Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sentymentalna Monika

Najlepsze tabletki na odchudzanie, jakie?

Polecane posty

Gość FrytkaCC
Dokładnie muszę się zgodzic z osobami polecającymi slimcea, co prawda biorę ją od 2 miesięcy, ale efekty są wyśmienite :) już schudłam 7 kilogramów :) obnizyło mi się łaknienie, ale oczywiśćie oprócz abletek dieta i ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulasyśka
Długo się zastanawiałam nad wyborem suplemntu na odchudzanie i trochę późno się do tego zabrałam bo już wakacje i raczej do wyjazdu nie schudnę dużo, ale jak coś będziena następne :) dzisiaj zamówiłam slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiejestemZeSnu
Nie miałaś co się zastanawiać,tylko odrazu wybrać slimcea, ten suplement jest mega skuteczny i co najważniejsze nie szkodliwy :) sama go brałam żadnych negatywnych efektów, a schudłam 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilunia
Do mojego urlopu został niecały miesiąc i do zrzucenia jeszcze 5 kg.Jestem pewna że dam radę schudnąć.Od ponad dwóch miesięcy stosuję Foreverslim i już udało mi się schudnąc dość dużo.Wcześniej stosowałam konkurencyjne tabletki niestety nic mi z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycyjka
Jeżeli tabletki są naturalne, to się nie trujesz :) a właśnie przez tą naturalność wybrałam slimcea, bardzo mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMałaczarna
ja z swojej strony mogę wam polecić slimcea, jest to suplement wspomagający odchudzanie, i z tego względu miałam do niej diete, była to zmieniona, ale bardzo niewiele dieta atkinsa, troszkę ćwiczyłam jak czas pozwalał i mąż mógł się zaopiekować dziećmi, ale opłacało się bo dzięki niej schudłam 11 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaczarnulka
Czytając te wszystkie komentarze na temat slimcea, muszę przyznać że przekonałyście mnie do niej :) dzisiaj ją zamówie może zdąże troche schudnąć przed wrześniowym wyjazdem do Egiptu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejechałam się na slimcea, pomogła mi schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataNie
osobiście miałam zawsze problem z zrzuceniem kilogramów, albo efekt jojo albo bardzo mizerne efekty, ale w końcu trafiłam na slimcea i zadziałała ok, może nie schudłam tyle co inni piszą bo mi się udało 8 kilogramów, ale jestem bardzo zadowolona bo już mineło 4 misiące od zakończenia przezemnie kuracji i nie mam żadnych negatywnych efektów. ogólnie w moim przypadku slimcea mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PicSzampana
Tak niestety częso bywa przy suplementach, ale na szczęscie jest właśnie slimcea, która przynajmniej jest skuteczna nie stosowałam może wiele preparatów ale wszystkie które stosowałam okazały się totalną klapa, dopóki nie trafiłam na slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dayse11
coś w tym jest że slimcea jest skuteczna, musi zawieraćbardzo dobre składniki, bo i dobrze się ponich czułam, ale równieżto co najważniejsze pomagała mi gubić kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skorzystam z waszych rad:) chętnie:) bo tez chce kupić jakies tabletki ale nie wiem jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaSzal
Musisz sama wybrac i zdecydować jaki jest dla Ciebie najbardziej wiarygodny,najlepiej sprawdzić po składzie choć nie wszystkie mają go podane, ja dzięki temu wybrałam slimcea i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻanetaWW
Jak kupowałam suplement, bardzo długo zastanawiałam się jaki wybrać, czytała, sprawdzałam, radziłam się ogólnie ludzie tu piszą pierdoły rzadko można spotkac kogoś konkretnego, ale swój wybór postawiłam na slimcea i okazał się to drugi najlepszy wybór w moim życiu zaraz po wyborze męża, pomogła mi schudnąć do wagi sprzed ślubu, teraz jestem w ciąży i pewnie po niej znowu będe musiała sięgnąć po slimcea bo nie należę do osób które łatwo gubią zyskane kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wybrałaś chyba najlpeiej jak się dało, skoro postawiłaś na slimcea, jawny i naturalny skład, przynajmniej wiemy że się nie trujemy, a do tego chudniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaOna
ja należę do wybrednych osób przy zakupach wszelkiego radzaju, 3 miesiące temu postwaiłam na zakup slimcea, i skoro ja z niej jestem zadowolon, to myślę ża każda inna osoba również by była, dołączyłam ogólnie do tego dietę i ruch, dzięki czemu osiągnełam efekt 12 kilowej utraty wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polanojka
Masz racje slimcea jest skuteczna, ja przy niewiekim wysiłku, ale przy dosyć regorystycznej diecie schudłam dzięki niej 11 kilogramów, i to w zaledwie 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obecni stosuję Aqua Slim do tego troche ćwiczę, jeszcze dwa kilo ii wróce do wagi sprzed ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi i moim znajomym bardzo pomogła slimcea, teraz nawet mój mąż chce ją stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniia
Piłam herbatki odchudzające, próbowałam silnej woli, a tak naprawdę nic nie pomagało mi schudnąć. Ogólnie zawsze miałam problem ze słodyczami, bo je po prostu lubię. Od miesiąca łykam 2be slim i póki co nie podjadam i słodycze odstawiłam. Zaczęłam też ćwiczyć i efekty już spore widać z czego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to polecam be slim zielona kawa, przy diecie, ale nie żadnej radykalnej i ruchu 3 razy w tygodniu schudłam 10 kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące i 12 kilogramów mniej, pewnie zaciekawi to nie jedną osobe jak udało mi się to zrobić, powiem wam że nic trudnego jak się okazało, dieta, ale nie że raz jest a drugi raz zajadamy się w mcsraczu, nie na tym rzecz polega, jeżeli juz ją stosujemy to bądźmy systematyczni, dużo ruchu, wszak sport to zdrowie, i ja polecam wam do tego slimcea, na samym też byście schudli ale ten preparat u mnie przyśpieszył efekt a do tego jeszcze go zwiększył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam ja znalazłam coś ciekawego, nie tabletki a koktajle o nazwie limvena, całkiem ciekawa strone, normalnie chyba kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powiem Ci że ta limvena rzeczywiście ciekawie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze byłam na stronie limveny i czytając to wszystko, zamówiłam ją, chociaż miałam właśnie kupować tabletki, myślę że dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci że chyba tak, znajoma ją bierze i mówi że bardzo pozytywnie ocenia ten produkt, sama chyba zamówie bo namawia mnie do tegood dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×