Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dużo tracę jeżeli nie miałem nigdy kochającej kobiety w swoim życiu.

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego tak wyszło ? chyba dlatego że zbyt bardzo przywiązuję się do osób i nie zniósł bym zdrady odrzucenia z drugiej strony. Może strach ? Widząc w okół siebie zdrady obustronne, grę na dwa fronty. Strach przed wykorzystaniem przez drugą osobą (łatwowierność) A to co się dzieje po miedzy związkami w XXI wieku to lekkie załamanie. Nie potrafiłbym wykorzystać kobiety tylko w celu samozaspokojenia seksualnego czy to niemęskie ? Czy dużo tracę jeżeli nie miałem nigdy kochającej kobiety w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak .. duzo. Sla wiekszosci ludzi posiadaniedrugiej polowki nadaje zyciu sensu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ile % małżeństw to fikcja, druga połówka potrzebna w jakim celu ? Gra obustronna ? Rozwody, single czemu to ma służyć Jestem pesymistą i wszystko widzę w czarnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam ocen 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem w stanie ocenić jeżeli nigdy nie miałem kochającej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
To bój sie dalej. ; ,,znacznie mądrzej jest zaryzykować zaufanie do drugiego człowieka niz żyć w samotności" J. Powell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze na taka nie trafiłeś...bądź cierpliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
"Widząc w okół siebie zdrady obustronne, grę na dwa fronty. Strach przed wykorzystaniem przez drugą osobą (łatwowierność) A to co się dzieje po miedzy związkami w XXI wieku to lekkie załamanie", chlopie!!! sam sobie odpowiedziales na pytanie i z takim postrzeganiem swiata nic dziwnego, ze jestes sam, siedz tak dalej i doluj sie w samotnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jeśli byłeś kochany przez rodziców lub miałeś prawdziwych przyjaciół nie będzie ci ciężko czekać na odpowiednią kobietę. Dużo zyskasz jeśli będziesz mieć kogokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×