na taką nie wygląda). A słowotok sobie daruj, nie czytam tego, czekam na wyżej wymienione konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Białystok
A ja mam gdzieś te wasze głupie podjazdy z firmą. Nie wiem kto i co chce tu osiągnąć? Chcesz wiedzieć co to za firma? Kup i sprawdź (na opakowaniu masz to wyraźnie napisane). Nie chcesz kupować? Nie musisz, wysil się i poszukaj w internecie, dla chcącego nic trudnego znaleźć, a nie czekaj, że ktoś ci poda, zresztą nie wiem czy takie publiczne podawanie wszystkich danych jest zgodne z prawem. A co do samego środka - stosowałam i jak dla mnie OK, czy ktoś inny to kupi? A co mnie to.... człowiek nie małpa, sam decyduje i sam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka z hauhau
Dobre, tak czytam i śmiać mi się chce. Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do zakupu, Polska to wolny kraj. A po drugie zastanawia mnie ile w tych postach faktycznie jest reklamy, a ile ujadania konkurencji. Przy okazji ujadanie sugeruje, że IQface wzięło wam za duży kawałek tortu.... stąd ta frustracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Września 23
Do gościa piszącego totalne bzdury i trolującego to forum. Żal mi ciebie, bo widać, że twoje IQ jest strasznie niskie. Piszez bzdury, domagasz się podania nazwy firmy, adresu NIP (nie rozumiem po co CI NIP?), od innych uzytkowników forum. Jednak całość twoich wypowiedzi robionych tylko na zasadzie kopiuj/wklej daje obraz twojej inteligencji, bo widać z tego, że nawet nie chciało ci się wejść na stronę Iqface.pl, zobaczyć co tam jest. Na dole masz regulamin, a w nim punkt bodaj nr 2, a tam.... pełne dane jakich się "domagasz"....IQLab Polska mówi ci to coś? Żal mi takich osób....ale co zasyfił forum kilkunastoma wpisami to jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dalej ZERO danych. Skoro są tak prosto dostępne i oczywiste to je zacytuj, każdy się chętnie dowie, kto to sprzedaje, żeby mieć pewność, że to uczciwa firma (na razie na taką nie wygląda). A słowotok sobie daruj, nie czytam tego, czekam na wyżej wymienione konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa... czyli jednak te wpisy dały jakiś skutek! pojawił się szczątkowy regulamin i nazwa firmy! teraz wiemy, że ci sami naciągacze sprzedają też jakieś forever badziewie, można się było w sumie domyślić po tym, jak i tym spamujecie po forach...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iq firma powinna się poważnie zapoznać z rejestrem klauzul niedozwolonych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ABC
Pewnie, nie ma to jak "uczciwa konkurencja" IQface (pomijam samą firmę, bo mnie to...) to badziwie, ale inne środki o jaki cud miód... nic tylko kupowac, kupować, kupować, a co do Forever jak to określiliście, to każdy z dystrybutorów sprzedaje tylko jeden idealny WASZ preparat. Widzę, że coraz większy syf na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ABC
Cytat: "No i dalej ZERO danych. " Kolejny geniusz o poziomie 1 kl szkoły podstawowej, co nawet czytać nie umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak zakompleksiona konkurencja... boli, że się sprzedaje? I nie jestem w zadnej zmowie z producentem, ale tylko takie wnioski można mieć jak sie poczyta te wasze wypociny i posprawdza z faktycznymi danymi w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, nie ma to jak spamowanie po wszystkich możliwych forach. To jest dopiero szczyt uczciwości i pokazuje "klasę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja pytam teraz
Szkoda tylko, że pewne osoby nie umieją czytać, szkoda, że piszą bzdury, a później na argumenty rzeczowe piszą, że nie chce im się czytać, No i gdzie szanowny gościu masz te swoje powiązania z tymi wszystkimi preparatami jakie wymieniałeś, gdzie masz firmę w raju podatkowym (nie wiedziałam że zaliczasz do niego Warszawę), gdzie masz powiązanie z tym całym Piotrem coś tam, nie ma co, ale fakty i argumenty dla ciebie się nie liczą, teraz dla odmiany jest że spamowanie. Co wymyślisz za chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem tamtym "gościem" ale co do spamowania się zgodzę w 100%, kilka miesięcy temu sam szukałem porad na temat trądziku i praktycznie pod każdym artykułem na ten temat, na każdym forum gdzie trafiałem było pełno waszych reklam... i nie mów, że to "użytkownicy" pisali, bo to, że to spam było widoczne po wpadnięciu na 2-3 takie wpisy z kolei... I rzeczywiście wtedy na waszej stronie nie było żadnej informacji (szukałem!) o tym, kto to sprzedaje, co to jest, jaki skład (tego chyba dalej nie ma?), etc.,, coś tam dodaliście pewnie na chybcika ostatnio, więc nie róbcie z siebie takich niewiniątek; aha, na żadnej zagranicznej stronie też nie znalazłem żadnych info na temat tego środka, a przecież piszecie ciągle, że to taki hit w usa czy uk... to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianas
Środka nie znam, nie brałam, ale przyznam, że mało co działa. Z tego co pomaga na pewno polecam aplikator na wypryski HB, przy nim faktycznie zmiany przyszły bardzo szybko, a co najważniejsze - od tamtej pory nic złego się nie działo, przy czym właśnie o coś takiego chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×