Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj byl termin... brzuch twardnieje porod blisko?

Polecane posty

Gość gość

juz wczoraj w nocy twardnial mi brzuch do tej pory bardzo czesto lecz nie jest to bolesne... zy to znak ze pare dni nadejdzie porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia i zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to wygląda :) Mnie też twardnieje od 3 dni, tj. od momentu kiedy moja gin powiedziała, że dzidzia sie spieszy. Zdaje się, że nastawienie psychiczne ma tu duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, 38 tc., ale już jak najbardziej w "obszarze rażenia" :) W poprzedniej ciąży urodziłam dzień po terminie. Bardzo się stresowałam że muszę iść tego dnia do szpitala i mogą mnie położyć, wywoływać poród. Dlatego śmieję się, że to siedzi w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje wywolywanego porodu... dlatego jestem nadziei ze wszystko rozwinie sie samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci tego życzę :) Możesz spróbować "pogadać" z dzieckiem. Oczywiście to trochę żart, ale moja kumpela zrobiła małej pogadankę leżąc w szpitalu i twierdzi, że podziałało. Pewnie bardziej na mamę :) Ja zaś chętnie jeszcze te 2 tygodnie pozostałabym dwupaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :) pamietam ze w pierwszej ciazy tez twardnial mi brzuch ale nie pamietam na ile dni przed porrodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie bywa z tym twardnieniem. ja mam bolesne twardnienie macicy po kilkanaście razy dziennie od 38 tc i w ogóle nic więcej się nie dzieje. Szyjka się nie skraca, nie rozwiera, na ktg wychodzi że to nieregularne skurcze, o niezbyt dużej sile. Jestem 3 dni po terminie i ciągle nie wiem czy to już się zaczyna, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjfjfkf
Ja mialam wywolywany i teraz tez bym wolala a juz nie moge, bo byla cesarka:/ ja lubie miec wszystko pod kontrola, przy pierwszym skurczu mialam podany srodek przeciwbolowy i tak do konca pordu, epidural, najlepszy srodek:D a co do twardnienia , mi brzuch twardnieje , tak porzadnie juz od tyg. I prawdopodobnie dziecko siE spieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjfjfkf
Nie spieszy mialo byc:) a jestem w 39 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie gin powiedziała, że mam ok. 0,5 cm szyjki, więc już malutko. Ale skoro mówisz że masz te twardnienia od 2 tygodni, to jest może i dla mnie nadzieja na dotrwanie do 40 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kfjfjfkf czemu nie możesz po cc? Leżałam z pierwszym dzieckiem na porodówce z 2 mamami, które urodziły naturalnie po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjfjfkf
No ja tez bede naturalnie, ale nie wolno juz wywolywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×