Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewyhrjtgikho

Czemu uwazacie ze ludzie beda splacac kredyt 30 lat

Polecane posty

Gość gość
Wexcie nie udajcie ta kredyt w 6 lat :D Jak d**y dajecie to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sra nie ma. 3,4% - belka. 6% może i mieli, ale jakieś 2 lata temu. Na kafe jak zwykle inna rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaNiebieska
" ...tylko głupek spłaca kredyt np. po 6-10 latach, przecież na początku spłaca się przede wszystkim odsetki..." * Wiecie chociaz jak sa naliczane odsetki ? Slyszeliscie kiedys o miesiecznym albo tygodniowym naliczaniu? Najwyrazniej nie :P * My splacilismy nasz kredyt po 8 latach (kredyt bralismy na 15 lat) Mielismy zaplacic 100 tys odsetek, zaplacilismy 60 tysiecy ... nie oplaca sie ??? Jasne ze bank na nas zarobil te 60 tys... ale i tak jestesmy na plusie, jak policze ile musielibysmy przez te 8 lat zaplacic za wynajem ... i nadal nie miec nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********ć. W Polsce 80% to bieda,a wy tu k***a ściemniać będziecie że po 5 latach spłacacie :D W c***a to dzieci róbta nie nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy biedę klepie. Ogarnij się pajacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k***a się ogarnij plebsie społeczny. Jesteś bieda mentalna jak każdy tu piszący. Normalni ludzie nie dyskutują w takiej kulturze plebsie społeczny :D BIEDA BIEDA Z WAS hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko idiota weźmie kredyt hipoteczny po to żeby spłącić go w 5 lat, bo to sie zwyczajnie nie opłaca. kto ma kase ten kupuje za gotówke, ew czeka 5 lat dopóki nie odłoży dajmy na to, a kto nie ma kasy ten bierze na 30 lat i tyle go spłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a biedota wynajmuje albo mieszka u mamusi bo nawet na raty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak te łajzy to oszukują. G***o mają g***o widziały. Kto by wziął na 5 lat kredyt? :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko idiota weźmie kredyt hipoteczny po to żeby spłącić go w 5 lat, bo to sie zwyczajnie nie opłaca. kto ma kase ten kupuje za gotówke, ew czeka 5 lat dopóki nie odłoży dajmy na to, a kto nie ma kasy ten bierze na 30 lat i tyle go spłaca xxx W d***e byłaś i g***o widziałaś. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, że kredytu w pln nie opłaca się wcześniej spłacić. Jeżeli ktoś ma w walucie to i owszem, ale nie w pln. Tylko z kim tu się sprzeczać. Z dzieciakami, które nie mają pojęcia o czym piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko idiota weźmie kredyt hipoteczny po to żeby spłącić go w 5 lat, bo to sie zwyczajnie nie opłaca. kto ma kase ten kupuje za gotówke, ew czeka 5 lat dopóki nie odłoży dajmy na to, a kto nie ma kasy ten bierze na 30 lat i tyle go spłaca xxx W d***e byłaś i g***o widziałaś. I tyle w temacie." XXX a ty byłaś w ci/p/ie i widziałaś sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to piszą gimbusy ze spłacają po 5 latach, hahaha, przechwalają sie kto szybciej spłaci, ja spłaciłem po 2 miesiacach, a co tam, zapłaciłem ubezpieczenie kredytu i nieruchomości za 5 lat z góry bo bank tyle wymagał ale opłacało mi sie go spłacić po 2 miesiacach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty byłaś w ci/p/ie i widziałaś sperme xxx z mezusiem tak się do siebie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaNiebieska
"...tylko idiota weźmie kredyt hipoteczny po to żeby spłącić go w 5 lat, bo to sie zwyczajnie nie opłaca. kto ma kase ten kupuje za gotówke, ew czeka 5 lat dopóki nie odłoży dajmy na to, a kto nie ma kasy ten bierze na 30 lat i tyle go spłaca". * A przez te 5 lat kiedy na to mieszkanie oszczedza to mieszka pod mostem, tak ? Wez sie ogarnij i idiotyzmow nie wypisuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję spłacać około 10 zamiast 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbusy ja spłaciłem kredyt w 1 dzień a wy se spłacajcie po 5 lat ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy temat na forum rozwalany jest przez niedoyeby faszystowskie. smutne to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ja mam mało kasy nie znaczy, że wszyscy mają mało. Jak ja mam dużo to nie znaczy, że wszyscy naokoło srają kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczenie takiej statystyki mija sie z celem. 15 lat temu mieszkania/domy miały połowe tej warości co teraz - w 2007 pracowałam w banku, nie zajmowałam sie hpoteka ale cos tam siła rzeczy docierało. To był moment kiedy zarobki posżły w górę, frank był mega tani a i rynek kredytów gotówkowych szalał z promocjami. Ludze brali u nas kredyty gotówkowe, zeby spłacić jak najwiecej hipoteki. Biorąc pod uwage te wszystkie wahania rynku - odnoszene danych statystycznych z przesżłości do dzisiejszej sytuacji nie ma żadnego sensu. I nie dziwi mnie rozgoryczenie tych co ciułaja każdy grosz na ratę kiedy słysż aze ktos sobie splacił w pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoż bierze kredyt hioteczny na 40 m2 to może go spłacać w 5 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyatała się któras co bedzie jak stracę pracę? Jest coś takiego jak ubezpieczenie kredytu, wtedy przez rok ubezpieczyciel płaci raty :P A w ciągu roku to każdy w miarę rozgarnięty się ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nawet jak sie straci prace to trzeba gdzies mieszkać no nie? A jak nie bedziesz płacić za wynajem to właściciel cie na bruk wywali i tez zostaniesz z niczym, Mieszkanie zawsze mozna komuś wynająć a samemu wynająć pokój czy kogoś sobie wziąć do współ wynajmowania zawsze to pokryje część raty, W Warszawie 45 m nowe mieszkanie kosztuje jakieś 350 tys, więc raczej w 5 lat się nie spłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zarobki w tym roku są niższe niż w 2012 roku o jakieś trzy dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nikt nie wie raz robota jest raz roboty nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my spłaciliśmy swój w 3 lata. a żeby byłośmieszniej, w momencie brania tego kredytu mieliśmy na rachunku prawie jego równowartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się nie fantazjuje koleżanko! dostajesz BANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch(u)j nie temat. wypie(r)dalać dzi(w)ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywkadowlosow
my też nie mieliśmy problemu by spłacic szybciutko kredyt na mieszkanie. Chyba po niecalych 4 latach pozbylismy się tego balastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na ile lat braliście te kredyty i spłacaliście po paru latach? bo chyba nie na 20 lat i spłata po 4, bo i tak bank tu zarobił, w tej syt juz lepiej poczekać te 4 lata i uzbierać tę kase jak ktoś zbiera na mieszkanie to mieszka albo za granica albo u rodziców i zbiera, nie oznacza ze mieszka pod mostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×