Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość selig

Zmarszczki pod oczami pojawiające się z nikąd

Polecane posty

Gość gość
kochany_kochanek dziś Jak ktos czegos nie zna,nie rozumie,to dlaniego sa to głupoty,tak jakbys dla czlowieka z XV w powiedziała ze mozna sie porozumiewac z małego pudełeczka wazacego 100g z człowiekiem na drugim koncu swiata,powiedziałby,pierniczysz głupty,prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany_kochanek
tak tak wszyscy mamy najlepsze geny ten tekst jest tak głupi, że aż nie chce sie go czytać, tak i możemy żyć 200 lat buhahaah to jest bardzo mądre. Ja napisze w takim razie, że możemy żyć 1000 lat dziękuje za uwagę, jesteście idiotami skoro mi nie wierzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochany_kochanek dziś Dla ciebie wszystko jest głupie,bo masz mikrowiedze,a tacy jak ty nie powinni tu wogóle pisac,a tam moze i 1000l,jeszcze nie zostało powiedziane ostatnie słowo w tym temacie,badania trwaja,dlatego przez przypadek mozesz miec racje z tymi 1000l,pozdrwiam ciasny umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany_kochanek
oby ci nie poprawili genów, ale chyba coś próbowali i podmienili ci geny na ptasie, bo taki masz móźdzek jak sama napisałaś ciasny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochany_kochanek dziś No masz ciasny umysł,nikt nikomu genów nie poprawia,sama mozesz to zrobic,jak je zniszczyłas,ale z toba rozmawiac to jak ze słupem,niczego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany_kochanek
jak sie nauczysz pisać to możemy podyskutować, a teraz idz sie uczyć na poprawki gimbazo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochany_kochanek dziś No tak sa ludzie i taborety sa tak przemadrzali ze juz zadna wiedza tam nie wejdzie,ograniczony ciasny umysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh a miał być temat o zmarszczkach i dwóch takich co se chciało durnowato podyskutować zniszczyło cały wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja mam skórę wrażliwą i zawsze staranie wybieram kosmetyki dla siebie. Krem który posiadam z serii Vichy Idealia jest hipoalergiczny, nie zawiera parabenu, ani też nie ma w swym składzie żadnego sylikonu. Nie wiem skąd te informację. A np.do twarzy używam dermokosmetyku Cetaphil, który jest polecany przez dermatologów i w swym składzie zawiera sylikon, który w żaden sposób nie jest szkodliwy, a przytoczę info ze strony: "Dimetikon należy do grupy tzw. emolientów suchych, chemicznie natomiast do grupy silikonów. Są to bardzo ważne składniki w kosmetykach odpowiedzialne za poczucie jedwabistości, gładkości i miękkości skóry. Tworzą one na powierzchni skóry nietłusty i niewidoczny film, który chroni skórę wymagającą (zastępując uszkodzony płaszcz lipidowy), ale nie utrudnia "oddychania". Dlatego właśnie profesjonalne preparaty zawierające substancje z grupy silikonów w odpowiedniej kompozycji i stężeniu nie działają komedogennie, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a a zbadaniami klinicznymi to jest tak,zalezy kto bada,co bada i w jakim celu bada.taki badacz to jak obserwator który oserwuje przez dziurke od słomki kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank zmarszczki nie pojawiają się znikąd. Na pewno pijesz za mało wody, albo za dużo alkoholu. Słyszałam, że nawet guma do żucia powoduje zmarszczki. Ja stosuję krem pod oczy bee pure, uważam, że jest najlepszy z tych co stosowałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×