Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewienStudent

Jak zacząć rozmowę z nieznajomą w tramwaju lub autobusie

Polecane posty

Gość pewienStudent
spróbuję > nie uda się >...> a potem gdy mnie zauważy na chodniku zacznie uciekać, bo będzie się bała powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są ludzie którym nic się w życiu nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxx
Myślę, że w porządku będą takie normalne gadki "cześć, widzę że często jeździmy tą samą trasą, mam na imię xxx i wiesz, tak pomyślałem że kiedyś do do ciebie zagadam, bo wydajesz się być interesującą osobą", szczególnie to ostatnie ma wg mnie znaczenie, nie trzeba mówić dlaczego się zdecydowało do kogoś zagadać, ale jeśli już, to nie mówić, że się do kogoś odezwało bo ma ładną buzię i fajne cycki :P jeśli już lepiej ująć, że wygląda sympatycznie. Potem warto zagadać gdzie wysiada, co robi w życiu, gdzie się uczy, czy pracuje. W tym momencie można wyczaić czy lepiej poczekać z zaproszeniem na następne spotkanie jak to nazwałeś "przypadkowe", ale chyba lepiej od razu zapytać czy nie miałaby ochoty się spotkań również w miejscu publicznym, ale bardziej stacjonarnym niż jeżdżącym. Jeżeli jest zajęta, nie ma ochoty albo z nieśmiałości odmówi to się nie spinaj, powiedz że jakby co tu u ciebie jest to aktualne ...w ten sposób żeby jedna jej odmowa z powodu braku zdecydowania czy lęku że jakiś koleś do niej zagaduje nie przekreślała wszystkiego. Tak to sobie wyobrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
cytat: "w weekend mam czas dla bliskich-ważniejszych dla mnie" (miała na myśli mame, tatę, siostrę i szwagra) a r g u m e n t n i e d o o b a l e n i a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
ewentualnie powie że się spieszy "ale m******* ja naprawdę nie mogę... (dlaczego?) ja się spieszę" soooorrrrryyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mówię, że się śpieszę jak czuję się niepewnie. Taki odruch zwiewania od nowych sytuacji. Tak powiedziałam kamerzystom z filmowego koła studenckiego, bo się wstydziłam mówić coś do kamery, a przecież byli przystojni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
chce umrzeć, upije się i popełnię samobójstwo, ona nawet się nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
to już koniec, dłużej już nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
skoro żadna mnie nigdy nie chciała to dlaczego ona miałaby mnie zachcieć, z góry jestem przegrany, a potem psycholog (znów) powie mi że to nie jest miłość tylko obsesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba rzeczywiscie bedzie lepiej jak odrazu zrezygnujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek trzeba nawiązać kontakt wzrokowy, jak go wytrzyma, to znaczy że jest zainteresowana, jak na ciebie zerka, ale jak ma w******* i traktuje jak powietrze to lepiej nie podhodź bo tylko się zbłaźnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu popatrz jej w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
na zawsze sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założyciel tematu
Macie jeszcze jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaEmio
No najważniejsze abyś ją na początku zaciekawił i ujął, polecam Ci odwiedzić http://portalerandkowe.pl/ tutaj ostatnio widziałam pojawił się artykuł właśnie poruszający te pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×