Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elisa234

ZIXIUTANG rewelacja w odchudzaniu, naprawdę schudłam!

Polecane posty

Gość elisa234

Witam, polecam taki zamiennik wszystkich popularnych środków typu Lida itp. na szybkie odchudzanie; udało mi się schudnąć na tym 8kg w miesiąc - nie reklamuje, ale zachęcam, jest naprawdę skuteczny - można w internecie znaleźć sporo informacji na ten temat: zixiutang (na allegro można kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest skuteczny stosowałam go kilka lat temu mimo, że nie jest za tani 200- 250zł (uwaga na podróby) Mimo zalet: sporo schudłam efekt widać po 3 tyg., byłam bardziej żywiołowa zwłaszcza pod wieczór to były też i minusy. Po odstawieniu ich przychodzi efekt jojo ma się więcej niż się miało no i co najważniejsze UWAGA! w nocy występowała nadpobudliwość nerwowość, zaczęły mi po 3 tyg. na ramionach i plecach wyskakiwać pryszcze a oprócz tego pojawiło się nieprzyjemne mrowienie w okolicach serca, które czasami jeszcze do dzisiaj się odzywa ( po 6 latach) Nie wiem co w nich tam było, że tak na mnie podziałało a gdybym brała to dłużej nawet nie wiadomo jak to by i to dla mnie się skończyło. Dlatego nie polecam zastanówcie się czy w ogóle warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111222221222
Tak tak pomaga ale producentowi naiwne idiotki brak słów trujcie się dalej to w trumnie napewno będziesz szczupło wyglądać jak cię rak zeżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×