Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość prawie owłosiony

Tabletki na wypadanie włosów, jakie polecacie?

Polecane posty

Brałam suplementy Ducray ale myłam też włosy ich szamponem przeciw wypadaniu. Wspaniały duet! ❤️ Skuteczny! Po 3 miesiącach już włosy były cudownie gęste i mocne. Myślę, że sam suplement to może być za mało, lepiej działać od wewnątrz i od zewnątrz aby efekty były szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wspomnieli poprzednicy, jeśli popularne środki i metody nie działają na wypadanie włosów i zauważasz u siebie ciągłe wypadanie włosów w znacznych ilościach, koniecznie skonsultuj się z lekarzem - trychologiem. Wypadanie włosów może być objawem poważniejszych problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2017 o 20:36, Yriza napisał:

Zalewaj włosy naparem z pokrzywy. Wzmacnia cebulki włosowe a jednocześnie przeciwdziała wypadaniu włosów.

jak taki napar zrobić prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej Hasna  dla wypadających włosów- lepszego nic nie miałam. Po tym szybko pozbyłam sie problemu, w dodatku włosy gęstnieją, bo ta odżywka stymuluje nowe wloski i rosną , i włosy bardziej miękkie i błyszczace, zdrowsze o niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie z tym - fryzomania.pl/blog/witaminy-na-wlosy-kiedy-i-jak-stosowac-jakie-efekty-daja.html

To nie jest tak, że efekt zobaczycie od razu, ale krok po kroku na pewno będzie coraz lepiej.

U nas to działało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×