Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na prezent dla mamy?

Polecane posty

Gość domek

może zegarek z krokomierzem? ja polecam serdecznie firmę xonix, niedroga a super 

Dnia 21.04.2017 o 17:44, Gość małakicia_1 napisał:

Ja jak nie mam pomysłu to się pytam co potrzebuje :) wymienia mi trzy rzeczy i coś wybieram sama, tym razem zamówiłam jej w sferisie zestaw do manicure .

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Tak na poważnie( choć nie wykluczam, ze mama z takich prezentow sie ucieszy), warto się wczesniej zastanowić nad prezentem.  Moze jakies swiecidelko, jaka bizuteria, lancuszek, kolczyki, perfumy . Ewentualnie kup jakis bon do sklepu gdzie mama by sie czula jak w raju i podaruj jej taki bon, a on juz sama sobie cos kupi co jej bedzie najlepiej odpowiadac.  Albo moze jaki bon do restauracji? zeby na romyntyczna kolacje z tata moga pojsc czy cos w tym stylu.

Jeśli nie masz dużych funduszy na prezent, mozesz zastanowić sie nad kompletem skarpetek. Ale nie takich zwykłych, tylko z ciekawymi wzorami:

https://manymornings.com

Sporo fajnych maja na Many Mornings. 

Gość Potis

A co powiesz na wyjątkowe kosze prezentowe w którym m.in będą umieszczone pyszne słodkości i do tego może coś z mocniejszych trunków jeśli je lubi. Ja mam swój ulubiony sklep do których śmiało można zaliczyć smaczajama.pl gdzie znajdziecie propozycje na różne okazje i to w zależności od budżetu jaki macie przeznaczony na dany cel. Z ich pomocą na pewno będzie to udany prezent i mama się ucieszy 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować