Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sentymentalna Monika

Najlepsze tabletki na odchudzanie, jakie?

Polecane posty

Gość gość
ja również stosuje limvene, fest że akurat znalazły się też tu takie osoby :) super są te koktajle :) :) jeszcze nie skończyłam a schudłam już7 kilgoramów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o suplemencie z Jagody Acai. Zamówiłam, zobaczymy czy coś to da. Czy , któraś z was próbowała tej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u Was przebiega kuracja slimcea ? u mnie na razie po miesiącu 3kg.. co jeszcze moge dorzucić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno dobrze jest zacząć cwiczyć i stosowac jakąś diete, ja w ten sposób schudłam z slimcea 14 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewzyny stosujące Slimcea- waga Wam tak poszła w dół,ale czy przy dużej nadwadze? ja ważę około 66kg przy 170cm,czy u mnie też będą podobne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy dość sporej nadwadze oprócz diety na której byłam stosowałam tabletki Foreverslim.W trzy miesiące schudłam sporo co nawet dla mnie było sporym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz przy takim zwroście nie powinnaś sie odchudzać bardzo mocno 10 zrzuconych kilogramów, to będzie bardzo dużo, a jeżeli chodzi o działanie, wydaje mi się że dużo zależy od przyswajalności naszego oraganizmu, no i od tego jak będziemy się dodatkowo starać, trzymając się diety czy ćwicząc,wszystko zależy od naszego podejścia. Ja przy naprawdę mocnych wyrzeczeniach dietetycznych oraz starannie dobranych ćwiczeniach schudłam 16 kilogramów w 3 miesiące,tylko mi bardzo na tym zależało i robiłam wszystko aby to osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należe do osób które nie lubią łykać tabletek, ale akurat w odchudzaniu nie miałam zbyt wielkiego wyboru bo sama e dieta i bieganie nie pomagało mi w znaczący sposób, musiałam coś z tym zrobić, porównywałam sama tabletki i najlepsze wydały mi się te slimcea. Okazało się że był to jak najbardziej trafny wybór z mojej strony bo w 3 miesiące schudłam 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wybrałaś, ja niestety zanim zaczełam brac slimcea miałam okazje przetestować inny też dosyc popularny przez który o mało nie skończyłam w szpitalu, na szczęście slimcea okazała się nieszkodliwa i skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad wyborem jakiegoś suplementu, często polecana jest slimcea, a jaka do niej dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja do tego suplementu wybrałam diete atkinsa i właśnie jak poprzednia osoba wspomniała to dużo ruchu, najlepiej jakiś plan treningowy ułożony żebyś miala a efekty z tymi tabletkami napewno przyjdą spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba najlepsza dieta do slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio aż tak bardzo ufacie temu slimcea? Przecież tabletki nie załatwią za nas całej roboty. Gdyby tak było, nie byłoby tylu otyłych ludzi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja jej ufam bo ja stosowałam i okazała się skuteczna, ale również masz racje to jest suplement na odchudzanie więc bez diety i treningów się nie obejdzie nie ma co się oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelka
Ktoś pytał o jagody acai, które mają przede wszystkim właściwości oczyszczające. Ja biorę Costa Nature Pure Acai Concentrate kapsułki w 100% naturalne i to produkt 100% roślinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można najlepiej kupic te kapsułki Costa Nature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep internetowy nutreca com - pewny i dobre promocje mają teraz na te suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Ci kupić błonnik w tabletkach :) zapijasz ja szklanką wody i jestes "najedzona" na pare godzin. Do tego troche ćwiczeń i efekt murowany :)ja tak schudłam 8 kg w lekko ponad 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z swojej strony moge polecić slimcea jestem zadowolona z jej działania, 2 miesiące 7 kilogramów mniej, a został mi jeszcze jeden miesiąc kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej i zdrowo jeść. Ruszyć dupska z przed telewizora/komputera. Będzie zdrowiej, taniej i przyjemniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam tabletki Slimcea. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, wprowadziąłm więc dietę i waga zaczeła diametralnie spadać. Przewróciłam mój jadłospis do góry nogami. Dzisiaj jestem jeszcze w trakcie odchudzania ale już jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×