Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAGDA Z OPOLA

DZIŚ ZMIENIŁAM POŚCIEL PIERWSZY RAZ OD B.NARODZENIA

Polecane posty

Gość gość
Hihi. Brudna, że strach dotknąc, ale za to atlasowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiace ??!! fujjjjj cos obrzydliwego, jak mozna w czyms takim spac, jestes wielkim brudasem autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można sią "pochwalić" brudem, to ja się "pochwalę" że mam pościlel atłasową, bawełnianą, flanelową i jakoś mi nie przeszkadza zmiana całej pościeli co tydzień, w tym umycie łóżka, i regularne wywiesznanie kołder, pierzyn, poduszek na świeżym powietrzeu. Niektórzy chyba lubią swój syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wtedy jak widze brub przewazniena poduszkach znam takie co raz w tygodniu sie kapia,albo dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie śpię pod pościelą bo mi za gorąco:) Śpię pod kocem, piorę go co 2 tygodnie. Palę w łóżku, więc po 2 tygodniach to juz jest mus żeby go uprać bo po prostu śmierdzi petami:P Wiosną i LAtem jak nie pada, to rano koc na balkon i się codziennie wietrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimkka
autorko tematu - może się śpisz z otwartą buzią i się ślinisz w nocy przez sen i stąd te żółte plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko spisz 3 miesiace w tej samej poscieli bo nie chce ci sie jej prasowac :D to spij w pogniecionej ale czystej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA Z OPOLA
A kiedy robiłyście sobie KOLONOSKOPIĘ, skoro tak dbacie o czystość ? Nawet jeśli nic Wam nie dolega, to własnie w jelitach powstają guzki z których rozwija się choroba i gdy zaczyna nas to boleć, to już niestety jest za późno. Uważam, że gorszy grzech jest nie robienie KOLONOSKOPII niż zmienianie pościeli co 3 miesiące. A kolonoskopię powinno się robić co 2 do 5 lat !!! I nie ma to nic wspólnego z częstotliwością seksu - dla pyskatych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu co ma zasade ze zmienia tylko w Wigilie i tak was bije o glowe , brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebnij sie w leb ta swoja kolonoskopia. Tym nam oczu nie zamydlisz, ze nie jestes brudasem. To przez takich jak ty co zyja w syfie a nie maja sobie nic do zarzucenia tak j***e w autobusach i innych miejscach publicznych. A te zolte plamy to juz kompletny syfilis. Ja czegos takiego u siebie nie mam. Kojarzy mi sie to z patologiczna cpunska chata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA Z OPOLA
Nie sądzę - do powyższej wypowiedzi. Biorę prysznic 1 raz dziennie i nie zakładam ubrań 2 razy. Sprzątam mieszkanie z kurzu i myję podłogi codziennie. A zasłony, dywany i pościel piorę co 3-5 miesięcy. Nie uważam, żebym była brudaską, bo nikt kto mnie zna, tak nie uważa. Myślę, że ludzie mają gorsze grzechy na sumieniu niż nie zmieniona pościel od 3 miesięcy. A poza tym nie obrażaj mnie, bo raczej to Ty pochodzisz z prowincji i nie umiesz rozmawiać z ludzmi na poziomie. Szanuj siebie i zacznij od tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolonoskopia jest zalecana u osób po 50 roku życia w odstępach 10 letnich, obciążonych genetycznie lub ze wskazaniami- brudasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagabu
ha! prysznic raz dziennie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygladasz mi na chore psychicznie samotne babsko i na dodatek stare, o czym świadczy ta kolonoskopia. Z nudow i ze zidiocenia postanowilas publicznie pochwalić się swoim brudem nie widząc w nim nic złego. A smierdziec musi jak nie od ciebie to na chacie a ze na ogol swojego smrodu sie nie czuje to niestety zasmradzasz innym ludziom zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa jak autorce minęła noc? czy nie spalo się lepiej. Niemożliwe, żeby jeszcze się nie przebudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechałas z ta kolonoskopia :D jestes paskudnym brudasem i bajka o kolonoskopii Ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia Torun
gdyby mnie bylo stac na codzienne pranie to bym zmieniala kazdego dnia bo uwielbiam zapach takiej wypranej poscieli a jak jescze schnie na wietrze..mmm :) zmieniam posciel raz wtygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jakie brudasy!!!!!!!! Ja piore raz na tydzien max raz na dwa, nie prasuje.... Sorry ale jestes brudasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniam pościel co tydzień. W łóżku zdarza mi się jeśc, pic...wiadomo-sex:) ...W ogóle człowiek sie poci... Tak jak ty, raz na 3 miesiące to piorę materac odkurzaczem wodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola

No ale pytanie jest o żółte plamy na kołdrze. Ja zmieniam pościel co 2 tygodnie. Na pościeli plam nie ma a na kołdrze jest coraz więcej.

Wydaje się to niepokojące.Może wylewają się z nas nocą jakieś płyny. Czy ktoś zna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manonthemoon

a ja mam jedna poduszke od 2007 roku😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalista

"Częste mycie skraca życie". Co już wspaniali naukowcy udowodnili, średnio o 10 lat czyściochy żyją krócej. Moja pra-baka kąpała się tylko przed ważnymi świętami religijnymi a dożyła do 104 lat, w ogóle nie chorując. Zmarła w wyniku złapania zapalanie płuc właśnie po pełnej kąpieli przed świętami Bożego Narodzenia. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×